Одні думки• вчера в 22:40

В мене шось там із клапаном серця вроджене. Що то таке? Ніяк не проявляється

Але мама казала що щось там з клапаном
І я переживаю чи підходить мені навантаження спортивне
Біг
Кардіо
Я така бойова• вчера в 22:41
Раскинула на куриные костях. Вам трындец, если не пойдете к кардиологу
Душка-свекрушка)))• вчера в 22:41
Пролапс митрального клапана?
Молода і нерозважлива• вчера в 22:41
В мене теж, навіть від екзаменів у школі звільнили, що б не хвилювалась...а потім війна...всім здоров´я!
КокошинЭль• вчера в 22:41
Вам 5 лет и вы никогда не бегали и не занимались спортом? Обычно в таких случаях есть прямые протипоказания
Куратор дебошей• вчера в 22:43
Ответ дляМолода і нерозважлива
А какой у ввс точный диагноз?
автор Одні думки • вчера в 22:43
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Пролапс митрального клапана?
Так
Молода і нерозважлива• вчера в 22:45
Ответ дляКокошинЭль
Ну в мепе вони є, все життя бігаю-пригаю, вело, байдарки, походи і знаєте, не шкодую. А з цією війною взагалі вдячна, що змогла прекрасною Україною помандрувати. Ця війна зробить шкоди більше, ніж вроджений діагноз.
автор Одні думки • вчера в 22:44
Ответ дляМолода і нерозважлива
Я в шоці
А ч завжди займалась спортом в не звертала увагу на той клапан
Знову Я• вчера в 22:45
Ответ дляОдні думки
Так
Не , ну мы ж тут все кардиологи . Ща все расскажем и распишем .
Позаземний розум• вчера в 22:45
Ответ дляОдні думки
Так
А шо дохтурка каже?
КокошинЭль• вчера в 22:45
Ответ дляМолода і нерозважлива
Ну тогда очень странно что автор, будучи взрослой женщиной, не знает об этом
Шаманю второпях• вчера в 22:47
Ответ дляКокошинЭль
Тролляка она
Шотуткоїться?• вчера в 22:56
Ответ дляОдні думки
Так
УЗИ,кардиолог и проконсультироваться что можно,а что нет
Гладиолус• вчера в 22:56
Сходіть до кардіолога в чому проблема?
Диверсификация• вчера в 22:58
Пролапс? Не страшно. Але якщо вас цікавить то зробіть ЕКГ УЗД серця
Бжоли-бандерівці• сегодня в 04:40
Ответ дляМолода і нерозважлива
Аналогично.