ЭмчЭндЭм• вчера в 21:19
У кого була депресія через зміну тіла під час вагітності?
5,5 місяців, за останній місяць дуже виріс живіт, ну коротше - помітно вже не озброєним оком. Через живіт, ще і дупа стала більша. Вже +6 кг. Я зайвий раз не хочу виходити на вулицю. Я все життя борюся із зайвою вагою, а тут такий момент, коли нічого з цим не зробити. І на роботу треба заїхати, бо працюю віддалено, і треба вже якось сказати. А мене роздуло і соромно. Дитинці рада, але іншому - ні. А попереду, ще важчі місяці.
ЭмчЭндЭм
• вчера в 21:21
Ответ дляАлина-1240
А вы не знали, что беременность это подразумевает?
Знала… Я була впевнена, що саме так і буду почуватися.
ЭмчЭндЭм
• вчера в 21:22
Ответ длятяжкаялюдина
Тю. Я 25 набрала, и что? Потом за год скинула до своих 50
Так когось це не дуже хвилює, а у мене прям сором за себе. І ніби чого його соромитися? Я по суті не товста, а вагітна, але нічого не можу із собою зробити.
тяжкаялюдина• вчера в 21:22
Ответ дляЭмчЭндЭм
Ну к психологу обратитесь, проблема не в весе
ЭмчЭндЭм
• вчера в 21:22
Ответ дляМоя улюблена страшко
,
Прикол в тому, що під час вагітності, я стала їсти в два рази менше, ніж до вагітності.
Моя улюблена страшко• вчера в 21:23
Ответ дляЭмчЭндЭм
Вибачте, не одразу зрозуміла що ви вагітні. Нічого страшного у тому немає, всі через це пройшли.
ЭмчЭндЭм
• вчера в 21:24
Ответ длятяжкаялюдина
Ну походу цього не уникнути. Бо стан реально пригнічений, і я розумію, що все в голові, але самостійно нічого не можу зробити.
Тут надолго• вчера в 21:24
Ответ дляЭмчЭндЭм
это у вас единственный случай неоправданного недовольства собой?
миссАрфография• вчера в 21:24
Ответ дляЭмчЭндЭм
Может меньше двигаетесь. Отеков нет?
ЭмчЭндЭм
• вчера в 21:25
Ответ дляТут надолго
У мене є схильність до зайвої ваги. Постійно гойдалки: +10 потім -10 і так по колу. Тому, я більшу частину життя не довольна собою.
ЭмчЭндЭм
• вчера в 21:26
Ответ длямиссАрфография
Может меньше двигаетесь. Отеков нет?
Мінімум 10 000 кроків є, а то і більше. У мене 2 собаки, купа прогулянок, набряків ще немає.
60 метрів сметани• вчера в 21:26
Дичина якась
Я за першу вагітність набрала 17,5 кг
Головне, щоб дитина була здоровою.
А вагу, як народите, скинете. Знайшли, чим заморочуватись
Я за першу вагітність набрала 17,5 кг
Головне, щоб дитина була здоровою.
ЭмчЭндЭм
• вчера в 21:27
Ответ для60 метрів сметани
Дичина якась
Я за першу вагітність набрала 17,5 кг
Головне, щоб дитина була здоровою.
Я за першу вагітність набрала 17,5 кг
Головне, щоб дитина була здоровою.
Та взагалі, я якась неадекватна. Розумію. Але весна, літо, всі довкола стрункі, а я слон.
Корсет_на_шурупах• вчера в 21:27
Ответ дляТут надолго
Автор написала что всю жизнь борется с лишним весом...
Тут надолго• вчера в 21:29
Ответ дляЭмчЭндЭм
ой, плюс минус 10 (беременность не в счет) - это максимально хреновая практика, не надо так делать.
’склонность’ тут не при чем. нужно учиться рационально питаться. это навык, который можно наработать, ну и дисциплина. можете начинать прям уже)
и да, спорт тоже нужен
Крошка Енот• вчера в 21:28
Ответ дляЭмчЭндЭм
Я тоже слон, но не беременная. Если вас успокоит хоть чуть
Рожева юбка• вчера в 21:31
Ответ дляЭмчЭндЭм
Вы совсем?
Вы беременны! У вас внутри ребёнок, плацента и дофига околоплодных вод!
Идите к психологу! Причём срочно
ЭмчЭндЭм
• вчера в 21:31
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Ви дивна, як мінімум. А як ви хотіли?
Та якось дівчат так багато худих і вагітних, але мені в цьому плані не везе. Рознесло в сторони.
Весела пiсенька• вчера в 21:32
Ответ дляЭмчЭндЭм
Ви реально не про те думаєте. От представте, наступні років 3 вас взагалі не буде зіилювати як ви виглядаєте. Як дитина народиться все зміниться у вашій голові.
ЭмчЭндЭм
• вчера в 21:32
Ответ дляРожева юбка
Вы совсем?
Идите к психологу! Причём срочно
Так я як нічого поганого не думаю, просто мені за свій вигляд дуже соромно. Треба їхати в офіс, а я не знаю, як туди зайти. Буду певно щось із одягу купляти вільне, щоб хоть трішки прикритися.
Лепешечка• вчера в 21:32
У сестры моей было подробное, но и до этого и кроме этого у неё были проблемы с головой и в жизни.
Я не чарівниця вам• вчера в 21:35
Ответ дляЭмчЭндЭм
На роботі не в курсі, що ви вагітна? Як це соромитися вагітності😩 вперше таке чую. Може вам дійсно до спеціаліста треба
ЭмчЭндЭм
• вчера в 21:35
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Ще ні. Я заздалегідь не хотіла казати, хвилювалася, щоб все з дитиною було ок.
Я не чарівниця вам• вчера в 21:36
Ответ дляЭмчЭндЭм
В 5.5 місяців важко приховувати. Мою помітили десь в 4. Хоча я худа була
Рожева юбка• вчера в 21:36
Ответ дляЭмчЭндЭм
Так вы о себе плохого думаете!
А пишите ничего плохого. И получается ребёнку не рады.
И ещё если вы мало едите что дальше будет с вашим здоровьем?
Зубы раскрошатся, кости станут хрупкими. Потому что ребёнок возьмёт всё, что ему нужно. И будем надеяться, что этого хватит .
В беременность точно не стоит сидеть на диете. Нужно питаться качественно и сбалансировано.
ЭмчЭндЭм
• вчера в 21:37
Ответ дляРожева юбка
Так вы о себе плохого думаете!
Ой, ні, я голодна не хожу, ви що! По аналізам все ок, навіть залізо у вагітність стало краще, ніж було до.
Весела пiсенька• вчера в 21:37
Ответ дляЭмчЭндЭм
Ви нормальна, просто так реагуєте на зміни. Але працюйте над собою. Дитинка головніша.
Мене теж бомбило під час вагітності, що моє тіло мені ні належить, було образливо, наче мене використовують, терпіла всю вагітність. Зараз думаю як шкода що ніхто мене не підтримував в той момент. І розумію що по відношенню до дитини то було несправедливо.