Бутерброд и я• вчера в 20:27
Порадьте максимально зволожуючий крем для сухої шкіри обличчя
Бутерброд и я
• вчера в 20:34
Ответ дляЛюбви вам!
Я знайшла лише один такий крем, але він вам не підійде
Чому?)
Огірок та Помідорчик• вчера в 20:45
Единственный крем с которым моя кожа перестала быть суховатой moisture reparative emulsion is clinical
Чорт і Шо• вчера в 20:59
Один крем не справится
Нужно начинать с умывалки, тоник, серум, маска и уже тогда крем. Линия для атопиков по бюджету ваше все.
И_В_офигительных_штанах• вчера в 21:38
Ответ дляЛюбви вам!
фото
Я думала ви реально порадите щось цікаве. А тут суміш води, гліцерину, емульгаторів та масла ші за 400 доларів. Якесь дивне почуття гумору. Автор може 2 курси мезотерапії пройти за ці гроші, а не мастити шкіру гліцерином