Я погнала• 03 марта в 09:25
Робота в Україні
Багато вже з нас мають досвід роботи в Європі
І напевне ж всі помітили різницю в зарплатах в українських роботодавців і в закордонних
от чому наші роботодавці настільки мало платять. в рази
І це при тому, що вони ж податки менші платять
і ціни у нас не набагато нижчі
от всі говорять підтримувати українського виробника
блін, а коли українського робітника почнуть підтримувати. Адже немає грошей в людей - зменшуються покупки і оборот грошей. і дохід у тих же роботодавців
вобщем, за зп обідно. бо після Європи не можу знайти роботу в Україні з зп хоча б в 2 рази менше, а не в 3
і ціни у нас не набагато нижчі
MacOS-ница• 03 марта в 09:48
Я заграницей) увидела анонс что приезжает с гастролями украинский цирк, думала «класс, поддержу/скажу». Посмотрела на цену билетов…процентов на 10-20 билеты дороже чем на аналогичные билеты европейских цирков.
Почему?
Я погнала
• 03 марта в 09:48
Ответ дляparele
Секрет не в жадібності, а в доданій вартості. В Європі бізнес - це величезний налагоджений конвеєр із доступом до світових ринків. А у на. біг із перешкодами: то блекаут, то логістика через три кордони, то ризик, що завтра в офіс прилетить щось важче за перевірку податкової.
Висока зарплата це не подарунок від щирої душі, а результат високої маржі. Коли українське яблуко буде продаватися в Лондоні за ціною авокадо, тоді й зарплати зрівняються. А поки що ми конкуруємо не з Німеччиною, а з реальністю.
Кредити для бізнесу в Європі коштують 2-4% річних, в Україні 18-20. Це я не кажу про «вартість» перевірок.
Там один бухгалтер може вести десяток компаній, в нас десяток - одну.
Ой, я про це можу багато розказати.
Маю досвід і там, і там в самому серці бізнесів, тож навіть порівнювати не буду.
Ой, я про це можу багато розказати.
ʼТам один бухгалтер може вести десяток компаній, в нас десяток - одну. ʼ - найпростіше питання
чому так? чому у нас не можуть організувати оптимально роботу і знайти 1 бухгалтера і платити йому в 10 раз більше? навіщо потрібен цей натовп низькокваліфікованих співробітників і не оптимальність витрат?
Кредитная• 03 марта в 09:50
Ответ дляСегодня сержусь
А за кордоном цим самим ’ледащам’ платять в рази більше за менший обсяг роботи. Ну треба ж...
Вы читали мой пост выше?
Рынок труда в разных странах разный.
Я погнала
• 03 марта в 09:51
Ответ дляПсихологічка
Правильно вам пишуть, а якже, а якже, а що створили ви і кому виплатили зарплату? Може якби ви це робили, то хоч трішки було б розуміння
кожен повинен займатися своєю справою
я бачу скільки мені платять в Європі і скільки готові платити в Україні.
навіщо я буду йти в підприємці, щоб потім нити, що працюю в мінус, тому давайте і співробітники будуть в мене за мінімалку разом зі мною старджати?
Я погнала
• 03 марта в 09:51
Ответ дляКредитная
Рынок труда в разных странах разный. Мыть унитазы в Германии и мыть унитазы в Украине-две большие разницы.
що за велика різниця?
PORKA• 03 марта в 09:52
Ответ дляЯ погнала
кожен повинен займатися своєю справою
Так, а чого ж ви повернулися, якщо там і зарплати більші, і витрат у вас менше?
Я погнала
• 03 марта в 09:53
Ответ дляPORKA
Тому що, я розпишу вам витрати, а не тільки скільки ви заробили.
якщо ви маєте на увазі, що з отриманих 3.5к євро я на життя витрачу 3к євро - то ні, питання не в цьому. Ціни в Україні не настільки нижчі
MacOS-ница• 03 марта в 09:54
Ответ дляКредитная
Вам платят ровно столько, сколько вы заслужили. Производительность труда у наших работников ниже 0.
Нет конечно, наши шустрее и быстрее. Сестра в Германии - в миграционную службу не попасть, терминов нет, ждать месяцами. В час обслуживают 2-3 клиента, все на расслабоне, никто никуда не спешит))) открылся ДП Документ с украинскими сотрудниками - за час один сотрудник обслуживает 10+ человек.
Кредитная• 03 марта в 09:53
Ответ дляЯ погнала
що за велика різниця?
Если вы не понимаете таких элементарных вещей, глупо спорить дальше.
Я погнала
• 03 марта в 09:54
Ответ дляКредитная
Вы читали мой пост выше?
Рынок труда в разных странах разный.
ну опишіть ту різницю. може не така вона й велика, як ви говорите
ДолькиКабана• 03 марта в 09:55
Была зп 2800 євро. Сейчас 35000 в Киеве. Кошмар. Еда дорогая, коммуналка.
Я погнала
• 03 марта в 09:55
Ответ дляPORKA
я не повернулася. роботи в Україні немає
а за те, що готові платити - якось тупо вертатися
Сегодня сержусь• 03 марта в 09:58
Ответ дляparele
Ой, я про це можу багато розказати.
Почнемо з того, що яблуко в Європі дорожче авокадо :)
Наразі Україна отримала доступ на європейський ринок БЕЗ стягнення митних зборів, що передбачені для країн не членів ЄС. Це призвело до дикої несправедливості для європейських виробників, оскільки їх продукція зі сплатою всіх податків, адекватних зарплат, з витратами на розвиток виробництва в принципі не може конкурувати з українськими цінами (зарплати, нижчі за африканські і це не жарт, ухиляння від податків, ніякого розвитку виробництва і т.д.). Це було зроблено для того, щоб підтримати Україну на час війни. І що? І то, ми побачили наших ’бізнесменів’ у всій красі на прикладі зерна. Коли ці морони заради власної наживи налаштували проти себе всіх європейських виробників зернових. Оскільки замість дозволеного транзиту зерна, продавали його в межах ЄС, через що поляки, румуни, ...не змогли продати вирощене збіжжя, збанкрутували, зате наші ’бізнесмени’ отримали свій надприбуток. Український виробник, той хто працює в полі, отримав дулю без масла. Оскільки в нього те зерно забрали за копійки, а перепродали задорого.
Оце і є суть бізнесу по-українськи: мені б сьогодні урвати, а після мене хоч потоп.
Ответ дляЯ погнала
Тому що порівнювати наше законодавство, яке змінюється щонеділі, та в Європі, яке працює десятиліттями без змін, не можна. Як не можна порівнювати його вимоги.
Луноликая Вика• 03 марта в 10:00
Що сказати. Можна пошукати віддалену роботу в міжнародній компанії. Співробітники не обов´язково будуть суцільні іноземці, часто і наші там успішно працюють. Я на безпосередньо українського роботодавця востаннє працювала в студентські роки
Ответ дляСегодня сержусь
Я зараз пишу про бізнес, який намагається працювати чесно. Такі є. Але багато з них вже «були»
Сегодня сержусь• 03 марта в 10:02
Ответ дляЩас ухожу
А ви порівняйте умови кредитування для бізнесу в Україні та Європі.
Поцікавтесь які податки платить український бізнес за кожного працівника (бо працівники бачать тільки те, що в них вираховується з ЗП).
В мене не великий бізнес. З початку повномасштабної працюю без прибутку. Тоб то, мої працівники хоча б мають зарплату. А я, хоч веду бухгалтерію сама - даже зарплати бухгалтера не маю.
І закритися не можу. Бо обладнання нікому зараз не продам. А при простоюванні обладнання псується не менше (пересихає).
Цьогорічна зима взагалі мене в мінус відправила.
Я не знаю який бізнес у вас, я запитувала у європейського бізнесмена який прибуток закладають супермаркети при продажі продовольства. Відповідь мене здивувала: 10% вже вважається непогано. Дивлячись на українські ціни в супермаркетах, я розумію, що тут закладається мінімум 100% прибутку. Тут нема ціноутворення. Як формуються ціни на базарах на промислові товари, які по суті перепродають? Ставлять всім базаром одну ціну, навіть в 5 раз більше, ніж закупівельна ціна. Чому? Бо у покупця виходу нема.
Я погнала
• 03 марта в 10:03
Ответ дляparele
так в Україні теж є бухгалтера, які ведуть фопів (і, мабуть, не тульки). якось же вони справляються самостійно з постійними змінами законів
PORKA• 03 марта в 10:03
Ответ дляЯ погнала
Давайте перевіримо.
Я не беру їжу, тут +- майже однаково.
В мене з.п 2000-2500 евро.
Оренда 650 е.
Проїзд в міському транспорті 1.20е. - це в місяць - 50 е.
Я самозайнята особа. Страховка медична - 140 на/в місяць.і вона майже нічого не покриває.
Податки буду платити зараз 170 е, в через півроку десь 340 е.
Всього без їжи витрат - 1100/1300 е
І це, щоб не дай Боже не захворіти
Я не беру їжу, тут +- майже однаково.
В мене з.п 2000-2500 евро.
Оренда 650 е.
Всього без їжи витрат - 1100/1300 е
І це, щоб не дай Боже не захворіти
Я погнала
• 03 марта в 10:05
Ответ дляparele
немає обєктивного поняття ’чесно’. це маніпуляція. чесність для кожної людини своя - що виправдано і корисніше самій людині
можна працювати по законам
можна платити нормальну зп, а не по-мінімуму. але щось таке у нас прям нереальним здається
можна працювати по законам
Сегодня сержусь• 03 марта в 10:05
Ответ дляMacOS-ница
Почему?
Логістика... Якість... Їм потрібніше, а вам що - жалко?... А насправді, то бажання урвати побільше поки є можливість ф спекуляція на ’ми з України’, бо іноземці зазвичай охоче підтримують нужденних.
Я погнала
• 03 марта в 10:07
Ответ дляСегодня сержусь
100%. згідна з вами
Ответ дляСегодня сержусь
Ви геть не розумієтеся в економіці.
Я погнала
• 03 марта в 10:10
Ответ дляPORKA
Давайте перевіримо.
Я не беру їжу, тут +- майже однаково.
В мене з.п 2000-2500 евро.
Оренда 650 е.
Всього без їжи витрат - 1100/1300 е
І це, щоб не дай Боже не захворіти
Я не беру їжу, тут +- майже однаково.
В мене з.п 2000-2500 евро.
Оренда 650 е.
Всього без їжи витрат - 1100/1300 е
І це, щоб не дай Боже не захворіти
Навіщо мені цей список? я ж говорила, що питання не в моїх витратах. а в доходах
якщо я отримую 3500 в Європі, витрачаю на житло 1000 і живу на воді - в мене в запасі 2000. В Україні на житло ну нехай 300 в Києві. і зарплата 1000. прожити на воді це теж 500 євро буде. ну нехай 300.
різницю не бачите?
Я погнала
• 03 марта в 10:11
Ответ дляparele
Ви геть не розумієтеся в економіці.
я не знаю яке там у вас розуміння економіки. Але якщо ви не можете вирулити бізнес з дна і платити людям більше мінімалки - то якось у вас теж з розумінням не дуже
хоча дивлячись яка ціль того бізнесу. якщо побільше урвати - то так, я трохи ступила зі своїми благими цілями про довгостроковий розвиток
Сегодня сержусь• 03 марта в 10:13
Ответ дляparele
Ви геть не розумієтеся в економіці.
Та да, не розуміюсь, ваша правда. Бо ви називаєте економікою те, що по суті нею не є. Тому у вашій ’економіці’ я дійсно не розуміюсь. Що не завадило мені отримати дві економічні освіти - в Україні і в ЄС:) Обидві з відзнакою, до речі...
Психологічка• 03 марта в 10:14
Ответ дляЯ погнала
кожен повинен займатися своєю справою
То й займайтесь. Зараз ви схожі на дитину. І не порівнюйте вартість життя в Європі і в Україні, хоча б медицину, та багато чого іншого.
Ответ дляЯ погнала
можна працювати по законам
Дивіться, як працює звичайний магазин.
Наприклад, яблуко він купив за 10 грн.
Продав за 20.
Прибуток 10.
З ціх 10 він заплатить за оренду приміщення.
Комунальні.
Зарплатню персоналу.
Податки на зарплатню.
За рекламу.
За розходніки. Ті ж самі миючи, канцтовари, тара - все це гроші.
В кращому випадку, в магазині залишиться чистого прибутку 1-2 гривні з яблука.
Зазвичай більша частина інвестується у розвиток магазину, частину власник забирає як дивіденди - бо він же для чогось цей бізнес створював.
Наприклад, яблуко він купив за 10 грн.
Продав за 20.
Прибуток 10.
Комунальні.
Зарплатню персоналу.
Податки на зарплатню.
За рекламу.
Ответ дляЯ погнала
Я пішла в грудні з роботи. Думала створити свій бізнес - вже і ідея є, і не одна. Але дивлюся на те, що коїться навколо, та думаю: нахріна воно мені все потрібно? Піду знов в найм, я вмію добре заробляти, працюючи на дядю))
А щодо розуміння економіки - в мене більше 20 років стажу фіндиром, тож трохи знаюся.