Червона рута• сегодня в 14:15
Дівчатка, хтось має досвід скарги в податкову на незареєстровану діяльність?
Доморобітниця повела себе дуже непорядно. Бачу, що вона має об´яву з надання свої послуг на Олх. Хотілось би, щоб вона більше нікому не нашкодила.
Сердючка• сегодня в 14:16
Ответ дляШалена красуня
Что она сделала?
Не кланялась цариці кожного разу, як бачила.
Червона рута
• сегодня в 14:16
Вдарила мою дитину, що зафіксовано на камеру. При цьому вона вчителька в школі.
Анонимушка• сегодня в 14:17
Ответ дляЧервона рута
Чому тоді податкова а не ювеналка?
Губи до вух• сегодня в 14:18
Ответ дляЧервона рута
А ви офіційно її наймали на роботу?
Шалена красуня• сегодня в 14:18
Ответ дляЧервона рута
В полицию накатайте заяву, ее за это хорошо потрепают
Черный Ловелас• сегодня в 14:18
Полиция, соцслужба?? неееееет это не наш метод буду на форум писать
Маю декілька думок• сегодня в 14:19
Ответ дляЧервона рута
А чё , в полиции заяву не взяли?
Червона рута
• сегодня в 14:21
Ответ дляАнонимушка
Чому тоді податкова а не ювеналка?
Нехай надалі працює в школі. Сильно шкодити не хочу і залишати без доходу теж. Але не хотілось би, щоб ще постраждали чиїсь діти. В школі вона навиду. Наврядчи собі таке дозволить.
А Я Самая Самая• сегодня в 14:21
Це ви прийняли її на роботу неоформлену, як ви їй сплачували зарплату?
БезВзяток• сегодня в 14:21
Ответ дляЧервона рута
Тобто вас, як матір дитини, по відношенню до якої було вчинено порушення іншою особоб відповідно до кку, ск і зу про охдит, хвилює лише податковий кодекс?
Мать року, млять! Тримайте пальму
ЗабежАЛОЧКА• сегодня в 14:22
Ответ дляЧервона рута
То вперіщіть їй добре без фіксації камер)
Червона рута
• сегодня в 14:22
Ответ дляА Я Самая Самая
Всі няні, прибиральниці і купа клінінгових компаній працюють без оформлення ФОП. Це нк новина. Почитайте об´яви на Олх.
Аноним ФЕЯ• сегодня в 14:23
Ответ дляЧервона рута
так вы должны были в полицию
БезВзяток• сегодня в 14:23
Ответ дляЧервона рута
Боже, як же це по-царськи...з барського плеча холопу
Маю декілька думок• сегодня в 14:24
Ответ дляЧервона рута
Вот и смалец потёк из авторицы.
Червона рута
• сегодня в 14:24
Ответ дляАноним ФЕЯ
так вы должны были в полицию
Не хотілось би сильно шкодити людині. Нехай надалі працює в своїй школі. Думаю, що після такого її звільнять.
Весняний Марафон• сегодня в 14:25
Ответ дляЧервона рута
Боїтесь, що після такого вам в темному куточку наваляють по перше число ?
БезВзяток• сегодня в 14:26
Ответ дляМаю декілька думок
Вот и смалец потёк из авторицы.
Шкільних дітей нехай б´є, а дітей з олх нехай не чіпає
Червона рута
• сегодня в 14:26
Ответ дляВесняний Марафон
Не боюсь. У неї дітей немає. І крутих родичів також.
БезВзяток• сегодня в 14:32
Ответ дляЧервона рута
Бійтеся. Бо якщо у того вчителя, є такий батько колишнього учня, як мій бивший чоловік, то вам можуть перекрити кисень там, де ви навіть уявити б не могли, що так можна.
Я не виправдовую вчинок вашої няні, мене бентажать саме ваші мотиви і аргументи до цього.
А я мала таку історію, де одна борза і безстрашна мама вирішила за непокору вчителя розпочати процес її звільнення.
І... через півроку, та мама пукнула, заьрала своє чудо і ...лася тихо.
Путающаяся• сегодня в 14:33
Если она не фоп, то у Вас будут бОльшие проблемы от налоговой, что Вы наняли работника и не платили за неё налоги. Вы её налоговый агент. Прикиньте!
Железобетон• сегодня в 14:33
Нет такого опыта.
Зато есть опыт жалобы на работодателя, который не регистрирует наемных работников и не платит налоги.
БезВзяток• сегодня в 14:34
Ответ дляПутающаяся
Рабовласник