осень харашо• 06 марта в 16:16

Як ви організували сон дитини, якщо вона прокидається по кілька разів за ніч?

Дитині рік
Дама с собачкой• 06 марта в 16:16
А як можна організувати, крім як прокинуться, задовільнити потреби дитини і укласти спати
Ноу коммент• 06 марта в 16:16
’спи, скотина’. шучу)))))))
ЧупакабраЗеБест• 06 марта в 16:17
автор, вам мало ваших тем?
никак, ждите пока перерастет
Патика-мотика• 06 марта в 16:21
Пустушка є? ГВ чи ШВ?
ДелайКак_Я• 06 марта в 16:27
В рік вже не було ні гв і пустушку кинув, спав обійнявши довгу іграшкові таксу всю ніч у сусідній кімнаті. Жінки самі підписуються на цей квест з ГВ і потім намагаються щось вигадати.
Кумася• 06 марта в 16:27
дала грудь и спит дальше. А что надо организовывать?
Кумася• 06 марта в 16:28
Ответ дляДелайКак_Я
так з ГВ набагато простіше і вдень і вночі
ДелайКак_Я• 06 марта в 16:28
Ответ дляКумася
Не знаю,у мене дитини з 11 міс їла звичайну їжу,таку як усі,оце дійсно простіше)
Кумася• 06 марта в 16:29
Ответ дляДелайКак_Я
так в 11 всі їдять звичайну їжу. Молоком все одно не наїсться
ДелайКак_Я• 06 марта в 16:30
Ответ дляКумася
Ну так навіщо тоді ще і гв? Діти тому і не сплять всю ніч,що є гв.
Форточка• 06 марта в 16:45
Пока будете искать универсальное средство ребенок просто перерастет. Но в принципе пусть вам повезет и найдете
GalaProh• 06 марта в 17:00
Проаналізуйте день і вечір-скільки спить вдень і чи не пере збуджуєте нервову систему ввечері, менше активності перед сном, подивіться, що Ви робите ввечері- може, їсти готуєте чи телефон дивитеся, то дитина може скучати і вночі вимагати більше уваги.Як варіант-спробувати прикорм перед сном ситніше дати.
Якщо не виходить самостійно, то можна звернутися до консультанта зі сну( і такі зараз є).
всемВсёИмного• 06 марта в 17:15
От ніяк. Автор, я няня. Нинішньому малюку 1 рік через кілька днів. На ШВ з народження. Прокидається постійно, плаче, їсть. З ним за вахту (30 днів) виспатись вдалось 1 раз (просто прокинувся і поїв 2 рази без крику). Він така проблемна дитина з народження.