Оновлена версія• 17 марта в 10:12
У кого діти не здали НМТ
Підкажіть, чи є університети , які приймають на навчання дітей , які не набрали потрібну кількість балів?
ГонУрова дівка• 17 марта в 17:38
Ответ длянеДоЖиру
Видела часто рекламу от этого ВУЗа, то крупными буквами написано «принимаем без НМТ
Ну так роздивіться рекламу краще, там написано в коледж при універі Поплавського. В будь-який коледж беруть без нмт. Коледж дає диплом фахового молодшого бакалавра, це передвища освіта, а не вища. А вища освіта бакалавр, його дає зво.
Сонечко• 17 марта в 17:38
Ответ дляМоторошні троянди
Може сдавала 5 або 6 предметів. Може фізику не сдала, а хімію і біологію сдала
Ні, 4 здавала. Історію не здала - мова 129, біологія - 157, математика - 114
Кукусики• 17 марта в 17:39
Ответ дляМоторошні троянди
Неможливо здавати 5 або 6 предметів
Детские_Будут?• 17 марта в 17:39
Ответ дляФайна пані
Це дитина яка має здібності, завалила тому, що повністю забила на математику, якби готувалась, на 150 здала б як мінімум
Це ви так вирішили? Був репетитор і річна 8 х математики.
П´ятеро вступників, які здобули 190-200 балів з історії України на національному мультипредметному тесті у 2025 році, отримали нуль балів з математики і втратили можливість вступити до закладів вищої освіти. Подібна ситуація склалася і з шістьма учасниками іспиту, які отримали найвищі бали з української мови, проте провалили математику.
Розподіл оцінок з математики на НМТ-2025.
Згідно з статистичними даними, лише 7% учасників тестування мають оцінку 160+...
Уявімо випуск певної школи / ліцею: два класи, 49–50 учнів. Якщо вони склали так, як в середньому учні країни, то серед цих 49 учнів:
1. Лише один-єдиний / одна-єдина має оцінку вище 180.
2. Лише двоє отримали оцінки з проміжку 160–180.
3. 13 учнів отримали результат в межах 140–160.
4. 14 учнів мають результат 120–140.
5. 13 учнів мають ледве переступили поріг і мають 100–120.
6. А шестеро не склали зовсім...
Отаким є середньостатистичний випуск закладу освіти...
4. 14 учнів мають результат 120–140.
6. А шестеро не склали зовсім...
ГонУрова дівка• 17 марта в 17:40
Ответ дляМона Лиза
Как можно завалить математику? Завалить - это меньше 7 баллов.
Вы пробовали пройти тест? Я набрала 21 бал (32-максимум), всякие там логарифмы и прочее тыкала куда попало, не помню этого вообще.
Не верю, что ребенок, только что окончивший школу не натыкает на 7
З математики 5 балів поріг, ще легше.
ГонУрова дівка• 17 марта в 17:42
Ответ дляТочная копия плова
Ну вообще-то дети не в равных условиях. Онлайн у многие вообще никакой. Особенно села, маленькие города. Моя дочка вообще не смогла на онлайне , вынуждены были переехать, но не у всех есть возможность. Поэтому тянет или нет ребенок сейчас вообще не понятно, а сколько отличники фиктивных онлайн? С ними проведи нормалтый урок и они посыпятся
Ну тому і є нмт, бо це об´єктивний показник рівня знань.
Файна пані• 17 марта в 17:42
Ответ дляДетские_Будут?
4. 14 учнів мають результат 120–140.
6. А шестеро не склали зовсім...
4. 14 учнів мають результат 120–140.
6. А шестеро не склали зовсім...
Тоді я Вас перепитаю, завалила це 100 не набрала чи не вистачило на потрібну спеціальность? Бо це різні речі.
ГонУрова дівка• 17 марта в 17:43
Ответ дляОскорбляю всячески
Через пару лет украинские вузы спасибо скажут, если на четверть будут заполняться. Все валят и будут валить, а новые не рождаются. И на все глаза закроют, и тех, кто писать не умеет, будут брать и будут тянуть.
Щороку це чуємо, але поки що конкурс катастрофічно впав лише на медичні спеціальності.
ГонУрова дівка• 17 марта в 17:47
Ответ дляСонечко
Після 11 класу в коледж потрібне ЗНО
Відкрийте порядок прийому в заклади передвищої освіти і почитайте, не потрібне НМТ. Не розумію, для чого ви сперечаєтеся, якщо не розбираєтесь?
Можна використати результати нмт для вступу, якщо є, там ще додатковий к-т на результат діє, а можна і без нмт здавати іспити в самому коледжі.
Детские_Будут?• 17 марта в 17:52
Ответ дляФайна пані
Це не набрала 100 і поїхала вчитися за кордон
Моторошні троянди• 17 марта в 17:52
Ответ дляКукусики
Неможливо здавати 5 або 6 предметів
Раніше можна було.
Люблю Украину• 17 марта в 17:52
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Ну якщо дитина не здала нмт, про який університет ви взагалі говорите. Як така дитина там буде вчитися?
Насправді дитина могла мріяти, наприклад, про творчу спеціальність художника-ілюстратора чи філософа, а завалити математику, яка кілька років тому стала обов´язковою.
ГонУрова дівка• 17 марта в 17:55
Ответ дляЛюблю Украину
До речі, логіка є основою філософії, з логікою неможливо завалити математику.
Щодо творчіх спеціальностей - в якійсь мірі з вами погоджуюсь.
Моторошні троянди• 17 марта в 17:57
Ответ дляФайна пані
Думаю що то був рік, коли дітей поставили перед фактом що математику здають всі. Дехто зовсім не відвідував уроки математики, бо не збирались її здавати. А потім.... сюрприз!!!!
Кукусики• 17 марта в 18:00
Ответ дляМоторошні троянди
Зайдіть на сайт, потикайте навмання - у вас не вийде не здати
Люблю ХОЛОСТЯКА• 17 марта в 18:08
Ответ дляДетские_Будут?
Я знаю дитину, яка укрмову і історію здала 190+, англ 180+, завалила математику. Прекрасно б вона вчилася в гуманітарному вузі. Зараз вчиться вже другий рік в вузі за кордоном
Не бывает таких детей, которые гуманитарные предметы сдают на 190, а математику не набирают проходной балл. Таких просто не существует. Такие дети достаточно развиты, чтобы хотя бы минимум набрать даже если они математику не понимают. Не верю)
Моторошні троянди• 17 марта в 18:10
Ответ дляКукусики
я вже потикала. Не розумію як можна не сдати . 6 питань по 1 балу це програма 5-6 клас. Як її можна завалити? Як можна завалити графіки з температурою? Як можна завалити початок геометрії; кути, сторони, діагональ, трикутник, квадрат, ромб, завдання на 3 бали. Дитина в 5 років гралась танграмом, і це 3 бали. Ще 3 правильні відповіді і все, на котракт пройшов. Як можна не сдати)
Сегодня не целуюсь• 17 марта в 18:15
Ответ дляЧервона ікорка
Не всегда это свидетельствует о том, что ребенок «недостоин» университета. У дочери в классе в прошлом году не сдала девочка, у которой все нормально с учебной было и даже репетиторы готовили. Просто такой градус волнения, что не смогла взять себя в руки. Взрослые очень перегибают со степенью важности Нмт и дети просто сыпятся там от волнения и тревожности
Таких одиниці, але дійсно є і такі діти і вони складуть через рік НМТ і будуть вчитися в ВНЗ. В школі, де вчилася донька, теж дівчинка - реальна відмінниця провалила перше, ще тоді, ЗНО. В неї від хвилювання просто почалася істерика. Хоча готувалася дуже ретельно і всі вчителі очікували від неї найвищий бал, бо дійсно розумна дитина. Як склалася далі її доля, нажаль, не знаю
Кукусики• 17 марта в 18:40
Ответ дляМоторошні троянди
Або графік, де різниця між відвідувачами кінотеатрів - тупо відняти
Не знаю, хто це не потягне
Пургену мне• 17 марта в 18:52
Ответ дляПоЗиТиВнАя
А що такого?
Мозок росте до 25 років
А тести не означають знання та вміння
Мозок росте до 25 років
А тести не означають знання та вміння
Детские_Будут?• 17 марта в 18:55
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Вот вам статья .
Кукусики• 17 марта в 18:59
Ответ дляДетские_Будут?
Вот вам статья .
Може, там діти псіханули, завершили тест і вийшли - таке теж буває. А також у статистику попадають і дорослі, викладачі, блогери, репетитори, які приходять перевірити себе чи запиляти контент, здають предмет, що їх цікавить (часто на максимум), і йдуть собі. Всяке буває
Моторошні троянди• 17 марта в 19:02
Ответ дляДетские_Будут?
Вот вам статья .
Якщо ви прочитали цю статтю то там пишуть що діти, та батьки спеціально ігнорували математику, бо не вважали її важливою для подальшого життя. Дитну запрограмували що вона гуманітарій і вчити математику їй не треба.
Капризуля• 17 марта в 19:02
Ответ дляЧервона ікорка
Вы там были? Минимум видели? Фу
Я бачила мінімум ЗНО з математики, не НМТ. В ЗНО було важче за НМТ. Заради цікавості дали пройти дитині, яка скінчила 4 клас ЗНО. Звичайно, це було дома, не в аудиторії, морально це легше. Решта - ідентично. Дитина,яка щойно закінчила молодшу школу, подолала поріг ЗНО. Але ця дитина вчилася за програмою Росток, це складніше,ніж звичайна школа. Але на хвилиночку, дитина ні дня не вчилася у середній школі! Це щоб ви розуміли наскільки поріг ЗНО з математики ’складний’.
Налитое яблочко• 17 марта в 19:03
Ответ дляТочная копия плова
Что значит не потянул ? У некоторых просто нет школы. Одни ходят и полноценно занимаются, с учителем , а другие сами все учат.
А в универе как будет учится, если самостоятельно не научился в школе и не имеет элементарной базы знаний? В универе намного сложнее учиться.
Крим мій• 17 марта в 19:03
Ответ дляКукусики
Я була інструктором на нмт. Дівчина випускниця отримала 200 з укр і завалила математику. Там така істерика була, що шукали батьків, щоб не дай бог чого з собою не зробила (
Кукусики• 17 марта в 19:07
Ответ дляКрим мій
Ну що ж, попрацює рік баристою, отримає наступного року свої 200 і норм бали з математики, якщо відкине принципи і сяде підготується
Точная копия плова• 17 марта в 19:14
Ответ дляНалитое яблочко
Вы так говорите, как будто им самостоятельно нужно поучиться годик. Когда началась война моей дочке было 12, а до этого ковид. Сейчас ей 16. То есть она нормально училась только младшую школу. Вы считаете у детей онлайн с 12 лет знания равноценны детям с нормальным обучением? Особенно физика, химия - ни одного опыта, ничего? Она учится за границей и говорит учителя до сих пор качают головой, мол как ковидный онлайн беды наделал, пробелы в знаниях.
Точная копия плова• 17 марта в 19:19
Ответ дляКапризуля
У меня сын сдавал два зно подряд , так как оно было действительно год, а он хотел параллельно учиться в двух универах. Первый раз не писал математику, не нужнл была. А второй раз писал. Он ее вообще не любил и не знал, но говорит программы старшей школы небыло, повезло. Тоже учился по ростку. А вот в тот год когда он не писал, говорят сложней было. Так что как повезет. Про нмт не знаю