Яичница с беконом• 28 февраля в 23:27
Колоноскопія… дуже страшно
Поділіться досвідом хто робив кольпоскопію і головне які результати ?
З симптомів це часте вздуття і метеоризм, я начиталась за ці симптоми і тепер думаю що без колоноскопіі не обійтись
В когось були такі симптоми і все було більш менш норм ?
Заместитель Анонима• сегодня в 00:15
Ответ дляТреба ось так
Ви лікувати його не намагалися?
Від чого? Здуття само по собі не є патологією
Яичница с беконом
• сегодня в 00:15
Я розумію що звучить смішно начиталась і придумала
Я за все так, в мене в голові страх цих всіх хворіб і таке враження шо в соцмережах мені тільки спеціально попадаються чиїсь історії онко і всякого іншого і там обовʼязково є ті симптоми шо в мене!!
В мене вже голова болить… і в когось запитати чи написати пост , мені полегшує моральний стан
В мене таке враження шо від нервів теж той метеоризм і шось в животі, бо коли я чимось зайнята то я не помічаю тих симптомів
Зараз займаюсь обстеженням, ці основні всі аналізи і УЗД також, а про колоноскопію запитала бо це найточніший метод напевно …
Коротше таке в мене в голові
Яичница с беконом
• сегодня в 00:16
Ответ дляtereska
Ці симптоми добре коригуються сумісністю продуктів. Перевірила на собі, в мене теж саме та ще й останнім часом травился, то підшлункова давала про себе знати.
Прибрала газоутворюючі продукти (капуста, яблука, бобові)., третій тиждень харчуюсь по такому «меню» і маю нормальне травлення без надлишку газів, болі в шлунку та кишківнику, «стул» нормальний і щоденний.
Запитайте в ШІ, він добре все підкаже.
Додала кефір та Л-Глутамін для відновлення кишківника.
Запитайте в ШІ, він добре все підкаже.
Так, дякую
Спробую цю дієту, мені гастроентеролог теж звичайно про такого роду дієту розписав
Яичница с беконом
• сегодня в 00:17
Ответ дляАнютины ласки
Начните сначала с копрограммы и кальпротектина. И на скрытую кровь. И в общем биохимию сдайте
Здала, поки очікую ;)
Анютины ласки• сегодня в 00:38
Ответ дляЯичница с беконом
Коротше таке в мене в голові
Тоді вам до психіатра
Тумба-юмба• сегодня в 00:47
Автор, минулого року я так пішла на планову колоноскопію в приватну клініку ... в процесі сталася перфорація кишківника, жахливий біль, втрата свідомості, гнійний перитоніт, екстренна операція, стома більше ніж на півроку..
Будьте принаймні уважні і краще йдіть в державну клініку.
КротоТо• сегодня в 01:13
Ответ дляЯичница с беконом
Коротше таке в мене в голові
Ви дивна.
Сходіть до гастроентеролога. Тільки вже з аналізами і обстеженнями на руках.
Метеоризм не привід робити колоноскопію. Ця процедура може травмувати кишківник.
Повірте, метеоризм коригується і швидко. З віком процеси травлення змінюються. Якщо ще й нервуєте часто, то звичайно будуть порушення. Або банальна непериносимість молока може бути, навіть якщо просто в каву додаєте. Причини будуть різними.
Але щоб з-за цього робити колоноскопію... Ну якщо ви любителька постраждати, то вперед
Советчица Года• 2 часа назад
Після 40 років рекомендовано зробити гастро та колоноскопіі. І це не тільки виявлення чогось страшного. Знаходять поліпи. .. Целіакію( про яку мовчать в Україні). То ж краще знати, що проблеми немає.
Советчица Года• 2 часа назад
Автор, можете виключити з раціону глютен. Але це не тільки хлібобулочні вироби. Почитайте про непереносимість глютену, алергію на глютен. Та целіакію.