ЭмчЭндЭм• 14 марта в 21:10

Кветиапин

Кто сталкивался с этим препаратом
Поделитесь отзывами
Злюка-закусюка• 14 марта в 21:22
Приймала при безсонні 25 мг на ніч. Призначив психіатр при тривалому хронічному безсонні. Приймала довго, напевно, років 2. Мої враження позитивні: легке засинання, легке пробудження. Зранку не було важкої голови чи сонливості. Нарешті виспалась і стала працездатною. Зараз не приймаю.
Гарачий Чокалад• 14 марта в 21:40
Донці призначали ,3 роки .Плавно засинала і легко прокидалась ,без поганого стану .Зняли з нього за 2 тижні ,легко
Мамина корзиночка• 15 марта в 01:30
Ответ дляГарачий Чокалад
А при якому діагнозі прописали його вашій доньці? Моєму сину призначили зараз при спалахах агресії, але ми тільки почали пити, поки немає результатів.
Гарачий Чокалад• 15 марта в 11:33
Ответ дляМамина корзиночка
офіційно тривожно депресивний розлад,неофіційно підозра на межовий .Саме його для сну їй .Давно почали пити? зазвичай інший нейролептик чи антипсихотик призначають в ситуації як у вас
Карапулька• 15 марта в 11:39
Ответ дляМамина корзиночка
Ви не плутаєте з карбамазепіном?
Мамина корзиночка• 15 марта в 11:41
Ответ дляКарапулька
Ви не плутаєте з карбамазепіном?
Ні, нам саме Кветіапін призначили. У сина ОВР і періодичні приступи агресії. Починали з 25мг, через тиждень підвищили до 50мг
Мамина корзиночка• 15 марта в 11:44
Ответ дляГарачий Чокалад
Пʼємо 10 днів тільки. А який призначають при нашій ситуації? У нашого ще й ОВР
Доречі, зі сном трошки краще стало на Кветіапіні
Гарачий Чокалад• 15 марта в 12:31
Ответ дляМамина корзиночка
будь яким лікам треба час ,не підійде то лікар змінить або добавить ,просто не мовчіть і все кажіть йому .Ну і підлітки всі наче з овр ,моїй після 15 р стало легше ,зараз найкраща моя подруга .А так респиридон ,карбамазепін ,аріпразол все ж частіше ,кветіапин більше для сну призначають як додаткові ліки
Мамина корзиночка• 15 марта в 14:02
Ответ дляГарачий Чокалад
Наша психіатр сказала, що респирідон має побочку сильну в вигляді прибавки ваги у дитини, тому призначить Кветіапін як спочатку не таку важку артилерію. Моєму скоро 13, займаємось з КПТ спеціалістом ще, але поки що з цими гормонами підліткового віку все ще гірше і гірше…
Гарачий Чокалад• 15 марта в 15:16
Ответ дляМамина корзиночка
кветіапін ще більше на жаль(нічний жор найгірший) ( але так репсиридон так діє ,ламотриджин і карбамазепін наче ні.а дівчатам респірідон і кветіапін ще дуже на пролактин дає (тому відмовились від першого дуже швидко .а другий вже терпіли
автор ЭмчЭндЭм • 15 марта в 18:27
Ответ дляГарачий Чокалад
Дочке 3 года было?
В связи с чем принимали?
Кака дозировка?
Гарачий Чокалад• 15 марта в 18:33
Ответ дляЭмчЭндЭм
Дочке 3 года было?
В связи с чем принимали?
Кака дозировка?
то написала так (тільки побачила ,3 роки приймала
100 на ніч