Мизимец• Изменено сегодня в 11:27

Британький офтальмологічний центр ваші враженнч

Добрий день. Підкажіть чи варто йти туди на перше обстеження? 40+, почались проблеми з зором. Чого боюся, щоб не знайшли те чого насправді нема і не почали залякувать незворотніми процесами і схиляти до операції. Щоб не спровокували краплями для розширення зіниць в 40+ якусь глаукому і .т.д.
Все будет, но потом• сегодня в 11:30
Ви серйозно? Я дуже задоволена цим центром і мої знайомі і донька. Всі там робили корекцію зору. Я робила в 42, і мене навпаки там лікарі відмовляли, бо вже от - от мали початися вікові зміни зору і давали 70% відсотків після корекції. А вийшло всі 100%))
пу_пугренчик• сегодня в 11:31
Чула хороші відгуки. Про краплі то вже занадто , щоб подивитися очне дно скрізь капають краплі. Вибір і рішення завжди за вами.
Твердая валюта• сегодня в 11:32
Прекрасний центр
автор Мизимец • сегодня в 11:32
Ответ дляВсе будет, но потом
Насправді я підсвідомо хочу почитати саме зороші відгуки, бо боюся )
ГЛЮкоза• сегодня в 11:33
Мне нравится, в основном туда хожу на проверку.
И хирургия у них хорошая
автор Мизимец • сегодня в 11:34
Ответ дляГЛЮкоза
И хирургия у них хорошая
До любого лікаря можна йти?
Любительница• сегодня в 11:34
Нормальний офтальмологічний центр. Досвідчені уважні лікарі, сучасне обладнання, гарний сервіс. Консультувалися там щодо катаракти. Оперувалися, правда, в іншій клініці, теж гарній, але ближче
ГЛЮкоза• сегодня в 11:35
Ответ дляМизимец
До любого лікаря можна йти?
А там, вроде не дают в начале выбрать, проходишь обследование с ассистентами, и потом направляют к врачу по проблеме/свободному
автор Мизимец • сегодня в 11:36
Ответ дляГЛЮкоза
А асистенти діагноз ставлять? Чи це два ращи треба їздить?
ГЛЮкоза• сегодня в 11:37
Ответ дляМизимец
Нет, вы приходите, вам проводят часа 2 аппаратные обследование, потом консультация врача , если надо могут могут потом к другому врачу перенаправить
автор Мизимец • сегодня в 11:40
Ответ дляГЛЮкоза
Консультація зразу ж?
Интимная• сегодня в 11:44
Осмотр прекрасный, аппараты, ваши проблемы вам расскажут. Но центр заточен на операции, поэтому другого лечения, если понадобится, скорее всего там не будет. Но заставлять делать операцию вас тоже никто не будет. Я там проходила осмотр и дочь, плюс дочери там припаивали сетчатку и делали коррекцию. Мне предложили замену хрусталика, но делать этого я не буду.
автор Мизимец • сегодня в 11:47
Ответ дляИнтимная
Та я така мнітєльна, що мені як скажуть шо треба операція, я вже і дить не буду, тільки себе і хоронитиму )))
А чому вам хрусталик мінять, через катаракту чи дальнозоркість??
Завжди мало• сегодня в 11:52
Ответ дляМизимец
Не знаю чому вам вліпили синіх тіток, ваші страхи обґрунтовані і небезпідставні. Тут дівчина писала, що після лазерної корекції у тому центрі, яка закінчилась невдало , їй сказали що це особливості її організму. Оці всі британські центри і німецькі, видаляють негативні відгуки від пацієнтів. І все не так гладко
там, як вони намагаються позиціонувати

Мені потрібна була лазерна корекція на два ока і виправлення невеликої косоокості , яка з віком почала прогресувати. Грошева Оксана наполягла на тому, що корекція мені потрібна тільки на одне око. Потім зробимо операцію по корекції косоокості, ’ а потім якщо ви захочете, то зробите лазерну корекцію на друге око’.
Що означає ’якщо захочете’? Я ж це роблю не для розваги, а за необхідністю. Потім я пройшла ще декілька спеціалістів, усі наполягають що спочатку вирівнюють зір, при якому кут косоокості зменшується сам по собі, а потім уже виправляють косоокість.

От тепер шукаю інший центр і лікаря. Нічого доброго не можу сказати про німецький офтальмологічний центр. Ментально це нагадує студентській гуртожиток, де молоді спеціалісти ходять і виясняють між собою стосунки.
На конвеєрі перевіряють зір, на запитання не відповідають, профільного спеціаліста про якого я повідомила заздалегідь коли записувалась, довелося ловити коло дверей. А перед цим мені пропонували прийти ще раз і побалакати з ним наступнуго разу. І після закапування очей, я дійсно почала бачити гірше, аніж бачила.
Але про свою лазерну корекцію можу сказати, що хороший результат на те око в мене тримається вже 8 років.
Місячне Сяйво• сегодня в 12:05
Ответ дляЗавжди мало
там, як вони намагаються позиціонувати

Я была в немецком тоже. Полностью с вами согласна, ещё добавлю от себя, что была крайне удивлена тому, что в центре такого уровня, нет возможности обсудить свой диагноз наедине с врачом. Эти обсуждения проходят в большой комнате, которая разделена чисто условными перегородками, и вы слышите диалоги других пациентов с докторами. Естественно, они слышат ваш диалог тоже. Это вообще неэтично, молчу уже про психологический дискомфорт.
автор Мизимец • сегодня в 12:10
Ответ дляЗавжди мало
там, як вони намагаються позиціонувати

А може ви порадите офиальмолога в києві?
Поки що дивлюся в сторону на Підвисоцького, 4а, тут дівчата пишуть, що наче норм лікарі всі.
So_so• сегодня в 12:12
Свекровь моя оперировалась, отличный отзыв.
Замрійлива• сегодня в 12:13
Читайте отзывы, именно на сайте, они тут есть- между ’обзором’ и ’услугами’ . Обратите внимание, что под положительными отзывами один два лайка, а под негативными - иногда больше тридцати
Интимная• сегодня в 12:23
Ответ дляМизимец
У меня сильня близорукость с астигматизмом, на которую наложилась возрастная дальнозоркость. Их вариант - замена собственного хрусталика на искусственный мультифокальный. Именно прямых показаний типа катаракты к замене хрусталика у меня нет, плюс консультировалась с неоперирующим офтальмологом, поэтому делать это не буду. Там есть нюансы зрению после замены, да и стоимось не сильно гуманная.
Вообще, если вам чисто проверить зрение, я бы посоветовала идти к неоперирущему врачу, чтоб не было интереса направить на операцию без необходимости. Моей маме в Очах рассказали про то, что у нее начинается катаракта, надо менять хрусталик, у них как раз акция. Потом они же катаракту не увидели.
Ms. Искренность• сегодня в 12:36
Ответ дляЗавжди мало
там, як вони намагаються позиціонувати

Чула, що в 4-й лікарні на Солом´янці приймає якийсь дуже досвічений офтальмолог і він же оперуючий лікар, до нього черга, але варто того. Спробуйте поцікавитися, нажаль прізвище не запам´ятала. .
НеВРотик• сегодня в 12:48
Ответ дляИнтимная
У меня такие же проблемы как и у Вас. Сколько сказали стоит замена собственного хрусталика на искусственный мультифокальный?
Интимная• сегодня в 12:50
Ответ дляНеВРотик
Два года назад за простой хрусталик мне насчитали 50 тысяч и 90 тыс за торический, и уже тогда сказали, что цена будет повышаться.
автор Мизимец • сегодня в 12:50
Ответ дляИнтимная
Посоветуйте своего офтальмолога неоперируюшего, спасибо
Интимная• сегодня в 13:00
Ответ дляМизимец
У меня прямо моего нет, я ходила в Добробут, правда не вспомню уже к кому
автор Мизимец • сегодня в 13:04
Ответ дляИнтимная
Хорошо спасибо вам за отзыв. Вы кстати свою проблему решили очками? У меня походая ситуация, появился плюс, и один глаз уходит в минус.
Женщинас• сегодня в 13:46
Ответ дляМісячне Сяйво
Це одна контора з британським, бо коли я записувалась по акції , то мені сказали що на Бесарабці нема вже запису , а є на Майдані.
Интимная• сегодня в 15:11
Ответ дляМизимец
Ношу линзы для пресбиопии, пока нормально
Все будет, но потом• 46 минут назад
Я пишу тільки про свій досвід. Мені було 42, -5 і складний астигматизм, дуже чутливе око, через що я не могла носити лінзи. Деякі лікарі казали, що корекція вже всьо, тільки до 40, а я жила тим, що хотіла зняти окуляри хоча б на рік.Зробивши по знайомих і друзях опитування вибір був тільки британський офтальмологічний. Після обстеження там мені сказали, що корекцію зробити можна, але тільки 70% вони прогнозують, що я буду бачити ну і плюс вікові зміни. Тобто лікар мені сама говорила про те.що може не варто. Але я коли почула, що зробити можна, то погодилась на все. От вже три роки я після корекції, мені 45 і я дуже задоволена. Через рік після мене зробили доньці. Але вона по їх словах була ідеальним пацієнтом. Вік + діагноз все таки багато значить. І, до речі, в мене після операції 100% зір, в доньки також. Це чисто наш досвід.