Ядвига Юсьлегко• 1 час назад

50тис гр на сім´ю - це мало, це ніщєта? Троє нас, житло своє

Хто живе з таким доходом?
автор Ядвига Юсьлегко • 1 час назад
Ответ дляТільки не про гроші
Так это вы всем у кого 40 и меньше будете писать «молодцы»?😂
У них дві людини живуть на 36 і 200дол відкладають і ми так само.Тільки в нас дитина і ми не відкладаємо.Ми з ними на одному рівні
Засомневаю• 1 час назад
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
А так хочеться...
Чого хочеться?
Заробляти більше, чи витрачати менше?
Чи чарівну пігулку, яка збільшить дохід?
автор Ядвига Юсьлегко • 1 час назад
Ответ дляЗасомневаю
Чого хочеться?
Заробляти більше, чи витрачати менше?
Пігулку
Садоводница• 1 час назад
Ответ дляТоматико
В смысле- три человека жили на 6200 в месяц? С коммуналкой и проездом?
Так. А, ще біля 2 тис допомога по втраті годувальника - про них забула. Брат загинув.
Більше у них нікого немає. Я допомогти не можу, бо лікую тата в онко.
Засомневаю• 1 час назад
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Пігулку
Удачі!
Дюйм оф о4ка• 1 час назад
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Будь ласочка,кому не цікаво,вийдіть з теми
Мені цікаво.
А навіщо Ви створили цю тему?
Дюйм оф о4ка• 1 час назад
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Хто живе на меньші кошти?Ніхто не відписався,у всіх більше 50 десяти...
Вам уже кілька людей відповіло, що мають менші доходи.
Маю декілька думок• 1 час назад
Десь 70 на трьох. У кінці року листопад, грудень може і 100 вийшло.
Житло своє. Відносно вистачає . Дивлячись який місяць і які витрати були
автор Ядвига Юсьлегко • 1 час назад
Ответ дляДюйм оф о4ка
Більші доходи
КошкинДом• 1 час назад
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Відгукніться,чиї родини живуть на 50 тис гр
автор, а що вы хочете почути? Звісно на ці гроші можна жити, але з нинішніми цінами - це все ж мало.
У мене дохід більше, але нестабільний, може бути і 110 тис і 40-50.
Живу з двома дітьми, чоловік слижить. Зі своєї з/п платить за наші комунальні, а вони як оренда 1-кім квартири взимку.
На 50 тис я б прожила - але це були б виключно продукти, дитячі заняття і щось необхідніше. Все. Ніяких кіно, ресторанів, лікарів, косметологів.
Дюйм оф о4ка• 1 час назад
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Більші доходи
Вибірково читаєте?
автор Ядвига Юсьлегко • 1 час назад
Ответ дляМаю декілька думок
Мені б так...Ви молодці
автор Ядвига Юсьлегко • 1 час назад
Ответ дляКошкинДом
Ви гарно заробляєте
Маю декілька думок• 1 час назад
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Мені б так...Ви молодці
Та нічого ми не молодці. Я бюджетник, чоловік офіційно на фірмі, але ж то не є вершина насолоди така зарплата
автор Ядвига Юсьлегко • 1 час назад
Мені б хоча б сто в місяць на родину
Жінка з перцем• 1 час назад
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Мені б хоча б сто в місяць на родину
А кем вы и муж работаете?
Маю декілька думок• 1 час назад
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Мені б хоча б сто в місяць на родину
Нічого собі хоча б😂
автор Ядвига Юсьлегко • 1 час назад
Мені б 100 тис хватило б
Сметчица• 1 час назад
Это хорошо даже с двумя детьми. Если родителями днями не пропадают на работе.. а свободные хотя бы пол месяца суммарно, то это классно. Если жильё свое
Маю декілька думок• 1 час назад
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Мені б 100 тис хватило б
Грошей багато не буває. Не вистачило б
Тоді писали б - хоча б 150
Гербарія сушу• 1 час назад
У меня муж инвалид, пенсия, и сын подросток,
На троих 20 тыс, в притык, просто до конца месяца ели дотягкмваем
Наверное у вас нормально, не супер, но жить можно
Тільки не про гроші• 1 час назад
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Молодцы)
КошкинДом• 1 час назад
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Ви гарно заробляєте
так, я довго до цього шла. Можу заробляти і більше, якщо б були на це сили. А їх немає, і це ледве тягну, бо все на мені. І виховання, і уроки, і покупки, і робота.
Вчора йшла по кризі, декілька разів ледь не навернулась і думала тільки про одне - якщо я щось собі зламаю, то що з дітьми буде? Хто їх в школу водитиме, де гроші будемо брати. І це дуже виснажує.
ГороховаЯ• 1 час назад
Мы на такие деньги живём вчетвером,ещё и аренда жилья 15к
Жінка з перцем• 1 час назад
Ответ дляКошкинДом
Пусть муж вернётся здоровый и поскорее, спасибо ему за наш покой
КошкинДом• 1 час назад
Ответ дляЖінка з перцем
Дуже дякую!
Тракторні війська• 1 час назад
Для мене це катастрофа, бо така сума йде лише на одну дитину
автор Ядвига Юсьлегко • 1 час назад
Ответ дляТракторні війська
Ого.Ну у вас і забаганки
автор Ядвига Юсьлегко • 1 час назад
Ответ дляТракторні війська
Це ви дитину балуєте через чур
Томатико• 1 час назад
Ответ дляСадоводница
Они могли подать документы на малообеспеченность. Им доплачивали бы до прожиточного минимума. Непонятно, что они вообще ели на эти деньги.