Яжбоматусяблін• сегодня в 09:48
Ну, что смеялись? А теперь опять плач про цены
Світ на порозі найбільшої економічної кризи: ціни на нафту можуть зрости до 150 доларів за барель і вище на тлі ескалації навколо Ірану, — DW
📍Після ударів США та Ізраїлю по Ірану нафта марки Brent на позабіржовому ринку подорожчала на 10% — приблизно до 80 доларів за барель. І експерти допускають подальше зростання.
📍На думку аналітика ICIS, якщо блокада Ормузької протоки збережеться, торгівля нафтою може"розпочатися значно ближче до позначки 100 доларів за барель і, можливо, перевищити її.
📍У той же час керуючий партнер SPI Asset Management Стівен Іннес дає більш песимістичний прогноз і говорить, що ціни можуть піднятися до 120-150 доларів за барель.
Це потягне за собою зростання цін майже на всі продукти на планеті.
Мальчун-задирун• сегодня в 11:26
Ответ дляОхиИВздохи
ті, хто вибираючи Трампа також кричав ’хуженєбудет!!’
---
а все-таки цікаво, оце масове слабоумство..,воно заразне?
---
А що їм? Вони на іншому контененті, в них тихо, ситно і все добре у будь-якому випадку, що в нас тирлище то вони нам поспівчувають
Я матуся, мені можно• сегодня в 11:32
Насправді такої війни ще не було в історії, і що. Уже невідомо, Іран має масу дешевих шахедів , один удар дешевого шахіда і зупинився цнайбільший завод по переробці нафти , це прецедент насправді і ніхто не знає шо. Буде далі
Фима Собак• сегодня в 13:48
Ответ дляТишком нишком
Це ви трампону і тому карлику кажіть
так а кто трампонов, карликов и невтиков выбирает? из космоса нам их спускают?
Латексне альтер ЕГО• 23 минуты назад
Ответ дляЯжбоматусяблін
Если бы большинство людей в мире были адекватными, планы этих психов бы рухнули, а так, увы
Если бы, самое бесполезное слово, к сожалению.