Телячі ніжноСті• 12 марта в 21:46
Що ви про це думаєте?
Людина утримує диких тварин вдома і вигулює без поводка. Я спочатку подумала, що це ШІ, але ні-реально. Може це лише для мене таке дикість , бо в коментарях до відео багато дифірамбів.
Стрибну в гречку• 12 марта в 21:48
Была когда-то в союзе семья Берберовых, держали львов в квартире. Закончилась история очень печально
Телячі ніжноСті
• 12 марта в 21:49
Ответ дляГага Газу
Видно что ИИ
Що там вам видно, якщо у нього десятки відео? Не смійтесь, бо лопнете
Хвець-тець• 12 марта в 21:51
Ответ дляСтрибну в гречку
Да-да. Но они ж во двор львово не таскали же.
Автор, это в каком городе?
Я супер-пупер• 12 марта в 21:51
Ответ дляГага Газу
Видно что ИИ
Ні, не ШІ. Реально тримає цього леопарда чи гепарда. Довів його до ожиріння.
Телячі ніжноСті
• 12 марта в 21:54
Ответ дляХвець-тець
Автор, это в каком городе?
Не знаю, думала, може тут підкажуть-буду обʼіжджати те місто стороною
Ацетилсалициловая кислота• 12 марта в 21:55
Є вовки, є леопарди, пуми, рисі, леви. Кожен дуріє по своєму.
Є канал з чорним леопардом але там живуть віддалено,вигулюють в безлюдних місцях.От не знаю що трапиться,якщо та пума натрапить на грибника.
Хвець-тець• 12 марта в 21:56
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Не нужно будет в тот день кормить ту пуму.
Телячі ніжноСті
• 12 марта в 21:56
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Я згадала-здається осінню в жінки на Оболоні в Києві вовка забрали, бо він її покусав. Так видно було по ній, що вона трохи того. А цей мужик ніби адекватний, але щось теж не дуже
Я супер-пупер• 12 марта в 21:56
У нас,в Франківську в приватному секторі мужик також тримав чи то рись,чи щось подібне. Вигулював на повідку. Люди боялись ходити вулицею, винесли це в соцмережі і він десь зник з твариною.
Телячі ніжноСті
• 12 марта в 21:57
Ответ дляЯ супер-пупер
А тут така туша під підʼїздом , я б мабуть втікала за 100 км
Треба ось так• 12 марта в 21:57
Ой, да постоянно отлавливают этих беглых то рысей, то пум, то крокодилов со змеями. Ладно кенгуру и страусы, те хоть прятаться не умеют. В этом случае само животное в куда большей опасности, ну разве что собаку вашу может подрать, если та решит его поймать.
Мастер Пис• 12 марта в 21:58
Ответ дляГага Газу
Видно что ИИ
Ні. Це чоловік з мого міста. Раніше поряд жили. Він в часному домі тримає тварину, вона не ображена)) але схуднути вже не бути зайвим
Сижу_и_плачу• 12 марта в 21:58
Когда нибудь гризанет кого нибудь , дай бог не насмерть и мужик присядет . Животное жалко
Телячі ніжноСті
• 12 марта в 21:59
Ответ дляФляшка на трьох
Бедное животное.
Там ще й левиця є
Телячі ніжноСті
• 12 марта в 21:59
Ответ дляМастер Пис
В якому це місті?
Мастер Пис• 12 марта в 22:00
Ответ дляТелячі ніжноСті
В якому це місті?
Там же написано в його імені - Кременчук
Телячі ніжноСті
• 12 марта в 22:01
Ответ дляМастер Пис
Я думала, то прізвище 🙄
Мастер Пис• 12 марта в 22:01
Ответ дляСижу_и_плачу
Не розпиляйте свою жалість, якщо не знаєте всю інформацію
Якось так і живу• 12 марта в 22:01
Рано или поздно кому-нибудь голову та тваринка откусит. Вон мужик этот в крымском зоопарке сколько со львами возился, много лет прокатывало, а потом шею ему прокусили. Да даже мой кот, такой няшка, ласковый, а потом климанет его и в руку как вцепится, что уже говорить про больших кошек
Сижу_и_плачу• 12 марта в 22:03
Ответ дляМастер Пис
Я знаю что дикое животное должно жить в дикой природе а не на поводке ходить . Это все до поры до времени, сколько случаев таких было , и ладно б ему что-нибудь откусил, так рядом , я так понимаю по фото и дети
Телячі ніжноСті
• 12 марта в 22:07
Ответ дляМастер Пис
Про яку інформацію йде мова?
Телячі ніжноСті
• 12 марта в 22:15
Нульовий сантиметр• вчера в 00:03
Ответ дляЯ супер-пупер
Чего бояться, если она на поводке? Вечно такие боящиеся кипиш делают и всем мешают. То им собаки не такие, то рыси) лучше б свою энергию в доброе русло направили и мусор на улицах поубирали и окурки. А то только мусолить чужую жизнь и бояться горазды.
Сало не люблю• вчера в 00:10
Ответ дляНульовий сантиметр
Вот выше скрин - он еще и кусается
Фляшка на трьох• вчера в 00:31
Ответ дляKriskaA
Тільки хотіла написати - бажаю упоротому такого кінця. Але щоб люди не постраждали.
Так животное пострадает, пристрелят.