Распутница• Изменено сегодня в 18:27
Пересолила котлети
Вже приготувала в духовці, справилась) пробую солоні дуже
Якось можна виправити?
Отжигающая• сегодня в 18:29
Готові вже ніяк не виправите.
Зробіть гарнір без солі.
Або хіба що розтовчіть ті котлети, додайте вареної картоплі і зрази зробіть.
Зробіть гарнір без солі.
Распутница
• сегодня в 18:30
Ответ дляОтжигающая
Готові вже ніяк не виправите.
Зробіть гарнір без солі.
Ой не гратися не буду, я і так їх в духовку кинула що б не стояти не перевертати над ними
Распутница
• сегодня в 18:31
Ответ дляФсеСама
Может в воде протушить?
Води на половину їх наливати?
ФсеСама• сегодня в 18:31
Ответ дляРаспутница
Води на половину їх наливати?
Можно и полностью думаю
ФсеСама• сегодня в 18:32
Ответ дляРаспутница
Води на половину їх наливати?
Первую воду можно слить
Отжигающая• сегодня в 18:35
Ответ дляРаспутница
Тоді, як вище написали - тушкуйте. Але не в воді, а протушкуйте цибулю з морквою, додайте томату, чайну ложку муки, води і ложечку цукру. Всю сіль не забере, але трішки краще стане.
Отжигающая• сегодня в 18:32
Ответ дляРаспутница
Води на половину їх наливати?
Не робіть так. Котлети просто розваляться.
Распутница
• сегодня в 18:34
Ответ дляОтжигающая
Бляха тільки залила їх і на вогонь поставила
Бабка_в_кедах• сегодня в 18:35
Ответ дляОтжигающая
З чого б це? Я завжди всі котлети притушую, в житті нічого не розвалилося.
Миловидна леді• сегодня в 18:35
Ответ дляРаспутница
То зваріть гречку без солі і потовчіть туди котлети
Бабка_в_кедах• сегодня в 18:35
Ответ дляРаспутница
не розваляться.
Отжигающая• сегодня в 18:37
Ответ дляБабка_в_кедах
Тому що вони після духовки, без скоринки. І якщо їх залити водою і поступово нагрівати, а потім проварити, вони на кашу перетворяться. Це ж елементарна фізика.
Таракашечка• сегодня в 18:38
Ответ дляРаспутница
Нічого не розвалиться. Не переживайте. Якщо ще зробите заправку з томатом, сметаною і спеціями, вийде смачна підлива. Я завжди так роблю
Бабка_в_кедах• сегодня в 18:38
Ответ дляОтжигающая
А, Ви фізик, ладно) Я просто кухар, не фізик.
Отжигающая• сегодня в 18:40
Ответ дляБабка_в_кедах
Навряд чи ви кухар.
Бо інакше б розуміли різницю між тим, щоб протушкувати котлети в мінімальній кількості води та під дією пари для м´якості, і тим, що автору потрібно знизити рівень солі, а для цього доведеться котлети повністю покрити водою і проварити хоча б хвилин 5-7, а за цей час вони розваляться.
Распутница
• сегодня в 18:43
Всім ☺️ дякую
Поки тримаються ті бідові котлети, індичка пройшла пекло двічі
Така я хазяючка))
Кривая спроса• сегодня в 18:44
Ответ дляРаспутница
Всім ☺️ дякую
Така я хазяючка))
Автор, напишите потом, что котлеты таки не развалились, чтоб хузяйки не были так глупы в своем бреду.)
Цвіпканя• сегодня в 18:46
Ответ дляМиловидна леді
Фуууу
Бабка_в_кедах• сегодня в 18:48
Ответ дляОтжигающая
Навряд чи ви кухар.
З чого Ви робите свої котлети, що вони розвалюються? Фрикадельки в супі у Вас теж розвалюються?
Таракашечка• сегодня в 19:04
Ответ дляМиловидна леді
Я таке для безхатніх песиків іноді роблю😆
Таракашечка• сегодня в 19:03
Ответ дляРаспутница
Гостей звати не буду)
Якби зробили заливку, як я вище рекомендувала, було б ще смачніше
НеВРотик• сегодня в 19:06
Ответ дляРаспутница
Не розвалились, не дуже допомогло по солі(
Всім ще раз дякую
Ещё три раза залить и слить