пані Солоха• вчера в 14:24
Ви б розлучилися, якби ваші діти просили?
Це їх тато. Але він не вміє бути татом, вони його не те що не люблять, а ненавидять. Сьогодні діти підійшли до мене і попросили розлучатися з татом. Ми його ненавидимо. Не хочемо бачити. Нам потрібен інший або ніякого.
Він на них кричить, бо хоче щоб вони його слухали, в молодшого ОКР, і це чоловіка бісить як він говорить. Сам виріс з татом алкоголіком,який також на нього кричав і нічому не навчив.
До мене чоловік відноситься добре, а от діти його бісять поведінкою і тп.
Мені це самій не подобається, я йому говорю постійно що це діти, що з ними так не можна, і ми сваримося,бо я не так виховую дітей.
В мене вже немає сил розриватися.
Вже не розумію чи сама хочу вже розлучитися чи я накручую себе.
Розумію що без нього буде дітям краще. Але як йому це сказати не знаю.
Дітям 14 і 9 років.
Можливо хтось був в подібній ситуації, як ви вчинили?
Мені дуже болить за дітей.
Боюся що вони мені потім не пробачать цього і закриються від мене.
В мене вже немає сил розриватися.
Дітям 14 і 9 років.
Мені дуже болить за дітей.
Зробіть вибір:
вже голосів:
Розлучення, заради дітей
Налагодити(постаратися)
Інший варіант
Ластоноша• вчера в 15:10
Ответ дляАмелі на мілені
Обычно дети сваливают
В более или менее нормальных семьях.
А здесь треш. Дети обязательно прибьют своих родаков.
Сегодня я не я• вчера в 15:10
А почему дети не слушаются отца? Вы у них не спросили? Скажите им, что он не будет кричать, если они будут его слушаться
Объясните им причинно-следственную связь
Амелі на мілені• вчера в 15:11
Ответ дляЛастоноша
В более или менее нормальных семьях.
Нет, прибивают где очень все хорошо и любовь, где напоказ и картинка
ДелиВерка• вчера в 15:14
Ответ дляДон Пэдро
І що характерно. Та автор танцює на маминих граблях.
Може мама спочатку тата підштовхне от, знову вони не вивчили, або з школи дзвонили, або шкоди наробили, або бла бла бла, щось побили , стакан, вазу, посуд, поламали, мати ниє, капає на мозг батькові, батько слухає і потім зривається і по повній говорить все що думає. Ніфіга не роблять, не учаться, шкоди роблять, не слухають матір, не допомагають, псіхують, матюкаються, не прибирають, речі не складають, в кімнаті бардак і бла бла бла... У дітей вердикт, батька треба ліквідувати, так як він спричиняє стрес їх бездіяності, безлабеоності, неслухняності, вартості і ТД...
Ластоноша• вчера в 15:14
Ответ дляАмелі на мілені
Жизнь очень разнообразна. Бывает по всякому. Но каждый получает лишь то, что заслужил.
Всё посеянное прорастёт, увеличится в разы и вернётся к сеятелю.
Шаманю второпях• вчера в 15:15
Ответ дляАлина-1240
Ваш/ваша девятилетка уже должен обладать сталым мышлением, и знать что где можно, а что зась
Извините, но не Вам давать советы о воспитании.
Борисфенка• вчера в 15:16
Ответ дляМост_Устал
с чего это дети чужие?
он их отец.
плохой, но может показать свидетельство о рождении.
или я что-то в теме пропустила?
он их отец.
или я что-то в теме пропустила?
Якщо діти його ненавидять і розлучаться, будуть жити як сусіди, то таки не рідні вже, мабуть.
Хоча й без розлучення можна його від дітей відганяти.
Мост_Устал• вчера в 15:17
Ответ дляПушап Мі мі
Він вас не любить ідітей хай поїде в село до мами своєї
не так просто выпхать мужика если он не собирается уходить.
хорошо что хата автора.
Амелі на мілені• вчера в 15:17
Ответ дляЛастоноша
Конечно по всякому
ДелиВерка• вчера в 15:18
Ответ дляМост_Устал
хорошо что хата автора.
Добре якщо він жінку любить і через це не збирається іти, а не щоб дітей і жінку виперти і самому там сидіти і пердіти пардон.
Амелі на мілені• вчера в 15:18
Ответ дляЛастоноша
Нет , я в это не верю, погибают и умирают очень хорошие порядочные люди, а говно живёт
Мост_Устал• вчера в 15:18
Ответ дляБорисфенка
не знаю, я бы его разорвала, если бы мальчика с диагнозом третировал.
ДелиВерка• вчера в 15:19
Ответ дляАмелі на мілені
І то правда.
Ушла и Пришла• вчера в 15:21
Я была на месте ваших детей. Отца не любила и мечтала, что бы родители развелись. Итог - мама дотянула до моих 15 и ушла, оставив меня с отцом, потому что меня ’некуда было забрать’. Я начала курить, бухать, гулять до утра и пропускать школу. Потом меня вообще к бабке услали и там тоже было совсем не весело. К маме вернулась уже только в 17 лет.
Как думаете, я забыла это и очень ей благодарна?
И еще: если бы муж плохо обращался с детьми, то меня бы от него саму отвернуло.
ДелиВерка• вчера в 15:19
Ответ дляМост_Устал
Чоловіки не дуже усвідомлюють дитячі хвороби, от коли у них 37.1🤦😱😱😱😱😱😱 то треба реанімацію викликати ..
ДелиВерка• вчера в 15:21
Ответ дляУшла и Пришла
Це жахливо. Чому мама дівчинку не взяла? Дівчинка не може жити з чоловіком, хіба що мати померла, це вже край, але ж мати жива...
Мост_Устал• вчера в 15:21
Ответ дляДелиВерка
так хата её.
поэтому он должен даже не отсвечивать, потому что с новыми законами место его в коробке из-под холодильника.
я не сильно в курсе,но после развода можно помахать ему вслед белым платком.
Борисфенка• вчера в 15:21
Ответ дляМост_Устал
Чоловіки дуже важко визнають, що дитина з діагнозом, бо це означає, що чоловік не зміг зробити повноцінну дитину, сам себе має визнати винним і неповноцінним.
Тому чоловіки виховують хворих дітей, як здорових, вимоги ті самі, обманюють себе, що то лікарі все вигадують.
Ушла и Пришла• вчера в 15:22
Ответ дляДелиВерка
Ну, она снимала комнату, которую оплачивал её любовник, так что вот так.
ДелиВерка• вчера в 15:23
Ответ дляМост_Устал
так хата её.
Скільки я знаю таких шлюбів, що за хату ненавидять одне одного, але!! Все життя проживають, бо ніхто не хоче на уступки іти і залишати нажите....))) живуть як сусіди в різних кімнатах, у когось навіть є коханка чи коханець, а хтось просто один знищить своє життя..
Ластоноша• вчера в 15:24
Ответ дляАмелі на мілені
Ваша вера на законы Вселенной не влияет. Спокойно верьте в то, что считаете нужным,
Уходят те, кто отработал то, зачем пришел.
ДелиВерка• вчера в 15:24
Ответ дляУшла и Пришла
Ну і що, дитина б їй заважала??? Ох ці любовніки...
Мост_Устал• вчера в 15:25
Ответ дляДелиВерка
так это если недвига совместно приобретенная, а тут ситуация проще.
откуда пришел -туда и иди.
Амелі на мілені• вчера в 15:25
Ответ дляДелиВерка
Тут квартира её до брака, делить нечего.
Вообще конечно в такой ситуации муж должен молчать в тряпочку, он же знает что ему светит только его село. Но видимо с годами оборзел
Амелі на мілені• вчера в 15:26
Ответ дляЛастоноша
Тут тоже кто во что верит
Бла бла бла• вчера в 15:26
Ради детей нет. Это не детское решение, а ваше. Во первых дети не смогут нести такую ответственность, во вторых они вырастут и создадут свои семьи, а вы что будете делать. Говорила бы с мужем, говорила бы с детьми. Не знаю чем они бесят отца, возможно он просто не любит детей в целом, теперь уже конечно думать об этом, но что делать, пусть пьет успокоительное и меньше контактирует с детьми если они ему так неприятны.
ДелиВерка• вчера в 15:26
Ответ дляМост_Устал
откуда пришел -туда и иди.
Ні, навіть якщо батьки дали, живуть довго, і я ж на тебе всю молодість потратила... Так що нікуди не піду, або я у цій квартирі /домі робив ремонт, меблі купував, гроші вкладав і тепер мене гонять!??? Такі ситуації бачила.
Мост_Устал• вчера в 15:27
Ответ дляБорисфенка
это интересно.
вина лежит на обоих супругах.
у вас женщина не виновата, а только бацька.
вина лежит на обоих супругах.
ДелиВерка• вчера в 15:28
Ответ дляАмелі на мілені
Я б за вас заміж не вийшла якщо сидіти тільки в тряпочку...