Гарні диньки• 1 час назад

Робота віддалено без досвіду

Поділіться будь ласка досвідом хто можливо вже вдало знайшов вакансію віддалено.Дякую
Витворунка• 54 минуты назад
А что вы умеете делать?

НеВРотик• 54 минуты назад
Шлюбна агенція. Працюю тут вже більше 3 років. Робота не для самих правильних, але… платять добре 👌
Ну і треба щоб пощастило з агенцією
Витворунка• 53 минуты назад
Ответ дляНеВРотик
Ну і треба щоб пощастило з агенцією
По 9 часов в день с одним выходным в неделю?
ЗавЛабСнаб• 52 минуты назад
Ви навіть напрямок роботи не зазначите?
Що саме ви вмієте робити - що може бути виконано ввдалено?
Розліт таких професій дуже великий: від ’показувати цицьки’ до ’складати квартальні звіти’.
Білочкой назви• 47 минут назад
Троллем на Советчицу можно .
БезВзяток• 46 минут назад
Ответ дляНеВРотик
Ну і треба щоб пощастило з агенцією
А що саме там неправильного?
НеВРотик• 35 минут назад
Ответ дляВитворунка
Та ні, я працюю 5 годин 5 днів на тиждень з плаваючими вихідними

автор Гарні диньки • 34 минуты назад
Ответ дляЗавЛабСнаб
Ви навіть напрямок роботи не зазначите?
Я вказала без досвіду роботи,в мене є лише базові навички користувача ПК досвіду роботи он лайн не маю.Заповнення табличок Excel або друкувати тексти наприклад)
автор Гарні диньки • 32 минуты назад
Ответ дляВитворунка
А что вы умеете делать?
Я вказала без досвіду роботи,в мене є лише базові навички користувача ПК досвіду роботи он лайн не маю.Заповнення табличок Excel або друкувати тексти наприклад)А що саме Вам так смішно?
автор Гарні диньки • 31 минуту назад
Ответ дляНеВРотик
Дякую за пропозицію,поділіться будь ласка (з цікавості) яку ЗП виплачують на місяць?
НеВРотик• 29 минут назад
Ответ дляГарні диньки
По різному. Виплачують % від заробленого. Перші місяці це було типу 100-300$. А потім як наловчилася, 1000$+, але кожен місяць різний. Було таке що 3500$ а зараз в середньому 1000-1500
автор Гарні диньки • 28 минут назад
Ответ дляНеВРотик
Дякую за відповідь
Білочкой назви• 27 минут назад
Ответ дляГарні диньки
Смешно то , что для более - менее оплачиваемой работы онлайн как раз и нужны навыки помимо базовых навыков пользователя ПК . Заполнять таблички Excel тоже нужно умеючи , а не тулить цифры куда попало и как попало .
автор Гарні диньки • 23 минуты назад
Ответ дляБілочкой назви
Для цього є навчання, я ніде не писала про гарну платню я розумію звісно що початківцю платитимуть мало але я легко навчаюся і готова вчитися)
Білочкой назви• 20 минут назад
Ответ дляГарні диньки
А , ну - ну .
Первая ласточка инфляции• 6 минут назад
Без опыта работы только лохотроны. Ну или сиськи показывать) Ну на что вы рассчитываете? Что кто-то вам даст работу онлайн еще и учить будет? Выучите какую-то специальность из тех, что востребованы онлайн, потому уже работу ищите.