НЛОша• сегодня в 12:00
Де замовити гарну сумку до 3-4 тис грн?
Вчора всю інсту перлопатила, нічого не подобається. Або оці батони довгі, або портфелі як в офіс, або репліки китайські.
Подобається з вишивкою (не вишиванкою), але там ціни від 5-6 к.
Будь ласка, якщо у вас під рукою є збережені моделі чи магазинчики — накидайте!
💗
неДоПриличий• сегодня в 13:16
подивіться в інстаграм магазин bags_dnepr_ є в них цікаві моделі і знижки бувають