Сливочная пенка• 12 марта в 09:22
Хто зміг повʼязати інвалідність дитини з чорнобильським статусом?
Збираю інформацію
Сливочная пенка
• 12 марта в 10:07
Ответ дляХропочка з гривкою
Если отец не был ликвидатором и у ребенка проблем со здоровьем нет,то как вы это все свяжите?У знакомого второй ребенок родился после аварии.Я даже не помню был ли у него хоть один здоровый орган((
В сенсі проблем нема? Я ж написала-дитина з інвалідністю.
Повʼяжу так само, як і інші люди це повʼязали
Хропочка з гривкою• 12 марта в 10:09
Ответ дляСливочная пенка
Есть причинная связь этой инвалидности?Если у родителей полный пакет документов,что они потеряли здоровье именно по этой причине,и поэтому это отразилось на ребёнке,то можно попробовать.Но это все должно быть прописано врачами в заключении
Встидаюся запитать• 12 марта в 10:47
Ответ дляСливочная пенка
А чого Ви до сьогодні чекали?
Майор Медуза• 12 марта в 10:57
Ответ дляСливочная пенка
Так, мають, евакуйовані з Припʼяті
А диагноз у ребёнка какой? По поводу чего у него инвалидность?
Сливочная пенка
• 12 марта в 11:17
Ответ дляВстидаюся запитать
А чого Ви до сьогодні чекали?
Може вже досить хамити, вам нема чим зайнятись крім самоствердження?
Сливочная пенка
• 12 марта в 11:20
Ответ дляМайор Медуза
Це не має значення, порядок подання документів від цього не зміниться. Поки що, жодної відповіді по суті не було, нема сенсу щось уточнювати
Ответ дляХропочка з гривкою
В батьків може не бути проблем зі здоров´ям. Це не впливає.
ШІ каже, що зараз Чорнобильську посвідку дітям до 18 років видають, але при умові, що батьки мають посвідку 1-2 категорії або постійно проживає на території 2-3 зони з дитинства і має вплив від аварії, який доказаний заключенням лікаря.
Якщо ваша дитина підпадає під такі умову, то в ЦНАПі вам повинні підказати алгоритм оформлення цієї посвідки.
Хропочка з гривкою• 12 марта в 13:45
Ответ дляSvitlo_
Ребенку 16 лет,родителям 36-41 и родились они УЖЕ через какое-то время после аварии и не в Припяти.Как не имеет?
Ответ дляХропочка з гривкою
Звідки такі дані, що не в Прип´яті народились батьки? В мене брату 56, його дружині 48 - доньці 15. Для чого видумувати того, чого ви не знаєте?
І щоб дитина отримала Чорнобильську інвалідність - стан здоров´я батьків не впливає.
Хропочка з гривкою• 12 марта в 13:56
Ответ дляSvitlo_
А для чего вы выдумываете?До хера знаете или просто ’мое мнение правильное’?Где автор писала,что родителям по 60 лет?
Хропочка з гривкою• 12 марта в 13:59
Ответ дляSvitlo_
А де писала, шо 35? Яка різниця якого віку батьки, головне, що в дитини автора є дитяче чорнобильське посвідчення.
Блять,где Вы это вычитали?
Сливочная пенка
• 12 марта в 14:02
Ответ дляSvitlo_
Все правильно, мене вражають такі коментатори, які взагалі не в темі, але свої дешеві 5 копійок хочеться вставити. Для чого це робити, не зрозуміло.