Рогнеда Карповна• 24 февраля в 09:40
Київ, порадьте адекватного дерматолога, який не лікує все підряд гормональними
мазями. Дякую
Апофиозная• 24 февраля в 09:50
Не знаю, чи зараз він в Україні і чи приймає пацієнтів, але раджу Остапенко Олексія Тарасовича. 10 років тому вилікував мою шкіру без розповідей: «це гормональне, спочатку лікуйте шлунок» і інших дурних порад. І саме гормональних мазей мені не виписував
Снідаю авокадо• 24 февраля в 10:00
Ответ дляАпофиозная
Але він теж може гормональні мазі приписувати, дивлячись яка ситуація.
Апофиозная• 24 февраля в 16:11
Ответ дляСнідаю авокадо
Ну так, але особисто мені не виписував