Не прохожу мимо• сегодня в 17:33
Як суміщати сімейну вечерю і поздоровлення по телефону
Як у вас заведено у сім´ях, якщо відмічаєте день народження за столом родиною, і звонять з поздоровленнями. Чекаєте коли поговорить іменинник?
Не прохожу мимо
• сегодня в 17:34
Ответ дляСегодня я не я
Так
В нас розмови і привітання затягується на пів години легко, бо рідко зізвонюємося. Виходить тільки чекають коли іменинник повернеться побалакавши
Не прохожу мимо
• сегодня в 17:35
Ответ дляЗолота орда
А какие ещё варианты?
Не святкувати. Чи в інших день
Джинци на Флісі• сегодня в 17:35
Ще зранку хочеться викинути телефон:)
Ні, під час вечері всі вимикають звук і засовують подалі телефони. Вітання можна приймати лише після десерту:)
Джинци на Флісі• сегодня в 17:36
Ответ дляНе прохожу мимо
Ні, це треба припиняти.
Золота орда• сегодня в 17:36
Ответ дляНе прохожу мимо
Не святкувати. Чи в інших день
Вы же спрашиваете с позиции гостя, вроде.
Что должны делать гости, когда именинник принимает поздравления?
Банка з медом• сегодня в 17:37
Ответ дляНе прохожу мимо
У Вас светский раут на 500 человек? И все голодают, ожидая, когда именинник ответит на поздравления? Дайте угадаю: свекруха сыну звонит в его ДР, а у Вас голубцы остывают?
Анонимушка• сегодня в 17:39
Ответ дляНе прохожу мимо
Так в это время едят и разговаривают
Ясамаякрасивая)• сегодня в 17:40
Телефоном як правило вітають в першій половині дня. Ну а в ресторані чують що шум гам То хто там буде довго тебе вітати чи навіть якщо вдома
Живчик-счастливчик• сегодня в 17:40
Ответ дляНе прохожу мимо
Что мешает часто созвониться?
Что мешает поблагодарить и сказать давай позже созвонимся, обедаем ужинаем празднуем, неудобно говорить сейчас. Все!
Джинци на Флісі• сегодня в 17:46
Ответ дляЗолота орда
Швидко жерти салати і м´ясо
Джонсонюк• сегодня в 17:54
Ответ дляБанка з медом
Автор не может ’сумищать’ долгие поздравления и быстрые тосты.
Водка из рюмок испаряется.
Сегодня я не я• сегодня в 18:12
Ответ дляНе прохожу мимо
В нас іменник чемно дякує, каже, що рідні чекають за столом і прощається. А ми їмо за його здоров´я)