Міряю від одиниці• 19 февраля в 12:43

Договір довічного утримання на третю особу і спадкоємці (дочка)

Якщо моя мати оформила свій будинок по договору довічного утримання на чужу людину, чи маю я тепер обов´язок утримувати матір та платити їй аліменти, як дочка?
ЛижТолько• вчера в 18:16
Ответ дляБензопирен
та можно было, я тоже в декрете была выписана в никуда, выписалась сознательно по этой причине до декрета. малой 21 год уже
є різниця дієздатна і неповнолітня. Тут це може бути доказом. що мати не піклувалася про інтереси доньки в період до її повноліття, тому це впливає на її право вимагати піклуватися про неї непрацездатну.
+ має значенння реальна потреба в коштах (пенсія нижча прожиткового мінімуму, серйозні хронічні захворбвання, щол потребують регулярної купівлі ліків - тут треба в суді запитати, хай покаже призначення, ел. рецепти, багато що ха ними безкоштовне. зрештою, чеки, що вона ті ліки купує), але воан сама це не принесе, треба просити суд запитаи докази реальної потреби. З боку доньки як відповідачки важливий її дохід, кількість утриманців (може. донька сама на ліках дорогих сидить і утримує трьох дітей). Просто на утримання дітей є мінімальна сума аліментів. менше якої не може бути, а на батьків - ні. Тому ці аліменти і можуть виявитися копійчаними
ЛижТолько• вчера в 18:17
Ответ дляБензопирен
а вот это вы зря. дом на дороге не валяется.
но я бы тоже не хотела.
идете берете нотариальную доверенность на адвоката и пусть он представляет вас в суде. очень удобно, я бы сказала. все мамины звонки и племянника только через адвоката, сказали и трубку не берете больше.
удобно, я бы сказала.
ой. той ’дом’ може коштувати таких нервів і судів. що й не варто. У нас є будинок і квартира. будинок ніби й не старий. у хорошому стані, землі 18 соток. але по факту наша 2к таки по ціні дорожча того будинку. який спадковий навпіл, тому піде він на продаж і ніхто не буде паритися і плкати. не аж такі там гроші, зате з оформленням геморою більше ніж з квартирами