Намакушка• Изменено 17 марта в 22:22
Київ. За яку ціну ви здаєте/знімаєте житло?
Квартиру маю на Лівому березі біля метро, тобо вийшов з метро і зразу будинок. Вікна на озеро. Квартира 1 кімнатна. Чиста,охайна, ніде не брудно. В кімнаті нова стінка,диван старенький (диван книжка). Він перетягнутий у свій час новою гобеленовою обивкою. Кухня старенька,але нова плита індукційна, холодильник, нова пралка(куплена в цьому році) нова праска,чайник. Квартира завжди з гарячою водою,бо маємо індив.котельню. Коли була срака на лівому,у нас було і опалення і гаряча вода,і зараз є. (за винятком 2 тижнів улітку).Квартиранти живуть рік. платять 10 тис. Про підвищення попередила ще восени,що буде 13 тис. Вони сказали ,що добре. Ще в минулому році подібні квартири біля метро здавали по 13-14 тис. Але я не піднімала. Зараз договір закінчується. І квартирант почав вимагати новий диван, кондиціонер,бойлер. Як нема кондиціонера,то вимагає вентилятор. Диван я погодилася знайти на олх,але не так швидко я можу знайти. Хочеться без плям,в нормальному стані. І це час. Я на роботі,помічників нема..Один диван знайшла, майже новий,без нарікань. Поки домовилась з вантажниками- вже його купили. Але квартирант почав вимагати новий диван.)))Бо він не хоче спати на б.у. Як я покупляю все нове,то квартиру я здаватиму за 15 тис мінімум. Я взвгалі не розумію,чому я маю купувати вентилятор..Як вам спекотно,то купуйте..Я сказала,що як вас щось не влаштовує- то я не тримаю,шукайте дешевше. Але ж ніхто не зїжджає. Ниють, що вони звикли,бо метро поруч,а тепер маршрутки стали по 20 грн- то не дуже наїздишся як десь далі знайдуть.. Ніякого кондиціонера і (30 тис) і нового дивана ( не поролонового на 6 міс типа КУб чи Гном) я купувати не збираюсь,бо це 60 тис грн як мінімум. Я одна,дитина вступає в цьому році,мені ніхто не піднімає ні зп, нічого, . Дивани двохспальні хороші стартують від 27 тис (не Гном,не Куб ). Але зараз привезти диван, спустити і винести старий теж коштує грошей. І ниють,спустіть хоч на 500 грн. Це 12500. Але давай новий диван і вентилятор..Комуналкк окремо,я плачу сама з тих грошей,які вони дають на комуналку окремо за платіжками.
Я ще раз повторила- не влаштовує,я не тримаю. Шукайте. Але вони прекрасно знають,що біля метро нема такої ціни. І не зїжджають.
Отже,чи маю я купувати вентилятор?І головне - за скільки ви здаєте квартиру свою чи знімаєте?
дякую за коментарі.
Р.с. Я в благочинність не граю і не збираюсь грати, обмежуючи себе. Я одна - на мені дитина підліток із вступом і старі батьки з пенсією в 4500 .грн
дякую за коментарі.
Донька подруги• 18 марта в 09:33
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви можете на унітазі спати
Дивні у вас звички - спати на унітазі. У мене для цього є кімната.
Love_Love_Love_• 18 марта в 09:33
Ответ дляДонька подруги
Кімната з унітазом
Це туалет
Донька подруги• 18 марта в 09:36
Ответ дляLove_Love_Love_
Кімната з унітазом
Це туалет
Співчуваю. Жити у туалеті таке собі задоволення. Зазвичай люди у квартирі живуть, а не в туалеті. Та що поробиш, ситуації у всіх різні.
Love_Love_Love_• 18 марта в 10:40
Ответ дляДонька подруги
Люди так, а ви живете у туалеті 🤷🏼♀️що поробиш
Мандолина Бу• 18 марта в 10:50
Ответ дляНамакушка
Будинок 2000 р. Не хрущ. Не сталінка.
отож. тобто лічильника на опалення нема. і комуналка по повній
Намакушка
• 18 марта в 10:57
Ответ дляТворческий типаж
А общий метраж квартиры какой?
39 кв.
Намакушка
• 18 марта в 11:04
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Моя дочка знімала однокімнатну. У них стінки не було - вона і є найбільше зло, ті серванти, антиесолі нафіг здалися, краде купу місця і не поставиш ліжко. А так вони навіть переставляли ліжко тричі просто для настрою і чудово все. Стояла шафа з полицями в ніші. Був стіл, комод з теліком. Навіть ялинку ставили литу 170см.
Вам кажуть одне, а ви ліпите інше. В 15 кв нема куди ставити ліжко. Стінка гарно вуглова нова і без серванту. Зато з глибокою шафою для одягу і полицями для білизни. Де людям ховати рушники? Постіль?Одяг? Ваша студентка то не показнмк. Вона може взагалі жиьи на стілтцях. В таку кімнату ставиться диван що розсувається вперед зі спальним місцем 160-165 см. Якщо я поставлю ліжко то я до балкону не вийду