НаБалКоніХодять• вчера в 20:46

Психіатрині повідомили про підозру за смерть пацієнтки

Столичні правоохоронці повідомили про підозру 33-річній лікарці-психіатру через смерть 57-річної пацієнтки, яка померла від гострого інфаркту міокарда. За даними Національної поліції України, медик несвоєчасно встановила діагноз і не забезпечила надання належної невідкладної допомоги.

Досудове розслідування встановило, що під час чергування лікарці повідомили про різке погіршення стану пацієнтки, яка перебувала на стаціонарному лікуванні в державному закладі. Незважаючи на симптоми серцевої патології та результати обстеження, що свідчили про порушення серцевого ритму, медикиня не діагностувала гострий інфаркт міокарда і не направила жінку до кардіолога, а лише призначила медикаментозне лікування.

Стан пацієнтки швидко погіршився, і попри проведені реанімаційні заходи, вона померла. За висновком судово-медичної експертизи, причиною смерті стала гостра серцево-судинна недостатність. Експерти зазначили, що своєчасна діагностика та надання невідкладної допомоги могли б запобігти трагедії.

Слідчий Подільського управління поліції за процесуального керівництва Подільської окружної прокуратури оголосив лікарці про підозру за ч. 1 ст. 140 Кримінального кодексу України — неналежне виконання медичним працівником своїх обов’язків, що спричинило тяжкі наслідки. Санкція статті передбачає до двох років позбавлення волі.
автор НаБалКоніХодять • вчера в 21:30
Ответ дляЖдун с Нибиру
між поверхами чи за км ?
Везде где прикажет зав отд
Ждун с Нибиру• вчера в 21:30
Ответ дляНаБалКоніХодять
Везде где прикажет зав отд
вони працюють у відділенні своєму
автор НаБалКоніХодять • вчера в 21:31
Ответ дляЖдун с Нибиру
вони працюють у відділенні своєму
Еще раз. Если есть приказ врача или зав отд санитарки должны сопровождать больного, в т.ч. лежачего
Ждун с Нибиру• вчера в 21:32
Ответ дляДаха-сваха
ой, всё.
человек лежит на полу в стационаре и ему 40 мин. ничего не делали, а Вы этих козлов оправдываете? посмотрела бы я на Вас, если бы это был ВАШ отец.
сумніваюсь що за протоколом вони мають взяти ноші і бігти самотужки у найближче відділення ,кардіограму теж не можуть зробити і тому швидка єдиний вихід
автор НаБалКоніХодять • вчера в 21:32
Ответ дляЖдун с Нибиру
Ждун с Нибиру• вчера в 21:34
Ответ дляНаБалКоніХодять
та не може лікар надавати накази такі ,піти прибрати палату терміново -так ,а покинути відділення і бігти з пацієнтом -ні
автор НаБалКоніХодять • вчера в 21:34
Ответ дляЖдун с Нибиру
Я наверное живу на другой планете.
Ждун с Нибиру• вчера в 21:35
Хочеться когось звинувачувати і звісно найпростіше санітарок
Ждун с Нибиру• вчера в 21:36
Ответ дляНаБалКоніХодять
Я наверное живу на другой планете.
так ,ви відірвані від реальності .на жаль життя цінне тільки для близьких цієї людини і ніхто інший не буде робити те ,що не повинен і ризикувати собою і роботою .Для цього існують протоколи на всі випадки
Чекаю завтра• вчера в 21:41
Ответ дляНаБалКоніХодять
Я наверное живу на другой планете.
Просто мало сталкивались с нашей медициной. С прозрением вас.
Ждун с Нибиру• вчера в 21:42
Ответ дляЧекаю завтра
і з нашою і взагалі
ЧупакабраЗеБест• вчера в 22:00
Ответ дляНаБалКоніХодять
Психичка дежурила, так что она в терапии дежурила или где? Ниче не понятно
скорее всего женщина умерла от ятрогенного действия психотропов, которые ей назначили и давали в обязательном порядке.
все они очень ядовиты для миокарда.
ЧупакабраЗеБест• вчера в 22:03
Ответ дляДаха-сваха
Вам слово Медгородок непонятно?
я там чуть не умерла вместе со своим ребенком.
мне повезло что их реанимация от меня отказалась, меня подобрала другая скорая и завезла в 5 роддом.
Ждун с Нибиру• вчера в 22:58
Ответ дляЧупакабраЗеБест
я би не радила потрапляти туди з будь яких умов в будь яке відділення (крім офтальмології і гінекології по відгукам)
Ищу Аленя• вчера в 23:13
’не направила жінку до кардіолога’ А как направила бы? Направление дала и отпустила записываться через хелси?
СережкинаЯ• вчера в 23:15
Ответ дляДаха-сваха
через какие чагарники? они реаниматолога вызванивали... тупо не пришел.
Со мной так было
Не пришел невролог с соседнего корпуса
До реанимации дошло