Пузата Хата• 2 часа назад

Работа на дому, муж ухилянт

какие варианти работи могут бить? если он сидит дома целий день, но пол дня с ребенком очень часто если тот не ходит в садик и болеет. тут нужен супер гибкий график, даже не знаем какую работу придумать
особо ниче не умеет) до єтого имел свой бизнесс но прогорел, денег нет на старт нового
Svitlo_• 1 час назад
Ответ дляБаррикадница
Чтобы мужу автора оформили бронь знаете куда нужно идти и что делать?
Если он уже в розыске и нет Резерва?
Онлайн сплачуєш штраф. І все.
Дідова баба• 1 час назад
Ответ дляФокус-Покус
Ну, или не работать, или сдохнуть мясом за фашистскую зеленую власть.
Ну якщо є кому сісти на шию то можна сидіти
Svitlo_• 1 час назад
Ответ дляСегодня сержусь
Можна. Недавно ввели тимчасове бронювання. Яке діє і з розшуком і з штрафами и з непройденим влк .
Людину бронюють тимчасово, вона приводить в порядок документи, потім вже бронюють як слід.
Це лише для підприємств оборонного характеру.
Мандолина Бу• 1 час назад
Что за тютя вам досталась в мужья?
Дідова баба• 1 час назад
Ответ дляМандолина Бу
Что за тютя вам досталась в мужья?
Он вище їх дружини - мамочки виправдовують
Хоча навчитися чомусь що приносить дохід за 4 роки можна при бажанні
Сегодня сержусь• 1 час назад
Ответ дляФокус-Покус
Есть дебилы, которые на это поведутся?
Дебилы, которые на это повелись, уже работают на хорошей работе с хорошей зарплатой.
А ваш умный висит на шее без работы
Голубая фишка• 1 час назад
Ответ дляСмешнюча
А кому? Чоловікам дають. В свекра на заводі теж бронь дають. Дивно сидіти роками вдома, так дах улетить швидше ніж війна скінчиться.
Ну,на завод він вже не піде,з дому не вийде і треба приймати рішення по ситуації.Дах летить,ще як своє подвірʼя,то хоч за зачиненою брамою вийде,в мене сусід так ходить, а як квартира то дуже важко,але живий.По факту,шукати в інтернеті,робити домашні справи,а автору заробляти.
ИМХОля• 1 час назад
Ответ дляМандолина Бу
Что за тютя вам досталась в мужья?
Например дальнобойщик. Умеет водить здоровенные фуры и на этом все. Можете подставить любую рабочую профессию
Баррикадница• 1 час назад
Ответ дляSvitlo_
Можна сплати штраф і оформити.
А если ему влк нужно проходить?
Баррикадница• 1 час назад
Ответ дляДідова баба
Ну женщины же сидят годами и ничего
Дідова баба• 1 час назад
Ответ дляИМХОля
Тому далі здоровий мужик з руками та ногами сідає на шию жінці ?
Цікаво на скільки ще років ця відпустка
Сегодня сержусь• 1 час назад
Ответ дляSvitlo_
Ай-ти знаю теж. Хоча багато ай-ти на оборонку працюють. Багато кто працює, знайти можна.
Дідова баба• 1 час назад
Ответ дляБаррикадница
Ну женщины же сидят годами и ничего
Цікавий варіант як сісти на шию тій яка сиділа на шиї роками
Дідова баба• 1 час назад
Ответ дляСегодня сержусь
Було б бажання у здорового мужика заробити і освоїти щось нове за роки сидіння теж можна
Дідова баба• 1 час назад
Ответ дляБаррикадница
Ну женщины же сидят годами и ничего
Трошки зміна ролей
Не всіх радують чоловіки - домогосподари
Svitlo_• 1 час назад
Ответ дляБаррикадница
А если ему влк нужно проходить?
Отримає бронь і тоді пройде. Для броні не потрібно ВЛК
Плету корзинки• 1 час назад
Ответ дляСмешнюча
Не всім працівникам Нової пошти чоловічої статі дають бронь. Так більш зрозуміло?
Баррикадница• 1 час назад
Ответ дляДідова баба
Трошки зміна ролей
Лучше пусть будет живой,а не тело хоронить без ног и рук или искать годами в телеграм каналах пропавшего без вести
Смешнюча• 1 час назад
Ответ дляГолубая фишка
На таксі, хоч на НП хоч на завод, домовитись а потім вдома чекати бронь. Хлопці так робили, ну не сидіти ж вдома роками...
Смешнюча• 1 час назад
Ответ дляИМХОля
Повно робіт з бронюванням
Svitlo_• 1 час назад
Ответ дляСегодня сержусь
Бронь дають не за спеціальність, а коли організація отримує критичність. От залежить, яку критичність отримує організація.
Дідова баба• 1 час назад
Ответ дляБаррикадница
Ясно
Тобто або тіло або безробітний
Навколо вас працюючих чоловіків що беруть відповідальність за себе та родину немає ?
Сегодня сержусь• 1 час назад
Ответ дляИМХОля
Тю. У меня сосед дальнобойщик, имеет бронь. Ещё и перебирал работой, чтоб зп побольше, а работы поменьше. Есть выбор. Практически все заводы бронируют.
Баррикадница• 1 час назад
Ответ дляДідова баба
Ясно
Тобто або тіло або безробітний
Что за дебильная привычка переходить на личности?
автор Пузата Хата • 1 час назад
Ответ дляжар-птица Нюра
Конечно если муж ухилянт, то хороший заработок найти сложно. Недавно открыла вакансии для мужчин,
тысячи мужчин требуются
на разные виды работ,
зарплаты шикарные
Почему муж не пойдёт на новую почту, там бронь.Сосед работает на оборонном предприятии , тоже бронь
графік не підійде. бо у мене лірша робота і я не можу сидіть з дитиною або забирати з садка. наразі він цим займається
Баррикадница• 1 час назад
Ответ дляСегодня сержусь
Не практически все заводы бронируют
автор Пузата Хата • 1 час назад
Ответ дляСегодня сержусь
А какой бизнес был?
зоомагазин
Смешнюча• 1 час назад
Ответ дляПлету корзинки
Ні. А кому не дають? Знайомому дали, пропрацював кілька днів пробних, потім вдома чекав на бронь.
Сегодня сержусь• 1 час назад
Ответ дляБаррикадница
А если ему влк нужно проходить?
Временная бронь и проходи, за 45 дней точно успеешь.
Дідова баба• 1 час назад
Ответ дляБаррикадница
Дибільна звичка світ ділити на або або
Всі навколо або мертві або безробітні