Їжак в панчохах• 2 часа назад

Комусь ще смішно та зверхньо, читаючі новини про лайнер і вірус?

Я от як в стрічці натикаюся на ці новини - я їх читаю із виглядом «охоспаааді знайшли біду». Ну можливо ми на порозі чергової глобальної пандеміі, но мене воно вже якось не чіпляє за серце. Дожилися
Весела моль• 1 час назад
Ответ дляМама Карло
Пригадайте, як на початку 2020 думали- та де той Китай, від нас все це далеко. Так само і перед початком повномасштабної- та все це просто нагнітання та залякування!
А тепер, через декілька років, вже не так смішно, ні від корони, ні від війни.
ну лично мне корона была страшна где-то до 2021 года, потом стало ясно, что активность идет на спад, а все вакцины это бесполезная херня и от них выгода только фарм гигантам

Мама Карло• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Так і тоді було не смішно.
Пасажири лайнера сидять на карантині - це ж наче очевидне рішення. Але комусь нейметься розвезти вірус по всьому світу.
Частина з них роз´їхалася по світу, хтось ще й на велилюдне весілля встиг сходити.
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляМама Карло
Ага, наша пісня гарна й нова. Ніяк не можна ізолювати сто людей, зато потім істерія на два роки, як ізолювати 8 мільярдів людей.
Вони дебіли? Чи вважають людство дебілами?
А у нас макарошки• 1 час назад
Ответ дляЇжак в панчохах
А Ваш інфекціогіст часом не знає, що робити коли кліщ напав? Мене на том тижні покусав, профілактику як робити - ніхто нормально не каже
Через 2 недели от укуса сдать на Лайма, если не ошибаюсь. Следить за местом укуса, чтобы не было красного пятна.
И.О. людини• 1 час назад
Ответ дляЇжак в панчохах
Так а з чого виплило, що я не фільтрую? Я ж і пишу: хуйня це все
в Україні щороку фіксується з десяток випадків цього вірусу.
Кишмишная Мая• 1 час назад
Ответ дляЇжак в панчохах
знає. пити аб з першого дня 7 днів .Перші 3 дні найважливіші. я пропустила,не сказала,то пила аб 45 днів. якщо кліщ заразний і пропустити перші 3 дні- хана. лікування довге. ліпше попити 7 днів 1 аб,ніж 45 жнів 3 аб. і все одно симптоми лишилися. це сучасні протоколи (польські протоколи клініки Іладз,де лікуютиь лайм). В Інституті інфекцій в КИєві радять пити з 1 дня і не чекати 3 тижні до появи симпотомів. Бо в 90% це вже пізно. а після 3 тижнів лікування від 28 днів.
Наблюдать - это устаревшие совдеповские протоколы. наблюдать стоит очень дорого. Советую на ФБ найти группу ЛАЙМ Украина и посмотреть сколько ожидавших после укуса (ждали симптомов) лечатся впоследствии годами. К сожаление,хрон.лайм неизлечим. Нигде в мире. Только облегчить состояние можно. убить посность попавшую в организм борелию можно в течении первіх дней после укуса. симптомы могут вылезти через месяц-два.а это очень подно
Кишмишная Мая• 1 час назад
Ответ дляМама Карло
саме так. людей ніщо не вчить. Ми нічого не вдіємо.але на носі світова епідемія.

Кишмишная Мая• 1 час назад
Ответ дляНепонятно
А знаете в чем прикол? Если вирус искусственно принесут в Украину и будет пздц, вы то тему удалите)
в Україні він буде.навіть не сумнівайтесь.
Анонимба• 1 час назад
Ответ дляКишмишная Мая
ага. спец объявился. Я на выходных общалась в отцом мужа,он у меня врач инфекционист в одной из ведущих инфек.учреждений Украины.. Много нам не говорят. Многое утяивается. Ханта вирус ООЧЕНЬ заразен. Маскируется под грипп и вызывают почечную недостаточность. Если такое будет как с короной, то всем нужен будет диализ,а это нереально. А как астролог (хотя тут многие не верят) могу сказать,что карантину быть, закрытым границам быть. Показатели точно такие же как в 2019 году (аспекты планет). У меня муж тоже скептически отнесся к тому,когда я в декабре сказала,что в апреле-мае будет начало эпидемии. Свекр тоже посмеялся,а на выходных позвонил и сказал,что я была права. В Польше уже есть случаи,но не сильно афишируют.А так как через Польшу все ездят,то скоро и у нас будет. я по показателям планет смотрю,что масштабность будет огромная. если при короне легкие сгорали,то тут почки. тут на вентилирование не всем повезло,а диализ и подавно.
Что астролог, может сказать о войне?
Патриоточка• 1 час назад
Ответ дляКишмишная Мая
А хтось і короною не хворів ні разу, і тут всіх не зачепить, виживуть найсильніші, нація повинна бути сильною. Хто дуже тривожний, то потрібно вже приймати заспокійливі, і паралельно зміцнювати імунітет.
Кишмишная Мая• 1 час назад
Ответ дляПатриоточка
ну-ну. зміцнюйте.
Патриоточка• 1 час назад
Ответ дляКишмишная Мая
ну-ну. зміцнюйте.
А ви з тих, хто всім незадоволений і вічно ниє? І весь інтернетний шлак пропускає через себе, як фільтр? Ще й на вентилятор знатно накидає на форумах?
автор Їжак в панчохах • 56 минут назад
Ответ дляНепонятно
Та я і не вмію, нашо
автор Їжак в панчохах • 55 минут назад
Ответ дляБорисфенка
Так і тоді було не смішно.
Так а хто розносить? Всв ж карантинять.
Явзагалі читала що заражає пил пвд какашок мишей. Вдихати не можна. А не від людини
автор Їжак в панчохах • 54 минуты назад
Ответ дляА у нас макарошки
Це дікування «через 2 тижні»
А профілактика..я про неї
ФФФФристайла• 53 минуты назад
Ответ дляЇжак в панчохах
Пададжіііьь
Оно заішла астролог в тему! При чому астролог-подруга інфекціоніста! Каже що парад поанет такий самий як в 2019му! Так само встали планети.
Ви, як автор теми, начебто мали б толерантно ставитися до різних думок. Ви ж тему відкрили для обговорення? Чи вам постьобаться хочеться? Форум перетворився на зброд
автор Їжак в панчохах • 51 минуту назад
Ответ дляКишмишная Мая
Ааа, а мені 1 день сказали антибіотик🤷‍♀️ ну всо, час втрачено

У мене був колись лайм, не знаю чи були стмптоми, я по аналізам побачила. Пролікувала

А які симптоми у нього? Ну от якщо уяаити що лікувала лікквала, не долікувала, то як воно б виглядало? Кліщ минулий був в 2021му, заразний
автор Їжак в панчохах • 50 минут назад
Ответ дляФФФФристайла
Глючить?
Я не в теме• 42 минуты назад
Ответ дляЇжак в панчохах

Це міф при антибіотик 1 день
https://dubrovskyi.com.ua/blog/istorychna-pomylka-...

мегамоСГ• 36 минут назад
Ответ дляКишмишная Мая
Как задолбали такие как вы, ’комнатные вирусологи’ и специалисты по теории заговора. Которые в коронобесие орали ’кто не носит мааааски, пусть не занимает место на ИВЛ’, теперь в топе гемодиализ? Оборудование простаивает у вашего отца мужа и свекра соседки? Бегите очередь занимать пока почки не отказали ...
ps Чем вам подобные хотят напугать жителей Украины? Закрытыми границами? Рили? А сейчас все желающие могут свободно выехать?
автор Їжак в панчохах • 29 минут назад
Ответ дляЯ не в теме
Це міф при антибіотик 1 день
А спитайте що мені робити?! У мене оно повна пачка доксициаліну. Але я ж не продовжила прийом, обмежилася 1 дозою🤷‍♀️ час-то минув! Але ж не сильно. Не тижні. Просто зараз мав би бути наприклад 6-7 день прийому, а був лише однокоатний. Може взяти да заоаз пропити решту? Я Вам за допомогу на карту прямо перекину гроші!!! 200грн!!!! Це ж свекор рідний, да? Я і в той раз помню, що інфекціоністи «плавали», казали різне🤷‍♀️
Бо читала еоитеми може не бути, і я знать не знатиму що хворію
Кишмишная Мая• 23 минуты назад
Ответ дляЇжак в панчохах

слабкість велика,сонливість, крутиться голова, падає зір,дуже болять м´язи рук,плечі.підняти щось важко. в області шиї і ключиці болить.