Коли мовчу- приємна жінка• вчера в 10:56
Штрафи за продажі в інтернеті.
Читаю багато тем про листи з податкової за інтернет продажі.Але ніхто не показав жодного листа .Якщо це пишуть приходить масово продавцям,то багато хто б писав про це реально.тисячі продавців продають б/у речі,я бачу по 1000 товарів на сторінках.То не зрозуміло чи насправді штрафують .Якісь тут пишуть незрозумілі історії.мутні .Хотілось би почути ,як насправді.
Коли мовчу- приємна жінка
• вчера в 12:03
Ответ дляАльфред Шнитке
отож! але наші депутати самі не в курсі цієї сраки - он читаю Тимошенко пишається, ша не прийняли цей закон. Я написала в коментарі - шо ж хорошого? 5% краще ніж 23%! космонавти, самі не в курсі шо відбувається
Я теж була в шоці від цього .хай вже беруть ті 5 відсотків чи ліміт.так тепер вже зовсім нічого не продаси.
Альфред Шнитке• вчера в 12:04
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
я ще в січні продавала, зараз все - поки з наложками покінчено
Коли мовчу- приємна жінка
• вчера в 12:05
Ответ дляАльфред Шнитке
Так ніхто по повній оплаті нічого не купує.
Альфред Шнитке• вчера в 12:08
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
це да, ну нехай поки лежить.
Коли мовчу- приємна жінка
• вчера в 12:09
Ответ дляАльфред Шнитке
А доставкою о лх також не відправляєте?
Коли мовчу- приємна жінка
• вчера в 12:13
Ответ дляДа ладно
Автор, конкурентов можно уничтожить физически, а можно и таким макаром. Ой, я продала тетрадку за 13гривен и мне пришло письмо из налоговой. Всё, валим с лоха!
Так,отож і я читаю ці теми то продажі на великі суми то труси за 100 грн.Але все одно якось не дуже спокійно .не знаю чи варто продавати .
ЗавЛабСнаб• вчера в 12:38
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
В мене тільки передоплата 100%.Продається як і продавалось.Рейтинг високій, відгуки позитивні, будь які проблеми вирішую(у відгуках це написано).
Звичайно ще залежить від товару.
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Я теж так думаю,куплю сама багато через лох доставку ,у деяких продавців не один раз,всі без проблем відправляють і не бояться нова пей ,перевірок,хоча це не ФОП 💯 відсотків
Я теж так думала. Але вже отримала лист і ма. Тепер щастя як то кажуть
Ответ дляАльфред Шнитке
може залежить від конкретної податкової, шлють ивбіркого як і минулого року. Кому пощастить як то кажуть. Але це зараз рахуйте золота жила - лям людей які мають сплатить податок, а суми там від 300 грн до нескінченності. Це ж які суми!
В мене вже є це щастя отримала про новапей та укрпошту
Кожен вирішує сам як діяти. Мені теж юрист сказав. Є два варіанти хочеш декларуй хочеш не декларуй на твій розсуд. Але не декларуй краще точно не буде. Можливо це Київ такі листи надсилає, в регіонах їх не шлють. Мій юрист сказав що в 2026 надав відповідь на 21 лист уже. В мене Київ.
Коли мовчу- приємна жінка
• вчера в 22:16
Ответ дляV4885
Значить це лише початок. Вам пощастило що не прийшов. Мені не пощастило. Як далі буде не знаю. Але податки потрібно сплатити
У мене невеликі продажі,я їм не цікава.
Душка-свекрушка)))• сегодня в 11:20
Ответ дляV4885
Покажіть лист будь ласка
Коли мовчу- приємна жінка
• сегодня в 11:23
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Покажіть лист будь ласка
Ой,вам тут ніхто нічого не покаже,даже не мрійте))
Душка-свекрушка)))• сегодня в 11:26
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Навіщо вони заходять у теми, та лякають цими листами, незрозуміло..
Коли мовчу- приємна жінка
• сегодня в 11:37
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Тут питають про продажі в невеликих обсягах,а вони напродавли на великі суми без ФОП не законно,от їм і прийшло,і пишуть тут про це ,яким чином не стосується простих продавців бу речей.
Коли мовчу- приємна жінка
• сегодня в 11:39
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Я думаю якби за продажі своїх речей ,навіть регулярних і прольотів приходили листи ,то вже б показали.