Само_достаточная• 16 марта в 09:51
Порадьте ручний відпарювач
Недорогий
Форточка• 16 марта в 10:21
А він взагалі відпарює щось? У знайомої філіпс, вона ненарадується. А я дивлюся на неї і бачу, що вона постійно у м´ятому. Можливо, без відпарювача все було б ще гірше, але ж і толку його відпарювати, як результат все одно поганий.
Само_достаточная
• 16 марта в 10:33
Ответ дляФорточка
Може, вона просто радується його присутності, а нічого не парить)))
Форточка• 16 марта в 10:39
Ответ дляСамо_достаточная
В тому-то і справа, що парить ним тепер все підряд.
Трейдер кріпти• 16 марта в 11:50
Ответ дляФорточка
відпірювач не зрівняється з гарною праскою
мимАпроходила• 16 марта в 11:56
Ответ дляКликОЛЬКА
А мені можна і дорогий
. Все ніяк не куплю, вже скоро знову літо.
Филипс
мимАпроходила• 16 марта в 11:56
Ответ дляТрейдер кріпти
Да конечно 😁
любименькая• 16 марта в 12:09
Ответ дляТрейдер кріпти
А нащо їх порівнювати? Відпарювач щоб освідити речі, розгладити трохи, цього цілком досить на щодень. Відмінно справяєттся з футболками, сорочками, не товстими штанами, спідниціми.
Я праскою вщагалі не користуюсь, в мене нема пунктіка на абсолютно випрасуваних речах.
Автор, в мене magio бордовий, купляла роки 3-4 тому на кожен день супер.
Само_достаточная
• 16 марта в 17:40
Ответ длялюбименькая
Дякую, мені теж щось на щодень потрібно)
Прасувати- не моє хобі, точно