Не прохожу мимо• вчера в 15:04
Мені страшно жити...
Я наробила помилок в житті. Я тепер дійшла до ручки, що не можу прийняти якесь рішення, щось зробити, якусь дрібницю. Мені вже страшно відкрити карту, передати показники води, подзвонити в якусь організацію, страшно говорити. На вулицю вийти страшно, в мене якась дезорієнтація
Не прохожу мимо
• вчера в 15:07
Ответ дляБайрактара
Вам треба звернутися по допомогу до лікаря.
Мені навіть це страшно зробити. Просто не виходжу навіть на вулицю. Страх тривога, сльози небажання жити
Байрактара• вчера в 15:08
Ответ дляНе прохожу мимо
У вас є хтось з близьких, кому ви можете розповісти про свій стан і, хто здатен вас підтримати?
Вумна вутка• вчера в 15:09
Ответ дляНе прохожу мимо
Телефонуйте близьким, подругам, будь кому хто може з вами сходити до психіатра.
Не прохожу мимо
• вчера в 15:11
Ответ дляБайрактара
Подругам це нецікаво. Не спілкуємося вже
Байрактара• вчера в 15:13
Ответ дляНе прохожу мимо
Чоловік, батьки, хтось з близьких?
Не прохожу мимо
• вчера в 15:13
Ответ дляБайрактара
Чоловік, батьки, хтось з близьких?
Батьків нема. Чоловік це не треба
Байрактара• вчера в 15:14
Ви пишете зараз тут, відповідаєте на запитання, підтримуєте розмову, вам страшно? Важко це робити?
Вилосипедниця• вчера в 15:14
Ответ дляНе прохожу мимо
То вас ещё жизнь не заставила . Привыкли, что за вас все сделают.
Экспертиза• вчера в 15:14
Ответ дляНе прохожу мимо
Батьків нема. Чоловік це не треба
Психіатр он лайн
Б´ю байдики• вчера в 15:15
В моєї близької родички було таке, коли вона вийшлі на пенсію, ій було страшно вийти на вулицю, вона нікуди не ходила десь місяців 6, була страшна депресія, цьому стану є причина, тут або звертатись до лікаря, або прибирати причину. Я так розумію, у вас питання фінансів?
Не прохожу мимо
• вчера в 15:15
Ответ дляБайрактара
Так. Важко і страшно
Не прохожу мимо
• вчера в 15:16
Ответ дляБ´ю байдики
Як ваша родичка вийшла з цього стану? Вона жива? Нічого з собою не зробила?
Дюйм оф о4ка• вчера в 15:17
Ответ дляНе прохожу мимо
Батьків нема. Чоловік це не треба
Ну значить сам оплатить все той чоловік, а ви відпочивайте
Анчо Ус• вчера в 15:17
Ответ дляБ´ю байдики
А яка в родички була причина?
Байрактара• вчера в 15:18
Ответ дляНе прохожу мимо
Так. Важко і страшно
Але ж ви робите. І нічого поганого і страшного не відбувається. Так і з лікарем. Просто візьміть сама себе, як дитину і відведіть на консультацію. Допоможіть собі сама, якщо більше це зробити нікому.
Б´ю байдики• вчера в 15:18
Ответ дляНе прохожу мимо
Вже ні, лише з часом вийшла, поступово. Не зразу, ми її підтримували, почала з малих відстаней, типу в магазин біля дому, потім трошки далі. Десь через рік вже вдалось подолати цей страх
Не прохожу мимо
• вчера в 15:22
Ответ дляБ´ю байдики
То вона чого померла? Щось вкоїла х собою?
Та не реву я• вчера в 15:24
Автор, ошибки делают все, кто-то с этим справляется и приходит понимание что ошибся, а кто-то нет, и прячется от своих сделанных действий в раковину. У Вас же понимание пришло, потому что Вы об этом написали, значит приняли решение, которое не ошибочное, а именно верное.
Поэтому, не бойтесь ничего и шаг за шагом ищите варианты каких-либо решений, чтобы обратить их себе во благо.
Байрактара• вчера в 15:25
Ответ дляНе прохожу мимо
У вас суіцидальні думки?
Не прохожу мимо
• вчера в 15:26
Ответ дляБайрактара
У вас суіцидальні думки?
Є таке.
Я просто вважаю що я не потрібна людина, що не щаслуговую більше жити. Я себе втратила повністю
Байрактара• вчера в 15:28
Ответ дляНе прохожу мимо
Є таке.
Діти є у вас?
Не прохожу мимо
• вчера в 15:29
Ответ дляБайрактара
Діти є у вас?
Так.
Через дитину ще тримаюся але більше не можу
Байрактара• вчера в 15:29
Ответ дляНе прохожу мимо
Так.
Значить, ви дуже потрібна людина…)
Да Щас же• вчера в 15:33
Ответ дляНе прохожу мимо
Є таке.
А что так сильно выбило из колеи? Такое бывает.. надо мелкими шагами приводить себя в порядок.. что так добило ВАс морально?
Не прохожу мимо
• вчера в 15:37
Ответ дляДа Щас же
Помилки які робила в житті. Але тоді сильно на цьому не акцентувала. З початком війни стан мій погіршився значно. Виїзджала, там теж такий стан був. Помилок і там наробила. Зараз я просто ходяча оболонка
Да Щас же• вчера в 15:38
Ответ дляНе прохожу мимо
Так.
Надо
- каждый день расслаблять тело! (ванная с солью! морской от 500гр на раз, полежать) убирает спазмы тела
- массаж лица - звучит странно - но там накоплен стресс и потому мозг считывает этот спазм и блокирует выработку гормона радости в мозгу.. - это прямая взаимосвязь доказана научно - массаж делать глубокий Ютуб в помощь там есть видео и техники (разминания, щипковые, по надкостнице) мышцы скуловые, жевательные, всю голову (апоневроз) вы почувствуете как спазм проходит и тело ощущает себя лучше..
- массаж тела (мяч фитнес твердый, массажер обычный недорогой продается в мейк ап.. ) словом поснимать спазмы тела - это накопленный стресс который давит на все...
Да Щас же• вчера в 15:48
++ техника работы с внутренним ребенком... почитайте
представили себя девочкой лет 3-х, посадили ее себе на колени и она вам все рассказывает как теплой маме.. что болит, чего боится, как ей плохо, как больно, как тяжело и вы ее мысленно обнимаете, успокаиваете и жалеете.. многие плачут в этот момент. Техника простяцкая, но очень ОЧЕНЬ действенная и делать ее надо долго - каждый день, Это выпустит накопленное напряжение психики.. пробуйте! Делайте вы почувствуете облегчение..
+ покричать в подушку наедине.. выпустит боль и напряжение..