Хтомолодець? Я!• сегодня в 10:00
После стресса цикл сбился на 2 недели, а затем месячные пришли странные
и короткие. у кого так было, как быстро восстановился цикл?
Тішуся неперетішуся• сегодня в 10:03
Я собі колись через стрес «збила» цикл .
Саме тоді відновився швидко .
А ось зараз , з літа ніяк не відновляться . То йдуть , то мазня , і короткі .
Саме тоді відновився швидко .
Пацелуйнитуда• сегодня в 10:04
Девочки, милые любите себя, ходите к гинекологу. Он ответит на все Ваши вопросы, после осмотра, узи и анализов. Что за детский сад,Вы хотите самоуспокоится на форуме? А вдруг требуется лечение?
Тішуся неперетішуся• сегодня в 10:04
Взагалі як сказала мені гінеколог , гормональній збій сам по собі відновлюється до пів року , якщо пройшло пів року і не відновився , вже потрібне лікування
З родзинкою• сегодня в 10:14
Ответ дляТішуся неперетішуся
Ви не знаєте, що там - півроку це можливо, той час, коли щось можна було б змінити. А він завдяки Вашим порадам може бути втрачений. Негайно до лікаря, якщо щось не так
Тішуся неперетішуся• сегодня в 10:17
Ответ дляЗ родзинкою
Я не порадила чекати пів року . Автор в будь якому випадку має відвідати лікаря , щоб встановив їй діагноз .
Я написала конкретно про гормональний збій , а не щоб заспокоїти автора . Особисто я від літа і досі регулярно ходжу . Бо в мене не просто збій виявився
З родзинкою• сегодня в 10:17
Ответ дляТішуся неперетішуся
Ви знаєте, як вона оцінить цей допис. Можливо, прийме як настанову чекати ще півроку і дивитися. Це реально трохи як і стрьомно
Тішуся неперетішуся• сегодня в 10:20
Ответ дляЗ родзинкою
Якщо людина маючи проблеми зі здоров’ям, може сприйняти чийсь допис тут як настанову , то то точно не від великого розуму .
Особисто я сама по собі панікер . Навіть частіше буваю в лікаря ніж треба було . Позавчора була в одного , вчора щоб заспокоїтись , хотіла почути думку ще одного . Але в цьому випадку добре що пішла .
Небалувана Галя• сегодня в 10:57
Ответ дляПацелуйнитуда
Ненавижу гинекологов , это унизительно и стыдно и часто больно . И конечно никогда не ходила к мужчине.
Пацелуйнитуда• сегодня в 11:10
Ответ дляНебалувана Галя
Найдите врача, с которым будет комфортно , я тоже считала как Вы. А после 40 лет попала к душевнецшей женщине. Никакого унижения, боли, все настолько деликатно, и это в гос поликлинике, и ещё и шейку микроскопом на кресле смотрит.
Небалувана Галя• сегодня в 11:27
Ответ дляПацелуйнитуда
Я нашла давно такого врача , все равно ходить к гинекологу не люблю .
Я вообще к врачам не хожу , чувствую себя здоровой . Профилактические приколы это не мое.
Единственное к стоматологу хожу , если пломба выпала , прям бегу сразу
Пацелуйнитуда• сегодня в 11:43
Ответ дляНебалувана Галя
Никто в здравом уме не любит болеть, больницы и врачей. Это не то,что надо прям любить. Но делать очень желательно.