Я погнала• вчера в 09:25

Робота в Україні

Багато вже з нас мають досвід роботи в Європі
І напевне ж всі помітили різницю в зарплатах в українських роботодавців і в закордонних
от чому наші роботодавці настільки мало платять. в рази
І це при тому, що вони ж податки менші платять
і ціни у нас не набагато нижчі

от всі говорять підтримувати українського виробника
блін, а коли українського робітника почнуть підтримувати. Адже немає грошей в людей - зменшуються покупки і оборот грошей. і дохід у тих же роботодавців

вобщем, за зп обідно. бо після Європи не можу знайти роботу в Україні з зп хоча б в 2 рази менше, а не в 3
ДолькиКабана• вчера в 10:22
Ответ дляЯ погнала
Навіщо мені цей список? я ж говорила, що питання не в моїх витратах. а в доходах
якщо я отримую 3500 в Європі, витрачаю на житло 1000 і живу на воді - в мене в запасі 2000. В Україні на житло ну нехай 300 в Києві. і зарплата 1000. прожити на воді це теж 500 євро буде. ну нехай 300.
різницю не бачите?
Різниця жесть. Я на 100 євро з торбами виходила. Зараз 500 грн за яблуками і кефіром заскочить.
ДолькиКабана• вчера в 10:24
В мене були завжди свіжі овочі, фрукти. Кожного дня...зараз. це не країна, це пиздець.
СпайдерВумен• вчера в 10:24
Ответ дляСегодня сержусь
Чому ви називаєте бізнесом те, що по суті ним не є? Урвати якнайбільше - це не про бізнес. Так вели себе колонізатори, вимірюючи у папуасів золото з діамантами на скляні буси та горілку. Оце і є ’бізнес по-українськи’.
Ее давно не было, лучше бы и не вылезала из своей норы позориться
автор Я погнала • вчера в 10:35
Ответ дляparele
Дивіться, як працює звичайний магазин.
Наприклад, яблуко він купив за 10 грн.
Продав за 20.
Прибуток 10.
З ціх 10 він заплатить за оренду приміщення.
Комунальні.
Зарплатню персоналу.
Податки на зарплатню.
За рекламу.
За розходніки. Ті ж самі миючи, канцтовари, тара - все це гроші.
В кращому випадку, в магазині залишиться чистого прибутку 1-2 гривні з яблука.
Зазвичай більша частина інвестується у розвиток магазину, частину власник забирає як дивіденди - бо він же для чогось цей бізнес створював.
зазвичай все відбувається наступним чином
фермер купив яблуко по 10 грн. хоче з нього отримати ще 10. наймає продавця за 1 грн і розказує, що йому требав ціну закласти податки, канцтовари, оренду і тд
а можна було б отримати собі 3 грн, продавцю 2 грн і продати більше і дешевше
автор Я погнала • вчера в 10:40
Ответ дляparele
Я пішла в грудні з роботи. Думала створити свій бізнес - вже і ідея є, і не одна. Але дивлюся на те, що коїться навколо, та думаю: нахріна воно мені все потрібно? Піду знов в найм, я вмію добре заробляти, працюючи на дядю))
А щодо розуміння економіки - в мене більше 20 років стажу фіндиром, тож трохи знаюся.
ідея для бізнесу - це дуже мало. від ідеї до реалізації і до отримання прибутків хоч якихось - це величезний шлях. Я вам десяток ідей накидаю
а от організаторських здібностей і собстно практики ведення бізнесу в мене немає. а без цього ідея це ніщо
отож. можна бути непоганим фіндиром. але якщо ви не можете вивести компанію на прибуток - то щось ви таки не враховуєте
бо є багато компаній з нормальним доходом (інакше звідки у нас олігархи і круті машини на дорогах масово)
але і вони не платять своїм співробітникам достойну зарплату
автор Я погнала • вчера в 10:41
Ответ дляПсихологічка
То й займайтесь. Зараз ви схожі на дитину. І не порівнюйте вартість життя в Європі і в Україні, хоча б медицину, та багато чого іншого.
Я порівнюю скільки мені платять за мою роботу
а про витрати я якраз вище написала. 55 повідомлення в темі
порівняла. і що це дало?
Цукрові вишні• вчера в 11:50
В кого є гроші той і купує
Ідіть або воруйте, або відкривайте свій бізнес за раxунок дешевоі раб сили. І тоді вже будуть нові плаксиві теми, що не xочуть працювати за 150 доларів в місяць з 8 до 19
Щас ухожу• вчера в 11:56
Ответ дляСегодня сержусь
Я не знаю який бізнес у вас, я запитувала у європейського бізнесмена який прибуток закладають супермаркети при продажі продовольства. Відповідь мене здивувала: 10% вже вважається непогано. Дивлячись на українські ціни в супермаркетах, я розумію, що тут закладається мінімум 100% прибутку. Тут нема ціноутворення. Як формуються ціни на базарах на промислові товари, які по суті перепродають? Ставлять всім базаром одну ціну, навіть в 5 раз більше, ніж закупівельна ціна. Чому? Бо у покупця виходу нема.
Ви дуже далекі від реалій бізнесу. І явно не розумієте різниці між поняттями Прибуток та Дохід.
автор Я погнала • вчера в 12:41
Ответ дляЦукрові вишні
В кого є гроші той і купує
ваша відповідь говорить про вашу ж позицію.
з підтримкою використання людей, з відсутністю думок про майбутнє
после нас хоть потоп
автор Я погнала • вчера в 12:48
Ответ дляЩас ухожу
реалії бізнесу у всіх свої
я розумію ваші труднощі
але тут питання про зарплати
окей, ви не можете платити більше, ваш бізнес зараз збитковий
але ж не у всіх така ситуація
не у всіх збитковий бізнес
але платити всі хочуть по-мінімуму
Свекруховна• вчера в 13:09
Ответ дляЯ погнала
реалії бізнесу у всіх свої
я розумію ваші труднощі
але тут питання про зарплати
але ж не у всіх така ситуація
не у всіх збитковий бізнес
але платити всі хочуть по-мінімуму
вот вам первый урок по экономике - главная цель бизнеса, любого, это получение прибыли, платить больше сотрудникам будут только тогда, когда нет сотрудников на данную зарплату.
автор Я погнала • вчера в 13:38
Ответ дляСвекруховна
окей
а як щодо уроку, що треба наймати найкращих спеціалістів? на ключові позиції. та навіть продавець в магазині може грати велику роль, якщо вам треба продавати, а не сидіти там для краси (що можна замінити на якісь автомати)
Свекруховна• вчера в 14:15
Ответ дляЯ погнала
окей
найкращих треба наймати в топ-менеджери, а на продавця підійде посередній, треба тільки задати йому рамки роботи, це як раз гарні менеджери і зроблять.

Тут не о чем спорить: вы не хотите понять причины, вы предъявляете претензии. Кстати, одежду когда покупаете не задумывались, что ее доступная стоимость - это дешевый труд азиатских швей. Они, наверное, мечтают об украинских зарплатах, не говоря об европейских, но вы как потребитель не готовы им оплачивать такую цену.
автор Я погнала • вчера в 14:19
Ответ дляСвекруховна

я зрозуміла причини. Бо ціль кожного бізнесу - витратити чимменше і заробити чимбільше
питання в мене те ж саме. Чому європейські роботодавці платять в рази більше? які в них причини?
Свекруховна• вчера в 14:21
Ответ дляЯ погнала
не могут европейцы на своем рынке найти работников по такой цене, могли бы -- наняли, откуда по вашему индийские колцентры в США, американцы хотят больше денег, индусы готовы получать меньше
Психологічка• вчера в 15:54
Ответ дляЯ погнала
порівняла. і що це дало?
Тому вам і платять не багато, бо ви адекватно порівняти не можете в зрозуміти чому так
Психологічка• вчера в 15:56
Автор, а чому ви повернулись?
автор Я погнала • вчера в 15:56
Ответ дляПсихологічка
мені в Україні платять не багато. в Європі вполне нормально. моя зп вище середньої по країні
автор Я погнала • вчера в 15:57
Ответ дляПсихологічка
Автор, а чому ви повернулись?
я не повернулася. шукаю роботу, щоб повернутися. і фігня виходить
автор Я погнала • вчера в 16:16
Ответ дляСвекруховна
так, мабуть я з вами згідна. Це не задача бізнесменів думати про збагачення людей і майбутнє країни
якби наша держава виплачувала допомогу, як в Європах так, що можна було собі дозволити не працювати і виживати, то й на мінімалку ніхто б не йшов і робітники б цінувалися. і бізнес би оптимізувався
Свекруховна• вчера в 16:25
Ответ дляЯ погнала
Вы ищете виноватых: если не бизнес, то виновато государство. Никто не должен вам создавать райские условия, но вы сами можете создать себе прекрасную жизнь, выбирая лучшее из возможного и сосредоточившись на себе и своих задачах. Чего я вам от всей души и желаю.
автор Я погнала • вчера в 18:01
Ответ дляСвекруховна
в мене було питання, чому в Україні настільки низькі зарплати
це не пошук винних. який в цьому сенс?
а пошук причин і як їх обійти
ну і причина, що в Україні не потрібні якісь там висококваліфіковані спеціалісти. Яких переманюють вищими зарплатами і кращими умовами
ДолькиКабана• вчера в 19:27
Ответ дляЯ погнала
це не пошук винних. який в цьому сенс?
а пошук причин і як їх обійти
Не повертайтесь. Це жесть. Це не життя. Я повернулась на свою голову 2 місяці тому. Як я жалкую...
Сама собі лікар• вчера в 19:35
Ми за квартиру 50 кв у Польщі взимку заплатили 1600 злотих комунальних, це десь 20 тис грн. Я не впевнена,автор,що в Україні теж так. Іжа може і так коштує,але послуги ні,в рази дорожче.
ДолькиКабана• вчера в 19:58
Ответ дляСама собі лікар
Я платила за аренду 1200 євро. І мені вистачало на подорожі, їжу, одяг.
Сама собі лікар• вчера в 20:00
Ответ дляДолькиКабана
Так це не оренда,оренда ще 3200 злотих.
автор Я погнала • вчера в 20:56
Ответ дляСама собі лікар
Мені не треба послуги. Мені треба накопичувати гроші на квартиру чи пенсію
І в Україні це в рази важче при тій же роботі
автор Я погнала • вчера в 20:59
Ответ дляСама собі лікар
Так це не оренда,оренда ще 3200 злотих.
Питання про зарплату. Про дохід. Наприклад всюди я буду жити квартирі чоловіка і весь свій дохід якось накопичувати
Отож. Але за одну й ту ж роботу в Україні платять в рази менше
Сама собі лікар• вчера в 21:13
Ответ дляЯ погнала
Тут теж ніхто не накопичує,всі беруть іпотеки або дістають квартири від батьків,так само як і в Україні.
Сама собі лікар• вчера в 21:18
Ответ дляЯ погнала
Так з 1600 злотих за комуналку половтна це за послуги)) - миття під´їзду, ремонти,прибирання і тд. Ви ж не платите стільки ж в Україні. Всі хочуть европейські зп і українські ціни за послуги. Два аналізи крові коштують 1500 грн тут.