Слобожаночка• сегодня в 12:28
Де знайти нормального чоловіка для життя?
Мама тривалий час одна, дорослі діти, більше 10-ти років без чоловіка(трагічна смерть). На сайти знайомств категорично сама не хоче реєструватися, якось вмовила, буває з усмішкою і зацікавленістю туди заходить, але ніяких успіхів, сама ж знайти чоловіка не проти... Хороша, добра, господиня... Так шкода що досі сама.
ничевока• сегодня в 12:36
вона в вас доросла жінка. не треба мамі шукати на її шию одоробло. мама собі чоловіка має знайти сама. І хотіти цього.
мені 44 р. я багато кого перелопатила на сз. поки знайшла достойного. Це праця і бажання і впевненість. регулярні ходіння на побачення. Сам він не постукає і не спитає чи вам треба чоловік. Вона може бути найкраща, але вона має підняти 5 точку і щось робити для того, щоб її побачили інші люди.
тут пишуть ,що чим погано самій? а що доброго в самотності??? Коли біля тебе нормальний чолвоік,який піклується і т.д?? а не все сама як кобила...
ЭкстрасенсиХаЯ• сегодня в 12:33
Блін, мати насолоджується самістю, а тут піклувальниця хоче на мамину голову знайти щастя...
Слобожаночка
• сегодня в 12:34
Ответ дляБершкомангоЗар
а ви сваха?
Я любляча дочка ,яка хоче просто для неї щастя 🤞
Голубец• сегодня в 12:36
Ответ дляСлобожаночка
Я бы тоже хотела, чтоб мама кого-то нашла. И она не против, но для СЗ возраст не тот.
Знакомится через знакомых, на пляже знакомилась. Но то такое. Никого интересного
Голубец• сегодня в 12:37
Ответ дляЭмчЭндЭм
А чим погано самій?
Все люди разные. Есть те, кому не хочется быть одной - скучно, грустно
Сердючка• сегодня в 12:39
Ответ дляСлобожаночка
Скільки мамі ви не написали. Вона в великому місті живе?
ничевока• сегодня в 12:40
Ответ дляЭмчЭндЭм
А чим погано самій?
самотність це погано апріорі. коли біля тебе нормальний чоловік,який піклується про тебе і т.д. це супер. Самотня жінка на старості це печаль. Чомусь мало хто прагне самотності. Я наприклад 15 р жила сама. І зараз я маю чолвоіка- це небо і земля. Це підтримка,допомога. Це різні речі коли ти один і коли ти вдвох. Кудись піти, поїхати разом. Сумки я не волочу з магазину,в більшості я взагалі туди не йду. Все закуповує чолвоік. Ось я захворіла- то і ліки і продукти і готував чоловік. Подруги? У кожного своя сім´я)))хіба що знайти таку ж одиноку.
Мизимец• сегодня в 12:40
Ответ дляЭмчЭндЭм
А чим погано самій?
Ну, кому як,в кого який досвід. Я прожила 20 років комфортного життя з чоловіком,який загинув, і самотність якось не в радість
Слобожаночка
• сегодня в 12:40
Ответ дляСердючка
Мамі 49 років, живе в селі, важко там звісно з кимось познайомитися, коли кожен кожного і так знає
Мороженная курица• сегодня в 12:41
Боже, матір нарешті насолоджується свободою, так ні ж. Турботлива донька хоче на старість знайти якогось чужого дядька, щоб матір його доглядала: їсти готувала, прибирала. Нахіба їй таке щастя?
Меломанка Маланка• сегодня в 12:41
Хороша добра господиня - це опис для хатньої робітниці. Чоловіка цим не закцікавиш.
Моя улюблена страшко• сегодня в 12:41
Звісно що є достойні. Але самі подумайте, чоловік 60 років матеріально забеспечений і серйозно налаштований, буде шукати жінку 45, а не 55-60
Мороженная курица• сегодня в 12:42
Ответ дляМеломанка Маланка
Коли вже в нас перестануть сприймати жінку, як обслуговуючий персонал.
Мизимец• сегодня в 12:42
Ответ дляМоя улюблена страшко
Чому ви так в цьому певні?
Сердючка• сегодня в 12:43
Ответ дляСлобожаночка
В селі згодна, чоловік не завадить, там багато чоловічої роботи дома. Нехай в селі в себе шукає.
ничевока• сегодня в 12:43
Ответ дляМороженная курица
а чому ніхто не розглядає, що дядько буде готувати і прибирати? мені 44. мій чоловік прибирає,готує,закуповує продукти. Як мені стало добре після заміжжя. він робить все)))+працює і заробляє гроші. мені в рази стало легше
Меломанка Маланка• сегодня в 12:44
Ответ дляМороженная курица
У вас проблеми з розумінням тексту?
Це опис дочки.
Мужикам треба, щоб стояв на неї, а не її вареники і уборки.
Це опис дочки.
Меряю от 0• сегодня в 12:45
Ответ дляМеломанка Маланка
Там було написано через кому, а значить і сенс написаного інший. Не добра господиня, а добра і (!!!!) господиня. Насправді в тому, що жінка господиня, немає нічого поганого. І для нормального чоловіка це аж ніяк не значить « прислуга», власне як і для жінки, чий чоловік вміє кран прикрутити.
ничевока• сегодня в 12:45
Ответ дляМоя улюблена страшко
навряд чи. мені 44 і на 60 річного я не подивлюсь.я навіть 52 р відмовляла.навіщо мені дід?????ви дуже не праві. 45 р жінка піде хіба що по скруті за такого діда.
в мене дядько у свій час в 60 якраз знайшов 57 річну жінку. і ще прожили з 20 років. а він справиться з 45 р.??? їй треба секс регулярний,вигули...це ще не стара жінка))))))
Моя улюблена страшко• сегодня в 12:46
Ответ дляМизимец
Чому ви так в цьому певні?
Ну поставте себе на місце чоловіка. Або не ставте, а ви яких чолоків шукаєте, із машиною/квартирою чи як? Так і чоловіки так само, тільки замість матеріальних цінностей шукають за статурою, вродою, гумором
Мороженная курица• сегодня в 12:47
Ответ дляничевока
Тому що донька позиціонує матір, як ´хорошу господиню´. Напевно, була в сім´ї така модель, що матір про всіх дбає, а тепер діти виросли. Треба знайти ще когось, щоб не сумувала.
Не на море звозити, не на курси записати, не приїздити частіше, а знайти ще одну ´хорошу´ 50+ дитину.
Поросенка• сегодня в 12:49
Ответ дляСлобожаночка
О боже , я думала мама вже бабця. А що не так з сайтами знайомств в такому віці ?