Крайня невістка• Изменено вчера в 21:51
Новий керівник
У вересні місяці звільнилася керівниця у відділі в якому я працюю. Вона тягнула на собі купу роботи, просила підвищення заробітної плати, але керівництво не пішло їй на зустріч, і вона пішла з компанії.
На її місце пару місяців шукали людину, і ось в кінці листопада знайшли. На ЗП майже в два рази більшу, ніж була до того.
І от нова людина працює вже 3 місяці. Наче на перший погляд здалось що людина розумна і непогана. Але ,чим далі тим більше ця думка змінюється. По перше новий босс постійно перекладає задачі ( що має робити він) на відділ, по друге абсолютно не відстоює думку перед вищим керівництвом, і взагалі виникають питання у його професійній компетентності.
Я сподівалась, що це просто у людини такий період адаптації, але бачу що ні, звичайна хитродупість. Працювати з ним реально важко. Але в цілому компанія ок, і інші фактори +- влаштовують.
Що робити, шукати нову роботу? Чи є стратегії поведінки з такими ’керівниками’?
Реально не хочу робити, що він каже, бо ж знаю і розумію що то його задачі
Крайня невістка
• вчера в 21:54
Ответ дляПечальки.нет
Чому не пішли на підвищення?
Я не вважаю що я доросла до тої посади. Там потрібні специфічні знання, в тому числі і певні навики програмування.
Скажений гудзик• вчера в 22:05
У меня была похожая ситуация. Через 2 года отдел в жопе, пол отдела в берн ауте. Ничего не удалось сделать. Уходить не хотелось, очень уж хорошая компания и условия. Нашла работу в другом отделе этой же компании, перехожу. Даже повышение. Так что всё к лучшему
Крайня невістка
• вчера в 22:08
Ответ дляСкажений гудзик
Ви реально молодець, що протримались такий довгий час. Бажаю успіхів та звершень на новому місці)
Скажений гудзик• вчера в 22:16
Ответ дляКрайня невістка
Спасибо, и вам желаю чтобы все разрешилось
сою не люблю• вчера в 22:21
Ответ дляКрайня невістка
Якщо він не кваліфікований, то всеодно його звільнять , я б почекала , якщо робота подобається
Але якщо робити його роботу, то робіть собі який звіт для себе , і при першій можливості, а він буде, зможете це озвучити.
Бо людина якщо не знає , то доповісти не зможе , а ви навчитесь))
сою не люблю• вчера в 22:24
В мене колись була ситуація типу вашій, і в одному звіті я вказала себе як виконавцю
Але керівник пропустив цей момент, і цей звіт пішов далі )
Було дуже цікаво )))))
Крайня невістка
• вчера в 22:29
Ответ длясою не люблю
Ми вже з колегами по троху так і робимо)
Але цей керівник так доводить мене своїми тупими питаннями, на які я мушу давати відповідь, бо ж інакше нажаліється директору, що йому не допомагають
що мене після кількох годин в офісі вже починає тіпати.