Вот Она Я• 09 марта в 18:32
Чи можна через кордон зі Словаччиною везти сир?
Хто часто їздить потягами з Кошице чи Братислави, по дорозі в Україну словацькі митники теж суворо обшукують на предмет молочних продуктів? Маю з собою грам 150 сиру на бутерброди, думаю, викидати на вокзалі в Кошице чи можна везти?
Тріль підпільний• 09 марта в 18:33
Молочне та м´ясне до ЄС не можна., навіть на бутербродах. Хочете ризикнути, будьте готові сплатити штраф.
Вот Она Я
• 09 марта в 18:36
Ответ дляТріль підпільний
Не ДО ЄС, а з ЄС в Україну.
Чесно, ніколи проблем ніде не мала з бутербродами, але коли їхала ДО Словаччини отримала культурний шок - у кожного пасажира, кожну валізу, кожну річ перетряхували, навіть, кишені в куртках вивертали.
Жінка з дитиною мала кілька бутербродів, стільки крику було, змусили їсти при них, стояли і дивились
Тріль підпільний• 09 марта в 18:37
Ответ дляВот Она Я
Не ДО ЄС, а з ЄС в Україну.
В Україну можна
барабанщица• 09 марта в 18:52
В Украину можно, это туда еду нельзя. В Украину на укр кордоне вещи так не перекрывают, вообще не открывали, только с собакой прошли наверное чтоб если наркотики то унюхала б.
Несу пургу• 09 марта в 19:03
В Україну можна і сир, і ковбаси, і алко. Ніхто не перевіряє. А ось те, що в Україну - перевертають все, навіть дитячі речі б/у перетрушують.
Повелитель бітка• 09 марта в 19:32
Словаки очень противные на этот счет. Могут даже заставить выбросить бутерброд и 1 банан или яблоко.
Я когда езжу в Чехию или передаю туда передачи, то ищу перевозчиков через Венгрию или Румынию, хотя живу в 5 минутах езды от словацкой границы
Повелитель бітка• 09 марта в 19:33
Ответ дляВот Она Я
Не ДО ЄС, а з ЄС в Україну.
Из ЕС в Украину можно
Великий сатирик• 09 марта в 20:48
Ответ дляТріль підпільний
То до ЄС, а автор в Україну їде. Авторе, можна везти. Везла молочні костелі сину, і бутерброди були. Взагалі, скільки їхала я, чи смн - ніхто нічого не провіряв
Великий сатирик• 09 марта в 20:49
Ответ дляПовелитель бітка
Дівчаточки, чим ви читаєте?
Великий сатирик• 09 марта в 20:55
Ответ дляВот Она Я
Не ДО ЄС, а з ЄС в Україну.
А Ви чим їхали? Я таке чула, але бачити не довелося. Хоча в поїзді валізи дивитися, рюкзак теж відкривала, але подивилися зверху. А перший раз їхала з сином і його другом. Їхали автобусом. Хлопці відправила проходити першими, в них були рюкзаки, то їх дивилися. Йшла я за ними з валізою, в якій була ковбаса- пропустили через сканер і даже не попросили валізу відкрити.
Вот Она Я
• 09 марта в 21:43
Ответ дляВеликий сатирик
Їхала потягом Братислава - Ужгород.
Теж, раніше такого не бачила, скільки разів кордони з Польщею, Румунією і Угорщиною перетинала, екшн ´´у пошуках ковбаси і сира´´ вперше побачила у словаків.
Кому цікаво, коли їдеш В (!) Україну , словаки валізами вже не цікавляться