Вишневий цвіт• вчера в 21:56
Где живут люди на старости, которые все жизнь снимали жилье?
Навеяно темой выше
Вилами по воде• сегодня в 05:55
Ответ дляЛюблю_смаколики
Мне 48, я 78 года. Какая у меня квартира от совка, если я в 94 только в институт поступила ?
А я про що написала? Тим кому під 50 зараз квартир не давали, а на пенсію вони ще не вийшли. Ви як читаєте? Тим кому 60 зараз, ще давали квартири.
Миловидна леді• сегодня в 09:26
Мені 36, є власна квартира (купили з чоловіком) у батьків також є квартири які вони отримали від підприємств. Але ми живимо у прифронтовому місті, яке, я розумію ,що скоро треба буде покидати.
Задумалась, що буду робити в старості, якщо житло буде втрачене.
Подивилась на олх хатки в селах, вирішила що я буду взмозі накопити на хатку в невеликому селі, на хатку в пгт, мабуть не назбираю.
Дама_с_коготками• 1 час назад
Ответ для66сезон666серия
Та койку знайдуть. Зараз же якось знаходять біженцям.
это где такое есть? все, кого знаю, снимают за свой счёт.
разве что временно могут разместить волонтёры, пока те ищут квартиру