ЛижТолько• вчера в 18:31
Хтось подавав в суд на сусідів на відвідування шкоди, типу потоп і тд
поділіться досвідом.
В сусідів на верхньому поверсі працювали майстри, в них випав з рук перфоратор , пробив нам скло накриття на терасі, також побив плитку на підлозі тераси. Ми склали акт огляду з членами осбб, я маю відео.
Компанія яка нам встановлювала дах і робила терасу нарахувала 86 тисяч. Спочатку домовились що майстри це все оплатять, тепер вони мені другий місяць виносять мізки щоб вони самі поремонтувати це все.
Мені таке не підходить . Хочу подати до суду.
Стриптизерка• вчера в 22:47
Ответ дляМарічка
У вашому будинку що розташовано під квартирою і над квартирою на 2 поверсі?
перший високий поверх - комерційні приміщення, з другого вже квартири, на другому поверсі квартири з відкритими терасами. Тобто грубо кажучи це виеликі виступаючі балкони, на третьому вже балконів немає.
З третього поверха туди можна кидати окурки, перфоратори і інше, якщо ви про це. Ну ну як і з 5 чи 25.
Стриптизерка• вчера в 22:54
Ответ дляМарічка
Коли ви обираєте страховку, вам кажуть суму покриття. Ви могли купити каско, вам би покрили все. Ви обрали більш дешевий варіант, знаючи, що ’раптом що’ ремонт повністю не покриється.
У вашому випадку ви і лише ви обрали умови покриття. У випадку автора теми вона хоче вирішувати суму компенсації самостійно. Але це так не працює. Інакше ви б замовили собі дві пари фар з кур´єрською експрес доставкою протягом 2 діб. Але ж вам ніхто не дав таку суму на ремонт, чи не так? Так само і автору не дадуть.
Моя страховка тут взагалі ні до чого, витрати покривала страховка того, хто спричинив аварію. Так, я могла б взагалі піти в салон і купити собі нову машину. А могла б щороку платити більше, а то раптом хтось в мене в´їде.
Мова йде про справедливість, і автор має право її домагатись.
Само_достаточная• вчера в 23:51
Ответ дляСтриптизерка
ви не працюєте в страховій?
В мою машину в´їхала вантажівка, у неї відмовили гальма, вчасно загальмували, але машина все рівно побилась. Машина з салону була. Водій повністю визнав свою провину, там все очевидно, страхова погодилась виплатити компенсацію. Але цих коштів не вистачило, щоб замовити оригінальні деталі, і я мало того, що 2 місяця була без машини, так ще і доплачувала за ремонт.
Але такі як ви сказали б - чого ви паритесь, машина ж буде їздити)) ну і що, що фари ліві, і деталі китайські))
Какая то дичь.Вы не уофициалов собирались ремонтировать ? У меня тоже машина с салона. Страховая виноватого звонила и предлагала ускорить ремонт ,бла бла бла. Так как там заказ деталей долго. А они могут по своим каналам и через свое сто. Говорю а мне с этого ЧТО???
Я сразу при осмотре страховой показаоа документы что авто на гарантии. И ремонт только через официалов. .
Стриптизерка• сегодня в 09:43
Ответ дляСамо_достаточная
Детали заказали оригинальные у официального дилера. Ремонт на их СТО. Машине как раз 5 лет и она уже была не на гарантии.
Если машине больше 5 лет, то страховая может вообще считать стоимость б/у деталей. Вот такая уйня...едешь себе, никого не трогает, правила не нарушает, и потом терпишь убытки и неудобства.
Но я же говорю, от такого никто не застрахован, все равно где-то потеряешь больше, где-то меньше. Могло быть намного хуже, на этом и выезжаем)