Коли мовчу- приємна жінка• вчера в 10:56

Штрафи за продажі в інтернеті.

Читаю багато тем про листи з податкової за інтернет продажі.Але ніхто не показав жодного листа .Якщо це пишуть приходить масово продавцям,то багато хто б писав про це реально.тисячі продавців продають б/у речі,я бачу по 1000 товарів на сторінках.То не зрозуміло чи насправді штрафують .Якісь тут пишуть незрозумілі історії.мутні .Хотілось би почути ,як насправді.
автор Коли мовчу- приємна жінка • вчера в 12:03
Ответ дляАльфред Шнитке
отож! але наші депутати самі не в курсі цієї сраки - он читаю Тимошенко пишається, ша не прийняли цей закон. Я написала в коментарі - шо ж хорошого? 5% краще ніж 23%! космонавти, самі не в курсі шо відбувається
Я теж була в шоці від цього .хай вже беруть ті 5 відсотків чи ліміт.так тепер вже зовсім нічого не продаси.
Альфред Шнитке• вчера в 12:04
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
я ще в січні продавала, зараз все - поки з наложками покінчено
автор Коли мовчу- приємна жінка • вчера в 12:05
Ответ дляАльфред Шнитке
Так ніхто по повній оплаті нічого не купує.
Альфред Шнитке• вчера в 12:08
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
це да, ну нехай поки лежить.
автор Коли мовчу- приємна жінка • вчера в 12:09
Ответ дляАльфред Шнитке
А доставкою о лх також не відправляєте?
Да ладно• вчера в 12:10
Автор, конкурентов можно уничтожить физически, а можно и таким макаром. Ой, я продала тетрадку за 13гривен и мне пришло письмо из налоговой. Всё, валим с лоха!
автор Коли мовчу- приємна жінка • вчера в 12:13
Ответ дляДа ладно
Так,отож і я читаю ці теми то продажі на великі суми то труси за 100 грн.Але все одно якось не дуже спокійно .не знаю чи варто продавати .
ЗавЛабСнаб• вчера в 12:38
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
В мене тільки передоплата 100%.Продається як і продавалось.Рейтинг високій, відгуки позитивні, будь які проблеми вирішую(у відгуках це написано).
Звичайно ще залежить від товару.
V4885• вчера в 22:04
Ответ дляАльфред Шнитке
це не про платежі на картки, це фін мон банку цим займається. Мова про наложки нова пей і укр пошта
Мені податкова в січні прислала лист і там якраз нова пошта та укрпошта. Якраз пише юрист податковій відповідь і потрібно декларувати доходи ці
V4885• вчера в 22:06
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Я теж так думаю,куплю сама багато через лох доставку ,у деяких продавців не один раз,всі без проблем відправляють і не бояться нова пей ,перевірок,хоча це не ФОП 💯 відсотків
Я теж так думала. Але вже отримала лист і ма. Тепер щастя як то кажуть
V4885• вчера в 22:06
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Здесь были темы, ни одного нормального подтверждения, ни одна не показала тот штраф.
Нас поки не штрафують а просять задекларувати доходи
V4885• вчера в 22:07
Ответ дляАльфред Шнитке
мова ще не йде про штраф - просять пояснити. відповісти на лист шо це бу речі і я зобовязуюсь подати декларацію і сплатити податок 23%, штрафу може і не буде. Просто вирішила держава таким чином потрусити трохи грошенят в казну.
Так в мене теж саме
V4885• вчера в 22:09
Ответ дляАльфред Шнитке
може залежить від конкретної податкової, шлють ивбіркого як і минулого року. Кому пощастить як то кажуть. Але це зараз рахуйте золота жила - лям людей які мають сплатить податок, а суми там від 300 грн до нескінченності. Це ж які суми!
В мене вже є це щастя отримала про новапей та укрпошту
V4885• вчера в 22:10
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Да,мабуть,але все одно не розумію,якщо б приходили листи ,тут би вже було мільйон тем.
Значить це лише початок. Вам пощастило що не прийшов. Мені не пощастило. Як далі буде не знаю. Але податки потрібно сплатити
V4885• вчера в 22:11
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
А доставкою о лх також не відправляєте?
Олх доставка та сама наложка для податкової.
V4885• вчера в 22:15
Кожен вирішує сам як діяти. Мені теж юрист сказав. Є два варіанти хочеш декларуй хочеш не декларуй на твій розсуд. Але не декларуй краще точно не буде. Можливо це Київ такі листи надсилає, в регіонах їх не шлють. Мій юрист сказав що в 2026 надав відповідь на 21 лист уже. В мене Київ.
автор Коли мовчу- приємна жінка • вчера в 22:16
Ответ дляV4885
У мене невеликі продажі,я їм не цікава.
Душка-свекрушка)))• сегодня в 11:20
Ответ дляV4885
Покажіть лист будь ласка
автор Коли мовчу- приємна жінка • сегодня в 11:23
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Покажіть лист будь ласка
Ой,вам тут ніхто нічого не покаже,даже не мрійте))
Душка-свекрушка)))• сегодня в 11:26
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Навіщо вони заходять у теми, та лякають цими листами, незрозуміло..
автор Коли мовчу- приємна жінка • сегодня в 11:37
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Тут питають про продажі в невеликих обсягах,а вони напродавли на великі суми без ФОП не законно,от їм і прийшло,і пишуть тут про це ,яким чином не стосується простих продавців бу речей.
автор Коли мовчу- приємна жінка • сегодня в 11:39
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Я думаю якби за продажі своїх речей ,навіть регулярних і прольотів приходили листи ,то вже б показали.