Деловитая• 23 февраля в 21:23
Деформація Хаглунда. Що вам допомагає зняти біль?
Доброго вечора! Дівчатка, можливо хтось також має таку хворобу, як деформація Хаглунда. Що вам допомагає, щоб зняти запалення та сильні больові відчуття? Я вже більше 5-ти років страждаю, а останні декілька місяців просто вже нестерпно турбує мій ахіл, ходити дуже тяжко. Всім заздалегідь вдячна за поради!
Фото не моє особисте, але у мене таке саме на нозі.
Мамина квіточка• 23 февраля в 22:46
А операції вам не пропонують? Зняти боль - це ж не лікування. І скільки вам років?