Сільський ансамбль• 18 марта в 15:05

Тут є жінки, чиї батьки вважали, що освіта і кар´єра не обов´язкова?

Саме для жінки. Мої батьки і родичі такої думки, але більше в оточенні таких людей не зустрічала
Робот Вертер• 18 марта в 15:46
Ответ дляаромат Жука
Для тих хто не змушений був одразу працювати після школи.
Мои тёти жили очень бедно, но учились и работали , правда всегда жили бедно, Киев
Svitlo_• 18 марта в 15:46
Ответ дляРобот Вертер
Ну мои все родственники с ВО.
Все родственники рождённые после 1945 года все с ВО. И их дети все с ВО.
Только одна я без ВО
Ваші родичі це не всі жителі України
Помаранчова душа• 18 марта в 15:46
Ответ длязаварний look
А навіщо той час? Студентські роки - найзолотіші роки. Неодмінно треба їх позбутися і одразу працювати? Щоб що?
😂😂😂😂
Так, завдяки студентам в мене завжди на пункті скла було що робити
Робот Вертер• 18 марта в 15:47
Ответ дляSvitlo_
Ваші родичі це не всі жителі України
Согласна
Svitlo_• 18 марта в 15:48
Ответ дляДолькиКабана
Для всіх, хто був у змозі здати іспити
Хабарництво процвітало. Щоб добратись до вуза з далеких сіл - ще той квест був.
аромат Жука• 18 марта в 15:51
Ответ длязаварний look
Щоб жити. Моя матір утримувала родину, свою маму інваліда і двох малолітніх дітей сестру і брата. Я змушена була утримувати себе, з 15 років батьки вже не дбали. Не купували їжу, не одягали, не навчали. Працювати йдуть для того щоб жити.
заварний look• 18 марта в 15:53
Ответ дляПомаранчова душа
😂😂😂😂
Ну от, бачите, завдяки цьому у вас процвітав ваш бізнес.
Але я впевнена, що не лише завдяки цьому Просто так пункт ніколи не можливо було відкрити, як завжди, цей факт приховується.....
Без Баяна• 18 марта в 15:55
Мамина мама считала, что главное - дать образование детям. Моя мама тоже так считает и много работала чтобы выучить меня и брата. Миллионы не зарабатываем, но я благодарна ей за это.
ДолькиКабана• 18 марта в 15:55
Ответ дляSvitlo_
Були гуртожитки, цільові студенти та інше.
Без Баяна• 18 марта в 15:58
Ответ дляSvitlo_
Для кого доступною вона була?
Мама из бедной семьи. Ее воспитывала только моя бабушка. И она сама сдала экзамены и поступила в Питер без каких-либо «краев»
заварний look• 18 марта в 16:00
Ответ дляаромат Жука
Ну тут я з вами не сперечаюся. Моя мама лише двох утримувала, в голодні 90 мене, вічно голодну студентку вітром зносило. Але ціль будь що отримати ВО була. Пам´ятаю, як з їжі була лише вівсянка. А тоді мама однієї передала здоровенну сітку цибулі, заробила в полі. То у нас їжа була: маринували у кипятку цибулю і їли, заїдаючи вівсянкою....

П.с. це ж треба, який у мене нікнейм. Треба було ’маринований лук’
аромат Жука• 18 марта в 16:02
Ответ длязаварний look

В 90х я вже була заміжня і виживали ми з чоловіком завдяки землі і роботі на які зарплату давали чашками і шкарпетками. А мати моя ще в підлітковому віці працювала на колгоспних полях, це пекло, щоб отримати хоча б молоко. Одразу після школи пішла на роботу
автор Сільський ансамбль • 18 марта в 16:03
Ответ дляМоже ще третю?
В мене так, просто казали що платити зо освіту мені не будуть, а брату заплатять. Бо жінці освіта ні до чого. Поступила на бюджет.
Я таке спостерігала в родині двоюрідної сестри. Правда, вона має ВО, але скоріше формально і по спеціальності не працює. А от її рідного брата батьки ще в школі віддавали на курси модних професій, постійно внушаючи, що він хлопець і має гроші заробляти
Успокойся_Успокойся• 18 марта в 16:04
Нет, мои так не думали. Папа сам с села, приехал после 9го класса в город заканчивать школу, потом поступил в институт. У меня есть образование, но я не работаю.
Фея_3уровень• 18 марта в 16:06
Ответ дляДолькиКабана
У мене в офісі всі із ВО, навіть прибиральниці. Але ВО не гарантія гарної зарплати, щастливої родини та іншого. Це просто один із варіантів опинитися у потрібному оточенні, але також не завждм
ЩасТливої?
ДолькиКабана• 18 марта в 16:07
Ответ дляФея_3уровень
ЩасТливої?
Я російськомовна, важко переходити. Але не здаюся
Дама-мадама• 18 марта в 16:09
Ні,дякувати Богу.Всі вчилися і досягали.
Фея_3уровень• 18 марта в 16:10
Ответ дляДолькиКабана
автор Сільський ансамбль • 18 марта в 16:13
Ответ дляДама-мадама
Це круто.Завжди трохи заздрила тим, кого батьки підтримували у навчанні. Мого тата дратувало, коли бачив менее з книжкою. А мама казала, що розумним важче заміж вийти. Тому я вчилася в бібліотеці, в кав´ярнях (коли ноут вже був), після пар в універі залишалась...
Зубная фея• 18 марта в 16:13
Мои родители всегда говорили, что нужно образование. И я училась. Мои дипломы позволили мне работать на хорошей работе с хорошей зарплатой. Но... главное, как я поняла потом, не дипломы (точнее, не только дипломы), а и везение устроиться на хорошую работу. Иначе будешь и с дипломами мыкаться. Много слуаев, когда брали людей без диплома и эти люди потом быстренько поступали в институт, не ради знаний, а ради корочки, чтобы соответствовать требованиям. Так что, диплом не всегда про знания, но он никогда не помешает.
Ашотакоя• 18 марта в 16:14
Мне не внушали , но говорили что образование то такое и я с ними полностью согласна, закончила 11 классное и пошла работать в семейный бизнес . Ни секунды не жалела никогда что нет образования, оно мне в жизни не пригодилось бы . Работала в родителей, потом начала заниматься ютубом, сейчас зарабатываю от 5к и больше . Из одноклассников , кто закончили институты, все живут бедно . Одного в пример ставили всем , с красным дипломом школу закончил, потом университет, сейчас в донецке на сто работает. Есть успешные люди в окружении, у которых максимум техникум . У одного тоже 11 классов и сеть из 40 магазинов продуктовых по Киеву и области
Помаранчова душа• 18 марта в 16:15
Ответ длязаварний look
Чому не можливо було?
Можливо, орендувала місце на території старого тракторного заводу(в Борг) і відкривала 3 пункти. По місту.
Це був 1999 рік
автор Сільський ансамбль • 18 марта в 16:18
Ответ дляАшотакоя
Так вам батьки дали більше, ніж просто освіту. Коли є можливість стабільно працювати на себе - тоді можна освіту й не отримувати
аромат Жука• 18 марта в 16:20
Ответ дляПомаранчова душа
Чому не можливо було?
Це був 1999 рік
Ага. Я іноді також розповідаю про свій безвідсотковий кредит, який мені дали на підприємстві. Але не згадую, що давали не всім і далеко не на всіх підприємствах. З вулиці людині в аренду дадуть, в борг
Замороженная селедка• 18 марта в 16:20
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Смысл высшего образования не только в ’работать по специальности’, а в фундаментальной тренировке интеллекта: за годы учебы мозг приучается структурировать огромные массивы информации, выстраивать логические связи и критически отделять факты от шума. Это глубокая школа системного мышления, анализа и синтеза, которая позволяет человеку даже не по специальности быстрее осваивать новые сферы и эффективно решать нестандартные задачи. В итоге диплом подтверждает не просто наличие знаний, а высокий уровень интеллектуальной адаптивности. Хотя кому я рассказываю...
Так і є. Але не зрозуміють вас. Як почитаєш теми, що миють промежність без мила то все стає ясно
аромат Жука• 18 марта в 16:23
Ответ дляЗамороженная селедка
То особиста справа кожного, як мити дупу. Їх тіло, їх діло, як і освіта. Глобально, без підтримки батьків на старті, вона допомагає, але не є головною.
Помаранчова душа• 18 марта в 16:26
Ответ дляАшотакоя
В мене є приклад таких трьох однокласників
Відмінно закінчили школу, червоні дипломи в університетах, один працює на кафедрі електроніки, інший спився, в третя працює помічником бухгалтера в мене на переробному, заробляє 38 тис.
Помаранчова душа• 18 марта в 16:27
Ответ дляаромат Жука
Так, тому що він не функціонував, мене і моїх батьків в місті знали. В мене мама вчителем в школі працювала
Ашотакоя• 18 марта в 16:28
Ответ дляСільський ансамбль
Согласна что дали. Но я уже 6 лет не работаю на родителей и диплом мне не разу не пригодился. Я изначально знала , что буду работать только на себя. Но если человек хочет быть хирургом например, естественно нужно учиться
заварний look• 18 марта в 16:29
Ответ дляПомаранчова душа
Чому не можливо було?
Це був 1999 рік
В мене сусід кілька разів намагався. Останній раз в 2010 і напрямок вибрав більш розширено: папір, картон, скло, пластик...... То був останній раз, більше не намагався. Причому навіть вже всі, як здавалося йому, зв´язки були ’налагоджені’.
Ви хоч не про хтз пишете?