Не виправдовуюсь• 2 часа назад
Сьогодні рівно рік як я не пʼю алкоголь, на скільки ж смінилась моя зовнішність
і думки в моїй голові, якось це протягом року проходило непомітно, а зараз знайшла фото з минулого року, прям , дуже різні люди. Помолодшала, немає тих дивних набряків. Наче і не пила ніколи багато, але ці коктейльчики- вінішка- просеко, воно своє дає.
Зараз справді дуже багато енергії, інші думки, якісь світліші чи як 🤷🏼♀️
Аль де Барановна• 2 часа назад
Я вже 10 місяців взагалі не вживаю. Якихось особливих змін не помітила окрім того, що на алкоголь взагалі не тягне
Не виправдовуюсь
• 2 часа назад
Ответ дляБаза_птеродактилей
Хочу увидеть разницу
Я хочу 10к$
Не виправдовуюсь
• 2 часа назад
Ответ дляАстановитесь
Ви в якій кількості пили?
Та як в якій, 2-3 бокали вина 2-3 рази в тиждень чи 2-3 коктйлі 🤷🏼♀️
Корсет_на_шурупах• 2 часа назад
Люди, которые не курят тоже хорошо выглядят и даже моложе
Если выпить пару раз в месяц сухое вино, то на внешность оно не влияет
Чтооооооооооо?• 2 часа назад
Самонавіювання воно таке 🤣🤣🤣
Я більше року не пила алкоголю і ніяких разючих змін не помітила, тому не заливайте
Ааа, почитала вже. Так ви нехіло так випивали. Тоді недивно. Я не пила в таких кількостях. Тому й разючих змін не було
Астановитесь• 2 часа назад
Ответ дляНе виправдовуюсь
Це дивлячись які бокали , 2-3 келихи це пляшка вина
Леннон_Жив!• 2 часа назад
Я не пью, бывает оооочень редко.
Страшная как черт.
Так что алкоголь не при чём
Страшная как черт.
Так что алкоголь не при чём
Зашла на 5минут• 2 часа назад
Ви були алкоголіком? Я майже не вживаю алкоголь різниці не бачу, сил як не було так і немає , скоріше коли вип´ю стаю більш бадьорішою і веселішою.
База_птеродактилей• 2 часа назад
Ответ дляНе виправдовуюсь
Я хочу 10к$
Ну це Вам в тему ’не п´ю рік - зекономила 10к’
Chaterbox• 2 часа назад
Ви молодець. Хоча вас зараз місцеві алкоголеси засміють, тому що ви покинули їх алконавтну секту.
Аль де Барановна• 2 часа назад
Ответ дляНе виправдовуюсь
Я останні роки пила майже щодня по літру вина, чи сидоа, чи лікеру
Нульовий сантиметр• 2 часа назад
Ответ дляНе виправдовуюсь
Ого. Это вы реально пили, а не иногда.
Хорошо, что перестали.
Я 4 года не пила ни капли, некогда было
А теперь пью раз в 3 месяца, поседний раз в декабре и вот вчера. И тоже никаких изменений не вижу. Каждую неделю несколько раз пить, конечно, у вас будут отёки.
Хорошо, что перестали.
Я 4 года не пила ни капли, некогда было
База_птеродактилей• 2 часа назад
КАроче, ні разючих змін ні 10 тисяч баксів не буде. Все, пішла я в інші теми. Хай автор фантазує далі
Не виправдовуюсь
• 2 часа назад
Ответ дляАль де Барановна
Лікер то занадто для мене, дуже солодке
Не виправдовуюсь
• 2 часа назад
Ответ дляНульовий сантиметр
Ого. Это вы реально пили, а не иногда.
Хорошо, что перестали.
Я 4 года не пила ни капли, некогда было
Хорошо, что перестали.
Я 4 года не пила ни капли, некогда было
Ой всьо
Джонсонюк• 2 часа назад
Я, например, не пила. Но тоже вижу улучшения во внешности. Вернее не вижу ухудшений, потому что за год +1,25. Такое впечатление, что в близи не вижу совсем
В моїй хаті моя правда• 2 часа назад
страшно уявити, скільки ж ви пили до того) що аж такі разючі зміни)
Не виправдовуюсь
• 2 часа назад
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Сааааамоооогооон ліііііітрами
В моїй хаті моя правда• 2 часа назад
Ответ дляНе виправдовуюсь
Сааааамоооогооон ліііііітрами
ну то добре, що перестали)
Мама фіфті цента• 2 часа назад
1,5 года не пила .
Хреново за стейком пьешь воду
Я рада что свернула ГВ и наконец то взрослая жизнь нормальная
Хреново за стейком пьешь воду
Не виправдовуюсь
• 2 часа назад
Ответ дляАстановитесь
І шо?