Ліплю вареники• 26 февраля в 21:03
Как похудеть к весне? Кто поделиться меню хорошим
Ліплю вареники
• 26 февраля в 21:04
Ответ дляСиниця у спідниці
Больше двигаться, меньше жрать. Самая лучшая диета
Знать бы как меньше жрать 🤣🤣🤣
Синиця у спідниці• 26 февраля в 21:04
Ответ дляЛіплю вареники
Знать бы как меньше жрать 🤣🤣🤣
Больше работать. Не будет времени жрать
Добра, коли сита!• 26 февраля в 21:05
Уберите углеводы, колбасу, майонез, картошку, пиво. Остальное в разумных пределах. Не заметите, как похудеете
Сплюшка• 26 февраля в 21:05
Триразове харчування без перекусів, більше білку і овочів, менше солодкого і білого хліба.
Пити чисту воду, лягати спати до 23:00.
Лукава Кішка• 26 февраля в 21:05
Ответ дляЛіплю вареники
Точнее к лету 🤣🤣🤣
Я с вами.Мне ещё тоже надо.В феврале живот и попа -1.5 см,а в кг 🖕.В до этого -2.5-3 кг в месяц легко.
75В• 26 февраля в 21:06
Я меню купила и отлично, не думаю что готовить и высчитывать. На 1500ккал брала.
Ліплю вареники
• 26 февраля в 21:07
Ответ дляДобра, коли сита!
Какие углеводы ? Каши ?
Ліплю вареники
• 26 февраля в 21:07
Ответ для75В
А расскажите пример одного дня ? И сколько белка едите ?
Добра, коли сита!• 26 февраля в 21:09
Ответ дляЛіплю вареники
Какие углеводы ? Каши ?
По максимуму. Сахар, печенье, белый хлеб овсянку, кукурузу. Каши можно гречку и пшено точно )
75В• 26 февраля в 21:10
Ответ дляЛіплю вареники
Сегодня я делала на завтрак торт Сникерс ПП, там порция на 3 дня, начинка творожная, на обед суп с булгуром мясом и овощами, на ужин мясные конверты из филе фарша, помидора, сыра. Да там каждые 2 дня разные блюда. Я выбираю что лучше и вкуснее и готовлю.
Радостина• 26 февраля в 21:19
Откладывайте деньги на квартиру/отдых/шопинг..., чтоб не оставалось на еду.
Я_и_моя_собака• 26 февраля в 21:22
Ответ дляЛіплю вареники
Я їм мінімум 140
Курочка-чубаточка• 26 февраля в 21:34
Ответ дляЛіплю вареники
Знать бы как меньше жрать 🤣🤣🤣
Мунджаро, очень помогает. Если судить по мужу. За полтора месяца со 120 до 95 кг похудел..
Поторописька• 26 февраля в 21:59
Ответ дляДобра, коли сита!
Гарна порада. В мене їх і так немає вже роками. А зайві 7-10 кг є. Як так? Майонез 1-2 рази на рік в Олівʼє. Пиво взагалі ніколи не пʼю, я його просто не люблю. Картопля печена або відварна раз на тиждень. Ковбасу пару раз на місяць можу зʼїсти. Кружечок вареної Лікарської у вигляді гарячого бутерброду. При чому це тоненькі слайси, тобто вже нарізана. Вуглеводи? Цукор ні в каву, ні в чай вже років 15 не кладу, а може і більше. Варення, джеми та торти не їм. Можу чорного шоколаду зʼїсти або фініки, іноді зефір, половинку до кави. Я реально вже не знаю що прибрати з раціону. Останній рік просто забила на це. Єдине що радує, що далі не набираю.
Поторописька• 26 февраля в 22:01
Ответ для75В
І я брала. Перший місяць схудла на ньому на 1,5 кг. Потім на ньому ж ці 1,5 кг набрала і далі на цьому ж меню вага стабільна. Дієтолог запропонувала підняти до 2000 кал. Я відмовилась, не бачу сенсу їсти більше ніж хочеться. 1500-1600 це як раз моє, я і раніше стільки їла
75В• 26 февраля в 22:10
Ответ дляПоторописька
И мне на 1500 ккал как раз, на 1700 не худею.
Добра, коли сита!• 26 февраля в 22:15
Ответ дляПоторописька
Ну не от голода же вы пухнете ))
Мясо? Рыба? Овощи? Фрукты? Соки?
Что вы едите вообще?
Мясо? Рыба? Овощи? Фрукты? Соки?
Что вы едите вообще?
Грабля• 26 февраля в 22:34
Я не їм після 18- тої, тільки вода.І сніданок після 9- ї.Цукру вже 10- ть років не вживаю, хліб тільки чорний, не вживаю риса та картоплі.Худну потроху на 1 кг в місяць
ЭмчЭндЭм• 26 февраля в 22:46
Ответ дляРадостина
Ага, звісно.
Взагалі не їсти не вийде
А на дешевих макаронах і соціальному батоні не сильно схуднеш.
Взагалі не їсти не вийде
Глаголиця• 26 февраля в 23:33
Ответ дляПоторописька
скорее всего, вы в разных возрастных категориях.
девушка это позже поймет ....
Котогосподиня• 26 февраля в 23:39
Ответ дляДобра, коли сита!
В гречке и пшене много крахмала )
Поторописька• вчера в 00:02
Ответ дляГлаголиця
девушка это позже поймет ....
Напевно так. До 40 років мене взагалі це питання обходило. Навіть в 35 після других пологів я важила свої звичні 48-49 кг.
Поторописька• вчера в 00:07
Ответ дляКотогосподиня
В гречке и пшене много крахмала )
Я в пошуках способів схуднути перечитала та переслухала купу інформації. Навіть багатогодинні лекції нейрофізіологів. Цікаво що з одного боку 40% раціону мають складати вуглеводи, у тому числі крупи. З іншого боку у розрізі історії людства злаки ми почали їсти відносно недавно. І наче вони нам проти природи. А що по природі? Зелене листя, комахи, личинки і ферментоване мʼясо. Адже термічно оброблена їжа теж нам не притаманна. Ну і що їсти? Мʼясо, яке 2 тижні лежить на сонці на балконі?
Котогосподиня• вчера в 00:16
Ответ дляПоторописька
Мы давно ушли от природы. И наш организм отлично перерабатывает белок в любом виде, углеводы, жиры. Другой вопрос, что при термообработке образуется много лишнего. Например, во время реакции Майяра, когда мы жарим до хрустящей корочки, образуется неполезное для сосудов и не только. А овощи есть лучше отварными: в сравнении с сырыми польщы меньше немного, но лучше усваивается польза.
Хз, как лучше. Я худею, когда полностью исключаю хлеб и всю выпечку, все макаронные, сахар полностью заменяю медом... При этом не отказываю в картошке на сале и мороженом с шоколадом )
Поторописька• вчера в 00:21
Ответ дляКотогосподиня
Ех, в мене ані картоплі на салі, ані меду - не люблю. Випічку не люблю, майже не їм. Хліб зранку їм, тому що люблю яйця і до них хліб з вершковим маслом та сиром. Все, на обід та вечерю хліба немає. Морозиво останні 2 роки майже не їм, воно все стало несмачне, як пінка для гоління. В Чорногорії їла із задоволенням, а вдома все перепробувала і все не те. Хіба що Файні льоди цього літа в нас зʼявилися і ми іноді спеціально туди гуляли заради кульки морозива.