А Я Самая Самая• сегодня в 09:42
Zara как заказать в регионы, куда не отправляет?
Зара доставляє нажаль не у всі регіони зараз(((. Дуже потрібно купити одну річ. Писали що якось замовляють в сусідню область і потім роблять переадресацію. Це можливо і чи платна переадресація ця? Як це взагалі зробити?
Сусідка зверху• сегодня в 09:44
Замовте на подругу, нехай вона вам перешле. Це якщо є така людина в іншій області
А Я Самая Самая
• сегодня в 10:09
Ответ дляБринзолетта
Український сайт Зара не по всій Україні відправляє? Сумно
так, нажаль((( навіть тут вони налажали(( мало того що магазини позакривали, на відміну від того ж Резервд та Хаус, так ще й доставки немає