Рятівник Малібу• 10 марта в 18:13

Черкаси, Митниця

Підкажіть будь -ласка хто живе на митниці ? Як там взимку , вонеси ….. в будинках холодно ? Вітри …. Пісок…? Орендували житло на Героїв Дніпра 45. Але все це на відстані, самі фізично не там . Всі пишуть класний район . Ми поруч будемо з пляжем Живчик .
Але хвилююсь як в реальності ?
Поліпривіт всім• 10 марта в 18:44
Дивлячись куди у вас вікна. У нас в двір - не на Дніпро. Сонячно, тепло дуже. Ніякого піску. В кого на Дніпро то там холодніше, але ж вид зате красивий. Це Ц вас круто, напроти фабрика кави - дуже смачна кава власної обсмажки, десерти)
автор Рятівник Малібу • 10 марта в 18:47
Ответ дляПоліпривіт всім
Дякую . Частина якраз на Дніпро (
Як з опаленням в звичайний будинках не новобудова ?
І скажіть коли немає світло чи є опалення та вода ?
хутряна володарка• 10 марта в 19:16
Ответ дляРятівник Малібу
Дякую . Частина якраз на Дніпро (
Ничего там нет, когда нет света,
Поліпривіт всім• 10 марта в 19:18
Ответ дляРятівник Малібу
Дякую . Частина якраз на Дніпро (
Знаю що багато будинків зробили байпас - є тепло без насосів. В нас так. Зараз в місті то світло геть не вимикають
Купи слона• 10 марта в 19:41
Не хвилюйтесь, чудовий район, не холодно
муха в кедах• 10 марта в 22:00
Ответ дляРятівник Малібу
Дякую . Частина якраз на Дніпро (
В кого центральне опалення, то батареї гарячущі були всю зиму, незалежно від світла. Вода і каналізація працює теж. Це у ’старих’ будинках.
автор Рятівник Малібу • 10 марта в 23:48
Ответ дляКупи слона
Дякую
Ответ длямуха в кедах
Дякую за відповідь
автор Рятівник Малібу • 10 марта в 23:49
Ответ дляПоліпривіт всім
Дякую вам 🤍