Сливочная пенка• 12 марта в 09:22
Хто зміг повʼязати інвалідність дитини з чорнобильським статусом?
Збираю інформацію
Майор Медуза• 12 марта в 09:24
Ответ дляВстидаюся запитать
Дитині 35?
Не,, почти 40, через 1,5 месяца
Майор Медуза• 12 марта в 09:26
Автор, а по теме. Родители ребёнка имеют статус чернобыльцев? Почему ищете такую связь? Это должен быть ооочень тяжелый диагноз и связать с чернобылем сложно будет
Сливочная пенка
• 12 марта в 09:33
Ответ дляВстидаюся запитать
Дитині 35?
Почалось. Ваш сарказм ні до чого, нема що сказати-пройдіть повз
маска Ілона• 12 марта в 09:33
Скільки можна носитись з тим чорнобилем, добре хоч ветерани ВВВ відпали
Сливочная пенка
• 12 марта в 09:33
Ответ дляМайор Медуза
Так, мають, евакуйовані з Припʼяті
Забрызжу ядом• 12 марта в 09:34
Ответ дляСливочная пенка
Очень даже к чему . Сколько ребенку и у кого статус ликвидатора ?
Сливочная пенка
• 12 марта в 09:35
Ответ длямаска Ілона
Не носяться, вам ніхто не примушує, а я маю сама наслідки вигрібати? Поговоримо, коли будете витрачати 20 тисяч на лікування щомісяця
КохайтесьЧорнобровi• 12 марта в 09:35
Ответ дляСливочная пенка
Слишком много халявщиков развелось мне кажется...
Встидаюся запитать• 12 марта в 09:36
Ответ дляСливочная пенка
То скільки років дитині, що на неї Чорнобиль вплинув?
Сливочная пенка
• 12 марта в 09:36
Ответ дляЗабрызжу ядом
Ви маєте якусь інформацію? Бо я не маю бажання вивертати душу перед такою аудиторією
Сливочная пенка
• 12 марта в 09:37
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
І вам такої ж халяви
Сливочная пенка
• 12 марта в 09:38
Ответ дляSvitlo_
В двох друзів була у дітей лише поки була дитяча група. Але дітям 20+.
У них діти з інвалідністю?
Забрызжу ядом• 12 марта в 09:38
Ответ дляСливочная пенка
Зачем тогда тему создавали ?
Пы. Сы. Ваша душа никого не интересует . Просто по вашим общим фразам невозможно оценить ситуацию и дать нормальный совет .
Сливочная пенка
• 12 марта в 09:40
Ответ дляЗабрызжу ядом
Зачем тогда тему создавали ?
Добре, дитині 16, народжена від евакуйованих з Припʼяті
Сливочная пенка
• 12 марта в 09:42
Ответ дляSvitlo_
Так. У одного СД - лоросла група вже без прив´язки, в других - одна нирка і та не на 100% функціональна - то тут я не знаю, чи доросла лишилась Чорнобильська - ніколи не питала.
Зрозуміла, дякую. Як зробили привʼязку -не запитували?
Сливочная пенка
• 12 марта в 09:44
Ответ дляЗабрызжу ядом
Зачем тогда тему создавали ?
То ви маєте інформацію чи ні?
Ну шо не так?• 12 марта в 09:52
Ответ дляСливочная пенка
И вы только оформляете инвалидность ? Или уже есть с раннего детства ?
маска Ілона• 12 марта в 09:53
Ответ дляСливочная пенка
Про що говорити? Ми з Житомирської області. В мене з щитоподібною проблеми, на еутироксі, в сестри і мами онко було, але нам і в голову не прийшло з того статусу щось вибивати.
Сливочная пенка
• 12 марта в 09:55
Ответ длямаска Ілона
А я тут при чому? Ви взірець? Чи думаєте, всі мають робити так, як ви?
маска Ілона• 12 марта в 09:57
Ответ дляСливочная пенка
Це відповідь на вашу фразу про лікування на 20тис.
Сливочная пенка
• 12 марта в 09:58
Ответ длямаска Ілона
Якщо у вас є лишні гроші-то витрачайте свої, а мені лишня копійка не завадить
Хропочка з гривкою• 12 марта в 10:03
Ответ дляСливочная пенка
Если отец не был ликвидатором и у ребенка проблем со здоровьем нет,то как вы это все свяжите?У знакомого второй ребенок родился после аварии.Я даже не помню был ли у него хоть один здоровый орган((