Мона Лиза• вчера в 11:13
В кого є миючі пилососи karcher спасайте
На етапі полоскання на автоматі налила води не в тей контейнер 🫣, що робити. Як продовжити миття?
Мамин тріль• вчера в 11:15
Перевернуть его, если поднимите и перелить. Вытянуть водососом, Развести новый раствор
Мона Лиза
• вчера в 11:19
Ответ дляМамин тріль
Тобто нічого страшного, в мотор не потрапить вода, я не спалю його
Мамин тріль• вчера в 11:19
Ответ дляМона Лиза
Нет конечно
Полонянка SexShop-а!• вчера в 12:36
А у вас там відра нема? Якщо це відсік для збору брудної води, то просто вилийте її