Всім привіт!
Зараз працюю над створенням дитячих планерів і трекерів звичок. Дуже хочеться, щоб вони допомогли дітям не забувати про свої справи, а батькам — не нагадувати про одне й те саме по сто разів на день 😅
Цікаво дізнатися ваш досвід. Які корисні звички ви зараз намагаєтесь сформувати у дітей? Наприклад: чистити зуби без нагадування, збирати рюкзак, допомагати по дому тощо.
Буду дуже вдячна, якщо поділитеся в коментарях ❤️
Або, якщо маєте хвилинку, можна відповісти на коротке опитування:
Раз одела не бу• 09 марта в 18:19
🤣 не смешите, детя по барабану, все равно будут забывать.
А ссылка зачем?
Ответ дляРаз одела не бу
А ссылка зачем?
Опитування на гугл форми) як альтернатива, можливо комусь буде зручніше відповісти там
Виниловая пластинка• 09 марта в 19:09
Зараз все про гігієну в основному. 2,8 років. Чистити зуби, мити руки одразу після вулиці і туалету і таке інше.