Пухнасті штани• вчера в 00:33
А почему одинокие мужчины и до войны в театры особо не ходили?
Добро с Кулаками• вчера в 00:35
В принципе театр у нас не сильно популярная вещь. Как и опера с балетом. Тут я с Тимати Шаломе солидарна
ДаЗдраПерма• вчера в 00:36
Ответ дляВідморожена
Вы в их паспорта заглядывали?
А что в том паспорте можно увидеть?
Як ухурделю• вчера в 00:48
Ответ дляДобро с Кулаками
У меня муж любит оперы
Я по балетам
Но он и работает/ок, работал/ в театре 🙈
Я по балетам
Кундалина• вчера в 01:31
Ответ дляДобро с Кулаками
Шаламе не говорил о театре, а именно о балете и опере.
Виниловая пластинка• вчера в 07:54
Ответ дляДобро с Кулаками
Та ну, квитки не взяти, навіть не на конотопську відьму, а взагалі хоч би якісь не за колонною вхопити.
Виниловая пластинка• вчера в 07:56
Взагалі мужики люди не такі сентиментальні, як жінки, а будь-яке мистецтво пепедбачає сантименти.
Те саме стосується і музеїв і будь-якої культурної програми. Їм би поїсти і полежати. Максимум - рибалка.
Море_море_я_скучаю• вчера в 08:17
Ответ дляВиниловая пластинка
Цікаво, що при цьому у мистецтві їх більше
Для мене це парадокс
Виниловая пластинка• вчера в 09:17
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Для мене це парадокс
Їх усюди більше, підл таких:) це як з кулінарією, більшість жінок готує, а меншість чоловіків, які готують, шеф-кухарі.
Мамина корзиночка• вчера в 10:25
Не пам´ятаю, як було до війни. Але зараз самотні чоловіки часто приходять в театр. Ну, може вони і не самотні по статусу, але в театр приходять одні. Дуже навіть пристойні чоловіки. Але на дівчат дивляться без цікавості, оце насторожує)