Дуняша• 10 марта в 21:47
Есть тут фанаты Формулы 1?
Как вам начало нового сезона?
Колупалочка• 10 марта в 23:35
Ну мерси прогнозовано були попереду. Вони ж двигуном начитеріли як і епоху домінування Люсі Але позаяк вважаю що Жоржик достойний стати новим чеспіоном. Головне щоб то знову не затягнулося на роки як з Максиком чи тим самим Люсею.
А якщо ще й фури втрутяться у боротьбу взагалі топчик. Але з їхньою стратегією щось в це мало віриться. Так проєб...ти халявний пітстоп в Альбертпарке - це особливий талант треба мати, ’так могут не только лишь все, мало кто может’(с).
І кожно разу сподіваєшся, ну може в них є якийсь секретний план, може то вони спеціально хробили... Але ні... як звичайно ’нууууу це ж Феррарі....’
Ацетилсалициловая кислота• 10 марта в 23:51
Мы раньше смотрели с мужем. Там комментировал его одноклассник Вячеслав Кобржицкий. Его недавно похоронили. Русские убили на войне :(( так жалко