Грушки-яблочки• 10 марта в 15:31
Допоможіть визначитися з розстановкою меблів в кімнаті
Доброго дня. Я трохи підвисла на етапі розміщення меблів у кімнаті. На техпаспорті намалювала розміщення меблів яке є зараз (1 фото, де диван, комод і тумба під телевізор), і на другому фото те що можна зробити в перспективі.
Так як кімната одна, я вирішила купити собі диван замість ліжка, бо на ліжку в старій квартирі, незважаючи на новий матрац, мене болить спина. Хотіла щось твердіше, але на дивані теж болить спина)) Ну і він весь час розкладений, по факту, те саме що ліжко. Так що на нього треба буде купувати якийсь топер. Там де ніша є можливість зробити невелику гардеробну.
Подивившись картинок з дизайном мене з´явилася інша ідея. В нішу можна буде поставити ліжко і задекорувати шторами, типу балдахіну. От типу як це фото з інтернету. А для речей біля вікна можна поставити шафу.
Який би варіант ви обрали? Може, щось би порадили своє.
Зробіть вибір:
вже голосів:
В ніші гардеробна
В ніші ліжко
Інший варіант
Ро30BbIu_CJIoHuK• 10 марта в 19:27
У вас реально косий вхід в кімнату з´їв корисну площу. Вам пані архитектор вище правильно написала. Навіщо було вивільняти місце в прихожій за рахунок кімнати, якщо там при вході достатньо місця для шафи під зберігання верхнього одягу і взуття. Питання риторичне. Але ніша, яка на плані, дуже мала вийшла. Вона мала і для ліжка, і для гардеробної кімнати.
AleksandrЯ• 19 марта в 13:52
Вітаю!
Допоможу розставити меблі так, щоб було зручно та просторо. Напишіть мені в особисті повідомлення розміри кімнати та перелік меблів — і я складу оптимальний план, проект для будівельників та електриків...