Червона ікорка• 03 марта в 16:51
1500 грн чому так дорого харчуватися як біла європейська людина
подруга сказала що я шикую
*сало чоловіку
Брюнетка в Мармеладе• 03 марта в 20:49
Ответ дляМарс атакует
Більше електроенергії спалиш поки його варити,аніж готовий купити)
Вот и я не пойму в чем счастье варить буряк)) тоже всегжа покупаю варёный. И яйца
Марс атакует• 03 марта в 20:58
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Ну буряк варити дуже довго,а яйця можна і зварити там пару хвилин
Брюнетка в Мармеладе• 03 марта в 21:25
Ответ дляМарс атакует
Зачем? Если можно купить варёные?
В кого тако було• 03 марта в 21:26
Ответ дляВсе буде Україна
Від чогось відмовитися, шукати здорову альтернативу.
Вы правы - искать... ) но найти сложно, иногда невозможно
Марс атакует• 03 марта в 21:30
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Зачем? Если можно купить варёные?
А де купити варені яйця?
СирОжино пирОжино• 03 марта в 21:44
Ответ дляМарс атакует
А де купити варені яйця?
В багатьох країнах продають, а на Великодень фарбовані будуть продавати. І ніхто там не обсирає що ооооо, фарбовані купуєте, можна ж самому пофарбувати. Бо це обсирання то прикмета нашої бідності.
Вбигудях• 03 марта в 21:51
Ответ дляАяВсёЗнаю
А на що тоді ви витрачаєтесь? 50% харчових потреб у вас закриті з села.
Фрукти, сири, молоко,кисломолочка, риба, крупи, олія, масло.
Пухнасті штани• 03 марта в 22:18
Кому-то дорого, кому-то тьху на 1 чашку кофе и тортик. Мне все дорого(. Живу по акциям.
Оце так цабе• вчера в 01:10
Ответ дляКаяспер
Вас зову, это ваше имя
Може я чогось не знаю, бо в паспорті написано - Вікторія.