Все і одразу• 28 февраля в 14:11

Тема для Анастасии

Нашей дорогой 28 летней старушенции.
Заскриншотила комментарии мужчин на другом сайте под ее постом. Планирую кидать ей ссылку, когда она в очередной раз поползет в помиральную яму на тему отношений.
Т.к. никнеймы не видны, думаю что это никак не найти и разглашения данных нет.
Anastasiia-9046• вчера в 19:22
Ответ дляМайская киска
так, можливо)
Напишіть через рік, Анастасія нікуди не дінеться і нічого у неї не зміниться)
Ви знаєте, я і саме не вірю, що в мене щось зміниться. Все дуже запущено. А у людей мого віку вже більше досвіду і є позитивний також. Ніхто 10 років не ізолює себе від людей, бо не складається і увесь досвід негативний. Я і сама розумію, що я надто проблема людина і не знайомлюся з новими людьми
автор Все і одразу • вчера в 19:25
Ответ дляAnastasiia-9046
Таких людей більше ніж ви думаєте.
Anastasiia-9046• вчера в 19:32
Ответ дляВсе і одразу
Це важливо в плані того, що якщо дівчині говорити, що вона задовбала або зашугана, це підсилить її сором. Вона ж пише, що наслідки розуміє, але дуже важко все одно. І враховувати час теж варто. Ну зараз люли в принципі менше знайомляться офлайн. Тому активність в мережі це добре, просто варто їх спрямовувати на бажані цілі.
Так я розумію прекрасно, що зашугана і чого так сталося. Ще в університеті я пропонувала людям кудись сходити, але ніхто не хотів.У мене була подруга, але всі походи кудись були моєю ініціативою, і після університету ми не спілкувалися. Так само вийшло, коли я вже сусідкам по квартирі, вже після університету, пропонувала сходити у ботанічний сад, але вони проігнорували мене. Потім я побачила, як вони пішли туди самі. Також коли ми всі пішли у бар, до них підійшла компанія хлопців, вони мене проігнорили. Це було неприємно. Але через багато років я зрозуміла, що просто я закрита і скута, і через це мене уникають. І що це пішло ще з підліткового віку, де я просиділа з 12 до 17 в ізоляції без друзів і компаній
Anastasiia-9046• вчера в 19:32
Ответ дляВсе і одразу
Таких людей більше ніж ви думаєте.
Можливо, з людьми мого віку важко потоваришувати, бо в компанії або з дитинства або по інтересах і однаковому професійному і фін планах. А у мене на роботі більшість студентів. З такою роботою і фін станом я не буду цікава ровесникам, бо у них інший рівень життя
автор Все і одразу • вчера в 19:44
Ответ дляAnastasiia-9046
Зашугана - то оцінка від людей, які не зовсім розуміють ваші складноші. Не варто говорити про себе в таких оцінках. Не зашугана, а чутлива і стримана, пережила травматичний досвід.

Те, що ви згадуєте - неприємно. Але як людина з депресією ви можете фільтрувати і акцентувати увагу лише на негативному досвіді. З ваших відповідей я зрозуміла - що у вас була подруга в університеті (після навчання шлях часто росходяться); в іншій відповіді ви писали, що інша (мабуть?) подружка вам рекомендувала сз; хоча сусідки відмовилися піти в ботсад, але ходили з вами в бар; зараз у вас є дружня переписка з хлопцем. Тобто у вас є навички спілкування і були дружні або приятельські стосунки, незважаючи на ізоляцію в підлітковому віці
автор Все і одразу • вчера в 19:46
Ответ дляAnastasiia-9046
У ровесників може бути різний рівень життя, бувають і зовсім безробітні, і в 30+ років. Ті, хто працює на подібних ’студентських’ роботах точно є теж.
Anastasiia-9046• вчера в 20:46
Ответ дляВсе і одразу

Сусідка по квартирі пропонувала на сз зареєструватися. Це було, коли я вже жила на квартирі. Мені здається, що мої сусідки запропонували сходити мені у бар з ними чисто з ввічливості. Але саме про це пожаліли. В універі я сама закрилася від одногрупниць, бо дізналася, як вони ставляться до людей з села. Мені не хотілося, щоб до мене зверньо ставились і я вдавала, що я з міста. Хоча на першому курсі я була більш відкрита, саме тоді я і знайшла мою університетську подружку. Але їй я теж не казала, що з села, бо чула, що зверхове ставлення інколи проскакувало до таких, як я. Я їй теж нічого не сказала.
автор Все і одразу • вчера в 21:03
Ответ дляAnastasiia-9046
Стосовно ставлення до людей з села - таке зверхнє ставлення скоріш негативно говорить про людей, що ставляться зверхньо
Тобто, у вас все повнолітнє життя є якась підстава вважати себе надостньо гарною для дружби. Спочатку тому що з села. Потім недостаня успішність в навчанні. Потім недостатньо гарна робота.

Іншу людину ви наймовірніше б не сприймали виключно через призму таких характеристик. А себе сприймаєте або вважаєте, що інші люди обов´язково будуть у вас бачити тільки ’недостаньо щось там’.
Anastasiia-9046• вчера в 22:23
Ответ дляВсе і одразу

У мене у групі багато було киян і саме від них таке чула. Ще від дівчат з мого регіону, з якими я жила у гуртожику. Я навіть перейшла на рос мову через це, щоб не було питань.До на Донбасі тільки у селах говорять укр мовою
автор Все і одразу • вчера в 22:41
Ответ дляAnastasiia-9046
Таке явище є, на жаль( зі ставленням до людей не з міста. Хоча, кияни можуть зверхньо ставитись й до всіх не-киян, а окремі унікуми й до лівобережних киян)
Anastasiia-9046• сегодня в 00:11
Ответ дляВсе і одразу
До людей з міст я такого не чула, а селян саме було таке трохи зневажливе ставлення
Anastasiia-9046• сегодня в 00:24
Ответ дляГравіцапа
Я такая же как и вы. Но надо просто смириться. Если вы будете постоянно думать об этом и переживать, то точно ничего не сложится. Люди ведь тоже считывают, что вы возможно тяжелая в общении из-за своего эмоционального состояния
Так,я помічала, що коли менше хвилююся спілкування краще проходить