Задираю носа• 17 марта в 14:16

Чи здавали ви квартиру ВПО з Донецька/Луганська?

Поділіться враженнями. Брокер попередив, що серед 10 з них один-два адекватних. До чого готовутися?
Кумедна• 17 марта в 14:37
Ответ дляЗам. зав. Анонима
И вообще, пусть живут где-то в другом месте, только арендную плату приносят вовремя
Вариант
Leka_Leka• 17 марта в 14:39
мда... А среди местных мудаков нет? Выглядящих как святоши? У меня соседи, прямо в одном тамбуре- с Днепрорудного. С семью котами. Я такой чистоты у хозяйки квартиры не видела. И если бы не сами коты. то не поняла бы что там они вообще есть, чисто, нет запаха. А у нас народ шугал соседку хозяйку, что она свою квартиру старенькую. сдала переселенцам с котами. А люди поселившись, и покрасили , и выдраили. По факту- сдадут назад лучше чем сняли.
Вітаміни косметика• 17 марта в 14:40
а вони що не люди? В мене зараз два лікаря живуть - срач у квартирі жесть оплата на 10-14 днів пізніше. Унітаз якщо не відмиють 1го дам місяць на з´їзд... Я і не думала що такі засири бувають.
всі хають з малими дітьми- жила в нас пара- чистота як заїхали так і здали- дівчина вумничка та її чоловік..а тут два лікарі
Бочка порохУ• 17 марта в 14:41
Здавала і недорого. Чому? Бо в моєї ВПО була донька - першокласних. Жінка дуже чистоплотна. Проблема, що запивала( я на це не звернення але уваги) і тоді були...варіанти( хтось з друзів кинув відром в стіну,пошкодив утеплення, хтось інший в ванній вирвав кран..., вона потім все ремонтувала з своїми друзями. Квартиру здала в кращому стані, ніж вїхала, так як їй віддали багато різних речей( мікрохвильовка, шторм новіші, меблі для вашої)
за вл.рахунок. Зараз виїхала за кордон.
Сумую за нею, вона мене дуже сильно підтримувала, коли померла моя мама. Хто з родичів так ге допоміг мені як вона.
Живчик-счастливчик• 17 марта в 14:50
Я з Донецької області. Таку от квартиру нам здавали за 600 баксів.
KROX@• 17 марта в 14:53
Я понимаю что тема для срача, но все равно напишу, пошла нах
Самохвалова• 17 марта в 15:01
Ответ дляЗадираю носа
Ви здавали?
Задолбали вы уже, смените пластинку, донецкие, уже давно квартиры купили и живут в своем жилье, а вы всё за свои халупы сраные беспокоитесь
Баба_Воля• 17 марта в 15:06
я из Луганска, мы обычно когда заезжаем в квартиру, то сразу стены мажем лайном, потом портрет путина вешаем на этаже, а по ночам поем в караоке микрофон - Луганщина, песня моя
Бочка порохУ• 17 марта в 15:12
Ответ дляСамохвалова
Ну не всі купили, багато ВПО залишилося з нічим...
Мавка• 17 марта в 15:16
Здаємо впо з Донецької області. Взагалі немає ніяких питань.
Мавка• 17 марта в 15:17
А ви, авторе, темою помились років так на 12. Не 2014 зараз рік, в календар подивіться
Мира всем• 17 марта в 15:21
Сейчас ,прямо, стало снова в моде хаять донецких и луганских.
Бандитка Сью• 17 марта в 15:28
Автор, среди людей из любой области 10 процентов идиоты или мудаки. Расслабьтесь
Твоя космішна• 17 марта в 15:30
Ответ дляЄдина Країна
Вы опоздали больше , чем на 10 лет. Все с Донецка/Луганска уже давно со своими квартирами в центре и на западе.
Тобто ?
А що за плачі в мережах уже який рік про бідних ВПО ?
ЧупакабраЗеБест• 17 марта в 16:42
Ответ дляНашли в капусте
А у вас мозок взагалі має здатність думати? До чого тут походження людини? Засрати квартиру вам і киянин може, залежить він конкретної людини, а не від їх походження
Удалено администрацией...
Ні за холодну воду• 17 марта в 18:20
вже 4 роки живуть з Дон. області , пару раз заходила = наче ще чистіше чим коли я жила
тьфу 3 р))
Самохвалова• 17 марта в 20:15
Ответ дляТвоя космішна
Тобто ?
Вы с луны свалились? Война продолжается и количество потерявший жилье увеличивается.
Самохвалова• 17 марта в 20:16
Ответ дляБочка порохУ
Очень жаль людей
Бочка порохУ• 17 марта в 20:25
Ответ дляСамохвалова
Очень жаль людей
Не те слово, вигнала війна з домівок...по світу пустила...
Ото є вислів типу: я тебе по світу пущу... Ні з чим люди розійшлися світами